Pokles

Diety celebrit – jaké je tajemství štíhlé postavy

cindy crowford perfektní oblečení v každém věku písku

Diety celebrit Jessica Alba, Cindy Crawford a Heidi Klum dávají ženám příležitost změnit své předchozí stravovací návyky a dosáhnout dokonalé postavy.

Tři diety celebrit nabízejí tři způsoby krásy

Jessica Alba je skvělá k tomu, mít dvě děti

Všechny tři jsou matky a stále mají dokonalé postavy. Jste bohatí a mohli byste podstoupit libovolný počet procedur hubnutí, které si dokážete představit. Jessica Alba, Cindy Crawford a Heidi Klum ale přísahají na zdravé stravování a tvrdý trénink. Jejich tajemství spočívá v dostatečném pohybu a zdravém stravování. Díky své disciplíně a houževnatosti si mohou užívat fantastické figury. Pokud chcete vědět jak, přečtěte si o tom zde Diety celebrit po. Jessica Alba – je vysoká 1,67 m a váží 57 kilogramů. I po svém druhém porodu kolem roku 2011 se rychle dostala zpět do formy. Za svou skvělou postavu vděčí dostatečnému pohybu a lehkému dietnímu plánu na principu 3-2-1: 3 hlavní jídla, 2 svačiny a nejméně 1 litr vody denně.

Celebrity diety jsou založeny na cvičení a zdravém stravování

Heidi Klum jsou ve skvělé kondici mořské pláže

Ať už je to ve 20 nebo 47 letech, Cindy Crowford se co do povahy nezměnila. Jeho tajemstvím je „zónová“ dieta, která rozděluje denní příjem potravy do následujících poměrů: 40% bílkovin, 30% sacharidů, 30% tuků. Heidi Klum – známý fitness trenér David Kirsch byl tím, díky komu se Heidi mohla zúčastnit show Victoria’s Secret v roce 2005 jen pár týdnů po narození jejího syna Henryho. Podle časopisu People se jejich strava skládá z proteinového koktejlu k snídani, brokolice, kuřete a salátu k obědu, tekutého jídla k večeři a několika mandlí mezi jídly. Takže znovu získala svůj tvar a zůstává ve formě. the Diety celebrit sloužit jako inspirace a motivace pro mnoho žen z celého světa.

diety hvězd motivace skvělá postava získat

jessica alba mladší vypadající bezchybný život sportováním

Heidi Klum je světoznámá a nadšená