Pokles

5 tipů na štíhlou postavu od hollywoodské hvězdy Cameron Diaz

cameron diaz dieta dobrá výživa postava tvar tipy cvičení

Cameron Diaz je jednou z hollywoodských hvězd s nejštíhlejšími těly. Její štíhlá postava s výraznými svaly rozbuší srdce mužů rychleji. Nedávno vydala knihu o zdravém stravování a cvičení. Přečtěte si o jejích tajemstvích dokonalého těla zde.

Štíhlá postava Cameron Diaz – inspirace pro ženy z celého světa

Bílé šaty Cameron Diaz červený koberec 2012 Oscary

Cameron Diaz je jednou z nejkrásnějších hollywoodských hvězd. Tajemství jejich dobré kondice a dokonalého těla spočívá v jejich dlouhodobém zdravém životním stylu. Podle herečky dobrý tvar, resp. štíhlá postava Výsledek zdravého životního stylu. “Pokud chci být ve stáří zdravý, musím s tím teď něco udělat.” O své tělo se musím starat každý den. Zde jsou některá tajemství, která Cameron Diaz prozrazuje o jejím dobrém vzhledu:

Cvičení a tipy na výživu pro štíhlou postavu: Po vstání pijte hodně vody

cameron diaz výživový plán zdravé tipy dieta tipy celebrit

Cameron Diaz po pití doporučuje vypít hodně vody. Zastává názor, že tělo se během spánku samo vysává a připomíná rostlinu, která nebyla dlouho zalévána. To je také důvod, proč se ráno cítí tak bezvládně. Když se probudíte, vypijte co nejvíce vody a jakmile se z toho stane zvyk, na kávu rychle zapomenete.

A abyste nezapomněli pít, dělejte jako Cameron Diaz: položte láhev vody vedle postele nebo na noční stolek.

Bohatá snídaně pro dobrý start dne

Svalnatá postava zdravé hubnutí Hollywoodský dietní plán Cameron-Diaz

Začněte den dobrou snídaní. Jediným požadavkem Cameron Diaz je, aby nebyl sladký, například palačinky, protože konzumace sladkostí brzy ráno zvyšuje hladinu cukru v krvi a není dobrým začátkem dne. Sám Cameron Diaz snídá, což se vám může zdát zvláštní. Ráda začíná den kaší a restovanou cuketou. K této snídani je třeba přidat další zelenou listovou zeleninu. Pro trochu větší rozmanitost herečka navrhuje vařené vaječné bílky s citronovou šťávou.

Tím se tělo nasytí a budete mít hlad znovu až po několika hodinách, přičemž vám bude stačit lehčí oběd.

Probiotika pro dobré trávení

Cameron Diaz oblékla oblečení z červeného koberce

Probiotika jsou stále oblíbenější, protože jsou jedním z klíčů dobrého trávení a štíhlé postavy. Laktobacily v něm (které se také nacházejí v mléce a mléčných výrobcích) pomáhají při hubnutí. Před výběrem probiotika byste se však měli poradit se svým lékařem nebo dietologem.

Účinek citronů

Cameron-Diaz dieta se sportovními tipy pro zdravý životní styl

Konzumujte citrony a citronovou šťávu tolik a tak často, jak je to možné. Citronová šťáva je pro Cameron Diaz stálou součástí salátů, pokrmů a dezertů a dokonce i vody, kterou pije. Jak víte, citronová šťáva je bohatá na vitamín C, vápník a hořčík.

Kromě toho normalizuje trávicí proces a zrychluje metabolismus.

Krátká, ale častější cvičení

Cameron Diaz surfovací plavky bílé pelicula sportovní tipy

Ne každý má dostatek času na vytrvalé cvičení. Proto radí Cameron Diaz příliš malé sportovní jednotky, které jsou rozloženy po celý den.

„Například když si čistíte zuby, můžete napnout hýždě a znovu pustit,“ navrhuje Diaz.

Další tipy: použijte schody a jděte

Dietní kniha Hollywoodský životní styl cameron-diaz body-book

Podle jejího názoru energické cvičení ne vždy přináší požadované výsledky. Někdy se po náročném tréninku cítíte tak vyčerpaní, že je vám špatně a to by nemělo být cílem sportu. Cvičení by mělo mít blahodárné účinky a mělo by vám pomoci zůstat zdraví. Nemělo by vám to ubrat síly ve jménu dokonalého těla, radí herečka.

cameron diaz hollywood štíhlá postava tipy na hubnutí

Řekl ve své nové knize Cameron Diaz, že předtím nejedla zdravě. Jedla hodně rychlého občerstvení a tučných jídel. Kvůli tomu trpěla akné. Když změnila svůj způsob života a začala zdravěji jíst a více cvičit, „okamžitě se mi vyhladila kůže. Dobrá výživa je pro náš vzhled tak důležitá, “říká herečka.