Požehnej ti

Lunární kalendář na rok 2014 a proč byste se jím měli řídit?

fáze měsíce ovlivňují lidské aktivity zdraví vitální síly

Každý z nás, bez ohledu na své touhy, podléhá různým typům biorytmů, které závisí na účincích různých kosmických objektů na Zemi. Po tomto Lunární kalendář 2014 ty lze rozdělit na denní, měsíční a roční. Denní efekty souvisejí s rotací Země kolem vlastní osy. Trvají 24 hodin. Závisí na nich období zvýšené a oslabené lidské aktivity během dne, tj. Zda je člověk noční a dává přednost práci v noci, nebo zda je živější a aktivnější ve dne.

Proč byste měli mít vždy po ruce lunární kalendář na rok 2014

cykly úplněk novoluní rotace země vlastní osa

Roční cykly závisí na rotaci Země kolem Slunce, tj. Na změnách ročních období, během nichž se mění i naše činnost. Je dokázáno, že lidská dynamika (a nejen lidé) se v zimě snižuje a na jaře se dny prodlužují. Minimální aktivita byla zaznamenána v prosinci a únoru. Můžete určit, který měsíc je pro vás nejtěžší, počítáním sedmého měsíce od měsíce, kdy jste se narodili.

Měsíční cykly závisí na vlivu měsíce a změně fází měsíce. Budete v tom Lunární kalendář 2014 popsáno. V tomto článku se podíváme blíže na to, co ovlivňuje fáze měsíce na lidi a jak si můžete lépe naplánovat své aktivity a úkoly během měsíce. Existují 4 fáze měsíce, z nichž každá trvá 7 dní a několik hodin.

Lunární kalendář 2014 – první fáze měsíce

Lunární kalendář čtyři fáze měsíce známé rotace Země

Začíná novoluní a trvá do první čtvrtiny (1. až 7. den)

Toto je doba, kdy se účinky gravitace na člověka zvyšují a vliv slunce a měsíce odezní. Tekutiny v těle jsou směrovány dolů a organismus se stahuje. Čas začíná, když jsou životní síly vysoce aktivní. Vlivem měsíce však mohou současně nastat zdravotní problémy.

V této fázi byste se měli starat o Lunární kalendář 2014 Vyhněte se následujícímu:

 • přetížení nervového systému a orgánů cítění
 • Nechat provést operace, protože rány se hojí pomalu a je možné krvácení

Je doporučeno:

 • podstoupit masáže
 • Sportovat. Nejlepší je začít druhý lunární den a od pátého dne zvýšit zátěž.
 • navštívit saunu nebo koupele
 • Proveďte ošetření vlasů pro posílení vlasů
 • oči, krk, páteř v oblasti krku, plíce a nervový systém se uzdravují, protože je větší pravděpodobnost, že se během této fáze poddají

Lunární kalendář 2014 – druhá fáze měsíce

podle něj ovlivňuje lidi mnoho výhod

Začíná první čtvrtinou a trvá do úplňku (8. až 15. den)

Vliv slunce a měsíce na Zemi se zvyšuje. Energie začíná stoupat. Tekutiny v těle jsou směrovány zevnitř ven a organismus se rozpíná. V této fázi vliv měsíce zvyšuje riziko akutních onemocnění, nehod a všech druhů stresu.

Je třeba se vyvarovat:

 • Operace, protože síly by měly být zachráněny
 • jít ven z domu bez klobouku
 • spát v měsíčním světle

Udělejte si správný čas na užívání léků a pokud možno se alkoholu zcela vyhněte. Omezit by se měly i sportovní aktivity.

Z Lunární kalendář 2014 doporučuje:

 • hojení páteře
 • K uzdravení vyvrtnutí nebo vykloubení
 • Připravujte si obchodní záznamy a zlepšujte osobní vztahy
 • k očištění a detoxikaci organismu mezi osmým a patnáctým dnem
 • mezi desátým a dvanáctým dnem hladovět, čistit játra a žlučník a chodit do sauny
 • vyčistěte tlusté střevo mezi třináctým a patnáctým dnem

Lunární kalendář 2014 – úplněk

noční krajina úplněk moře skály přírodní prvky

Měsíc je plně osvětlený

Během této doby je měsíc zcela zbaven vlivu slunce, stojí proti němu na 180 stupňů. Je to čas konfrontace. Člověk je ovlivněn obojím a cítí oddělení mysli a těla. Dochází také ke krizi stahování a roztahování. Bylo také zjištěno, že vliv měsíce zpomaluje metabolismus a že se v končetinách mohou hromadit tekutiny.

Sportovní aktivity jsou také nebezpečné, protože se zvyšuje riziko zranění. Otrava je také možná, nespavost se zvyšuje a dochází k dalším chybám. Vliv Měsíce způsobuje nárůst počtu zločinů a násilí. Infekční onemocnění se obvykle vyskytují častěji, zánětlivé procesy a chronická onemocnění se stávají častějšími a zvyšuje se pocit bolesti. Dav se stává nekontrolovatelným a vedoucí osobnosti se od něj oddělují.

Podle Lunární kalendář 2014 Během této doby má vliv měsíce pozitivní vliv na:

 • provádění diagnostiky
 • síly sílí. Během této doby se proto doporučuje odebrat darovanou krev.
 • aktivuje se podvědomí. Vytvářejí se silné, emocionální obrazy, což je zvláště výhodné pro umělce. Lidem se slabými nervy se doporučuje, aby zůstali v klidu a vyhýbali se emočním výbuchům, stresu nebo podobným podmínkám
 • měsíc posiluje sexualitu. Proto je úplněk nejlepší doba k boji o srdce vašeho blízkého.
 • veřejná vystoupení

Za každou cenu je třeba se vyvarovat následujícího:

 • Operace. Zuby by se také neměly extrahovat, protože může dojít ke krvácení
 • Neměli byste užívat léky a alkohol, protože se mohou objevit vedlejší účinky
 • účast na hlučných akcích a večírcích. Vyhněte se všem energetickým ztrátám.

Je výhodné, pokud úplněk nastává 16. den. V tomto případě panuje ve společnosti rovnováha a snaha o duchovní dokonalost po další dva týdny. Pokud by úplněk přišel 15. den, lidé budou po další dva týdny nadšení a znepokojení.

Lunární kalendář 2014 – třetí fáze měsíce

lépe plánovat zdravotní aktivitu pozitivně ovlivnit období

Probíhá od úplňku do poslední čtvrtiny (16. až 22. den)

Měsíc se blíží ke slunci a ztrácí jas.

Tekutiny v těle jsou směrovány dovnitř a organismus se stahuje. Mohou nastat poruchy trávicího traktu. Vliv měsíce zajišťuje, že se zvyšuje sexuální aktivita a pravděpodobnost otěhotnění je velmi vysoká.

Z Lunární kalendář 2014 a činnosti, které jsou prospěšné:

 • jóga
 • Meditace
 • chirurgické zákroky
 • zvýšení fyzické námahy
 • je to nejlepší čas na provádění velmi důležitých a skvělých úkolů
 • požadovaný účinek je získán radiačními ošetřeními, obklady a masážemi

Lunární kalendář 2014 – čtvrtá fáze měsíce

čtyři cykly tipy na vliv úplňku na úplněk

Probíhá od poslední čtvrtiny do novoluní (23. až 29. den)

Měsíc je nyní Slunci nejblíže. Gravitační tah Země se snížil, takže hmotnost lidského těla je o něco menší. Tekutiny v těle směřují nahoru a organismus se rozpíná. Vlivem měsíce je oslabena imunita, životní síla a energie, což může vést k nervovým poruchám.

Po tomto Lunární kalendář 2014 Během této doby má vliv měsíce pozitivní vliv na:

 • léčit chronická onemocnění
 • k detoxikaci organismu, zejména tlustého střeva
 • hladovět
 • k uzdravení nohou a výrůstků a k odstranění solí z organismu
 • Jsou povoleny všechny možné chirurgické zákroky
 • Studené koupele mají na chodidla pozitivní vliv
 • Čištění v sauně
 • 26. a 27. den jsou vhodné k odstranění ledvinových kamenů

Vyhýbat se:

 • fyzická námaha
 • jakýkoli druh nadměrného namáhání

měsíční roční vliv vlivu Měsíc užitečné tipy

Měsíc ovlivňuje náš život mnoha způsoby. Možná jste si už všimli, jak se při úplňku přehazujete a otáčíte v posteli, přestože jste unavení. Mnoho lidí uvádí, že s měsíční dietou dosáhli požadované postavy. Mnoho známých osobností také přísahá na pozitivní vliv měsíce na proces hubnutí. Hubnutí funguje podle fází měsíce, aniž byste museli počítat kalorie. Podle lunárního kalendáře je novoluní ideální dobou pro zahájení diety. Cestu ke své vysněné postavě je nejlepší zahájit půstním dnem, protože tělo se v této fázi dokáže zvlášť dobře očistit. V tento den je vhodné konzumovat pouze nápoje, jako jsou minerální vody, čajové a džusové postřikovače. Když měsíc přibývá, tělo využívá kalorií obzvláště dobře a má tendenci si nasadit rukojeti lásky. Během této doby máte neomezený přístup k ovoci a zelenině a měli byste se vyvarovat pokrmů s vysokým obsahem tuku, masa a uzenin. Při úplňku se podívejte do lunárního kalendáře na rok 2014 a v ideálním případě proveďte půst, protože vaše tělo je nyní naprogramováno tak, aby nabíralo na váze.

S ubývajícím měsícem se nemusíte bát, že byste znovu přibrali. Během této doby vaše tělo spotřebuje spoustu energie a váš metabolismus běží na plné obrátky. Během měsíční diety jsou zakázány výrobky jako sladkosti, alkohol a výrobky z bílé mouky. Během diety jsou povoleny potraviny jako ovoce a zelenina, celozrnné produkty, mléko a nízkotučné mléčné výrobky. Vejce, ryby a maso můžete jíst jednou týdně. Kromě jednotlivých fází můžete také věnovat pozornost znamení zvěrokruhu. Pokud je měsíc v Beranu, Lvu nebo Střelci, jsou to dny ohně. Jsou ideální pro využití zeleniny a ovoce. Dny, kdy je měsíc v Raku, Štíru a Rybách, jsou dny vody. Jsou ideální pro konzumaci potravin, které obsahují bílkoviny. Ve vzduchových dnech se vyhýbejte tuku. Jsou to dny, kdy je měsíc v Blížencích, Vahách a Vodnáři. V pozemských dnech (měsíc v Býku, Panně nebo Kozorohu) byste se soli rozhodně měli vyhnout. Realistická ztráta hmotnosti při pozorování fází měsíce a polohy měsíce se pohybuje kolem čtyř kilogramů v lunárním cyklu.

V závislosti na fázi měsíce má měsíc také specifický účinek na vlasy. Mnoho dam přísahá, že si stříhají vlasy podle lunárního kalendáře. Jakmile je měsíc ve znamení zvěrokruhu Panna a Lev, můžete ostříhat jemné vlasy tak, aby znovu narostly silné a plné. Pokud jsou vlasy stříhány v příslušných měsíčních fázích, lze také výrazně snížit vypadávání vlasů. Dny Střelce a Berana jsou velmi vhodné pro aplikaci různých ošetření vlasů. Ti, kteří si chtějí barvit nebo barvit vlasy podle lunárního kalendáře na rok 2014, dosáhnou ve Vahách obzvláště dobrých výsledků, stejně jako ve fázi měsíce ve znamení zvěrokruhu Vodnář nebo Blíženci. V tomto období rychle narostou poté, co si uříznou špičky. Dny, kdy nebeské tělo prochází vodními znameními Rakovina, Štír a Ryby, jsou považovány za špatné časy. Nejlepší je vyhnout se stříhání a barvení vlasů ve dnech Štíra, Raka nebo Ryby. Pokud chcete nechat narůst vlasy, je voskující se měsíc ideální fází pro stříhání špiček. Pokud nechcete, aby vám vlasy příliš rychle dorostly, můžete si ubývající měsíc naplánovat na návštěvu kadeřníka. Nový sestřih za úplňku lépe padne a vlasy vypadají zdravěji. Pokud byste si chtěli nastavit kadeřnický termín podle měsíce, k návštěvě kadeřníka v roce 2014 se nejlépe hodí následující dny:

 • 12.-16. března
 • 8.-12. dubna
 • 05-09. Května
 • Červen 02-06
 • 25.-29. července
 • 22.-26. srpna
 • 17.-21. září
 • 14.-18. října
 • 10.-14. listopadu
 • 8. – 12. Prosince