podzim

Rustikální podzimní dekorace stolu – dřevěná krabice s ovocem a svíčkami

rustikální stůl dekorace nápad uspořádání

Plánujete večeři s rodinou a přáteli, nebo chcete jen patřičně oslavit Den díkůvzdání? Tady jeden přichází rustikální podzimní dekorace stolu, to vás a vaše hosty určitě zaujme – udělejte aranžmá z květin, svíček a ovoce.

Rustikální podzimní dekorace stolu – vhodné na Den díkůvzdání

Dřevěná krabička s malými dýněmi z podzimních květin

Pro rustikální podzimní dekorace stolu potřebujete následující materiály – podzimní květiny / čerstvé nebo sušené /, podzimní ovoce / hrušky, jablka /, šišky, mini dýně, lampiony, plastovou podložku, zásobník vody a samozřejmě dřevěnou krabici. Můžete si to postavit sami, nebo k tomu můžete použít krabici na víno / starou zásuvku. Pokud si dřevěnou krabici postavíte sami, můžete ji rozdělit na několik oddělení. Pokud v tuto chvíli nemáte žádné lucerny, můžete dát svíčky do zavařovacích sklenic. Ke stolu lze volitelně umístit také lampu ze skla a železa. Nemalujte dřevo. Na dno krabice položte několik kuchyňských sklenic a naplňte je vodou pro květiny. Přestože sušené květiny lze použít i na podzimní období, nedoporučujeme je. Čerstvé květiny vypadají u stolu stále lépe a navozují útulnou atmosféru.

Rustikální podzimní dekorace stolu – efektní a útulné

Podzimní dekorace květiny lucerny svícen

Pokud chcete aranžovat květiny, můžete dát plastovou podložku na dno krabice a poté pravidelně distribuovat nádrž na vodu. Uspořádejte květiny tak, aby nebyly neoddělitelné od svíček. Místo toho můžete svíčky obklopit ovocem a mini dýněmi. Ozdobte okraj krabice podzimním listím nebo listy hroznů. Největší výhodou designu je, že můžete rychle a snadno vyměnit jednotlivé prvky. Tyto rustikální podzimní dekorace stolu Poté jej můžete přeměnit na zimní dekoraci, na jaře použít na zahradní stůl a v létě použít jako květináč.

dřevěná krabice s více odděleními

oddělení vyrábí nápady na výzdobu sami

Dřevěná krabička zdobená podzimním listím

Nápady na dekoraci design dřevěného boxu

Kukuřice, svíčky a podzimní květiny

Dekorace stolu Dřevěná krabice kukuřice na Den díkůvzdání

Mini dýně, šišky a květiny

Dekorace stolu dýně šípková sláma

Pro maximální efekt zkombinujte dřevěnou krabici s lněným běhounem

Váza skleněná dekorace na stůl len

Okrasné dýně a svíčky

Deco nápady podzimní stůl udělejte sami

Dřevěná krabice vyrobená ze zásuvek

nápady na zdobení podzimního stolu

Nápad na dekoraci ke Dni díkůvzdání

Nápad na výzdobu stolu z dýně ze slámy