Pokles

Jak fungují pilulky na hubnutí? – Mechanismy účinku

Dieta na hubnutí různé mechanismy účinku

Samotné tablety na hubnutí nepůsobí zázraky, ale mohou úspěšně podpořit vaši dietu, zvláště pokud existují zdravotní faktory, které hubnutí brání. V kombinaci se změnou stravy a větším cvičením můžete vyvinout svůj optimální účinek a udržitelně zhubnout. Dnes vám vysvětlíme, jak pilulky na hubnutí fungují a jakou roli mohou hrát při hubnutí.

Jaké jsou tablety na hubnutí?

Pilulky na hubnutí fungují-různé tipy

I když všechny pilulky na hubnutí slibují rychlé výsledky, nefungují stejným způsobem. Pilulky na hubnutí lze rozdělit do následujících kategorií:

  1. Potlačovač chuti k jídlu – tablety na sytost na hubnutí

tablety-hubnoucí-práce-bobtnající prostředek-potlačující chuť k jídlu

Pomocí tablet lze regulovat chuť k jídlu a potlačit pocit hladu. Existují tablety potlačující chuť k jídlu ve formě tablet, které přímo ovlivňují centrum chuti k jídlu v mozku a objemová činidla, která stoupají v žaludku a vyvolávají pocit sytosti. Ty druhé jsou pro zdraví mnohem méně rizikové. Tyto pilulky bobtnají v žaludku spolu s tekutinami a dostavuje se pocit plnosti. Jíte tedy méně, přijímáte méně kalorií a kila by měla rychle klesnout. Tato objemová činidla však vyžadují hodně tekutin, jinak tekutinu vytáhnou z trávicího traktu, což může vést k zácpě a zažívacím problémům. Tyto léky potlačující chuť k jídlu jsou ideální pro zahájení diety, ale ne pro trvalé hubnutí.

2. Spalovače tuků pomáhají budovat svaly

tablety-hubnutí-spalovač tuků-budování svalů-pomoc

Tělesné tuky se spalují nejintenzivněji díky spoustě cvičení a vytrvalostních tréninků, ale spalovače tuků pomáhají aktivně stimulovat a optimalizovat spalování tuků. Kulturisté například často používají tyto prostředky k tomu, aby se zbavili tukových zásob v jejich tělech díky lepšímu spalování tuků. Nejdůležitějšími pomocníky jsou karnitin, kyselina linolová, methonin, hořčík a vitamín C..

3. Pojivo tuku

dietní jídlo-smažené-kuře-rajče-vejce-slanina

Pokud chcete zhubnout, musíte přejít na nízkokalorickou a nízkotučnou dietu. Teoreticky to zní snadno, ale v praxi to není vždy snadné implementovat, protože přísný plán výživy se obtížně přizpůsobuje našemu každodennímu životu. Zde přicházejí na řadu tučná pojiva Formoline L112 do hry a ukázat, že cesta k ideální postavě nemusí projít úplným zřeknutím se obvyklého jídla. Slavnostní události, jako jsou svátky nebo rodinné večery s jejich bohatou nabídkou lahodných pokrmů, jsou také silným pokušením, ale nejsou důvodem úplně porušit dietu. Tablety Formoline L112 vážou tuk z jídla a vylučují ho přirozeně dříve, než ho tělo přichytí k polštářům. Tlustá pojiva mohou tedy doprovázet vaši dietu, aniž byste se museli zcela zřeknout pravidelných jídel.

4. Blokátory sacharidů 

pilulky na hubnutí s nízkým obsahem karbohydrátů-losos-salát-chřest

Při dietě byste se měli vyhýbat nejen jídlům s vysokým obsahem tuku, ale také uhlohydrátové potraviny jako kukuřice, rýže nebo těstoviny. Sacharidy dodávají energii, ale když ji tělo přijme příliš mnoho, přemění se na tuk a uloží se v našich tukových buňkách jako rezervy pro „hubené časy“. Právě tyto rezervy se cítily jako tukové polštářky. Aby se zabránilo nadměrnému příjmu sacharidů, jsou jako dietní pomůcky vhodné takzvané blokátory sacharidů. Je zvláště vhodný pro lidi, kteří se nechtějí obejít bez potravin, jako je chléb, celozrnné produkty, rýže nebo brambory. Sacharidy s nízkým obsahem sacharidů mohou například účinně podporovat.

Tablety na hubnutí, které stimulují metabolismus

aktivita stimulující metabolismus-saláty

Ti, kteří chtějí trvale zhubnout a trvale si udržet požadovanou váhu, mají prospěch z aktivního metabolismu. Při dietách tělo často reaguje sníženou metabolickou aktivitou, aby mohlo přijít na dostupné tukové zásoby. Mnoho lidí může zrychlit svůj metabolismus pouze jídlem a fyzickou aktivitou, zatímco u jiných je účinek sotva znatelný. V takových případech mohou pomoci produkty s cennými enzymy, bílkovinami, vitamíny a aminokyselinami.

Důvody pro dietu často nejsou jen kosmetické

Tablety na hubnutí-pilulky na hubnutí-mechanismy účinku

Možná byste řekli, že pokud chcete zhubnout, dokážete to dietou, cvičením a bez prášků. Navzdory malému množství jídla, motivace a vytrvalosti však hubnutí mohou bránit různé faktory. Podle Průzkum na Statista.com Například 27 procent dotazovaných uvedlo jako důvod diety diabetes a 14 procent poruchy metabolismu lipidů, jako je vysoká hladina cholesterolu nebo triglyceridů v krvi. V případě diabetu, hypotyreózy nebo menopauzy postižené často nemohou zhubnout navzdory nízkému příjmu kalorií, a proto mohou být tablety použity jako podpora.

Dobře si rozmyslete, jaké cíle by měla vaše dieta sledovat a zůstaňte motivovaní v boji s kily!