Pokles

Břišní trénink – zbavte se úspěšně žaludku cvičením jógy

duše tělo posílit mořský písek příroda prostředí

Opravdu chceš jeden? Bříško mimo cvičení Nalézt?! Máme pro vás několik návrhů. Sledujte nás a uvidíte, jak zhubnout za kratší dobu! Společně vytvarujeme váš štíhlý pas. Pamatujte ale také, že tato cvičení budou mít nejen velmi dobrý vliv na váš vzhled, ale také na vaše zdraví.

Toto cvičení na bříšku vede ke štíhlému pasu

Břišní trénink cvičení duševní fyzické pohody

Nejprve se zahřejte několika opakováními pozdravu slunci. Během cvičení dýchejte normálně.

Posaďte se na pravé stehno. Obě nohy by měly směřovat doleva. Položte levou ruku na podlahu. Natáhněte ten pravý nahoru a sledujte ho pohledem. Položte pravou ruku zpět na podlahu. Odtud narovnejte levou nohu stranou a pravou rukou obejměte koleno. Podepřete se levou rukou. Měli byste se také dívat přes levé rameno. V této poloze vydržte několik minut.

přestat představovat větší účinek dosáhnout mladé ženy

Chtěli byste Abs cvičení? Poté zvedněte levou ruku a podívejte se na ni. Následuje zatáčka doprava. Nyní stejným způsobem na druhé straně. Posaďte se na levé stehno. Udělat to samé.

Trénink se žaludkem zajišťuje fyzickou a duševní pohodu

Břišní trénink Předkloňte těžce efektivní ruce na rameni

Jdeme do předklonu, který je také do jednoho Bříško mimo cvičení vede. Posaďte se na podložku na jógu s rovnými zády a nataženýma nohama. Prsty ukazují nahoru. Ruce volně leží na stehnech. Při nádechu zvedněte ruce, pak pomalu pokrčte horní část těla dopředu a při výdechu sjíždějte rukama podél nohou. Nehýbejte se trhavě, ale pomalu plynoucí.

komplikované předklony hlava na kolenou relaxační cvičení

Zkuste se chytit za prsty na nohou nebo se jen ohnout tak daleko, jak jen můžete. Dolní část zad zůstává rovná. Pokročilí mohou položit břicho a hrudník na nohy s hlavou mezi koleny. V této poloze vydržte alespoň jednu minutu až pět minut – klidně dýchejte. Vraťte se do výchozí polohy a relaxujte.

Břišní trénink se ásanovou „svíčkou“

Pokročilý výběr jógy držení břicha pryč

Asana hodně pomáhá při formování vašeho pasu a k tomu Abs cvičení. Nyní uděláme „svíčku“ a pluh. Nedělejte je, pokud máte vysoký krevní tlak, arteriosklerózu nebo zánětlivé procesy.

Svíčka je vyrobena takto: pomalým plynulým pohybem nejprve zvedněte nohy a poté pánev. Položte ruce na spodní část zad, abyste podpořili tělo v držení těla. Postavte se tak, aby vaše tělo bylo co nejrovnější. Zůstaňte v ramenním stojanu tak dlouho, jak vám to bude příjemné.

Břišní trénink s jógovým cvičením „pluh“

Břicho pryč cvičení ásany známý jako pluh

Následuje pluh. Pluh staví na ramenním stojanu a táhne záda a krční páteř i svaly nohou. Výchozí pozicí pro tuto ásanu je ramenní stojan (Salamba Sarvangasana). Nohy jsou natažené přímo ke stropu, záda máte podepřená rukama. Stojíte stabilně v ramenním stojanu a zhluboka dýcháte a vydechujete. S výdechem pomalu pohybujte levou nohou směrem k podlaze za hlavou. Vaše prsty na nohou vám ukazují cestu. Položte na chvíli prsty na nohou, nadechněte se a dejte nohu vzpřímeně. Totéž opakujte s pravou nohou. Poté pomalu přitáhněte obě nohy za hlavu, dokud se vaše prsty nedotknou země. Ujistěte se, že máte záda kolmo k podlaze (pokud je to možné, protože to vyžaduje vysokou míru flexibility v oblasti zad) a úplně narovnáte nohy. Držte polohu pluhu 30 sekund až pět minut, v závislosti na úrovni vašich dovedností, a poté se vraťte na ramenní stojan.

Všechna tato cvičení jsou rychlá Abs cvičení.

Břišní vypínací cvičení jógová cvičení štíhlý pas

Břišní Vypnuto Školení Jóga Pokročilí Začátečníci Rozmanitost