podzim

Podzimní dekorace stolu v přirozeném vzhledu: 20 puristických stolů

Podzimní dekorace stolu v přírodním vzhledu Okrasné dýně, bílé svíčky z granátového jablka

Hruška, jablka, dýně, sláma, podzimní listí, bobkový list a samozřejmě čerstvé květiny poskytují elegantní, puristickou dekoraci podzimního stolu v přirozeném vzhledu – představujeme vám 20 svátečních stolů z přírodních materiálů, se kterými zaručeně způsobíte senzace mezi vašimi hosty. Zabodují nejen jednoduchým, ale velmi stylovým vzhledem, ale také je lze velmi rychle zařídit. Nechte se inspirovat návrhy!

Podzimní dekorace stolu v přirozeném vzhledu: méně je více

Podzimní dekorace stolu přírodní podzimní listí šišky

Žádný stůl přeplněný ořechy, ovocem, dýní atd. – méně je rozhodně více, pokud jde o zdobení. Jednak proto, že si výzdoba tímto způsobem přijde na své, a jednak proto, že na stole je dostatek místa na talíře, misky a podobně. zůstat. Pokud tedy plánujete oslavu na podzim nebo jste pozvali přátele na večeři na Den díkůvzdání, tyto tipy vám mohou pomoci při zdobení:

Na stole nechte dostatek volného místa – před každým hostem by měly být alespoň dvě sklenice, přibližně 40% plochy stolu by mělo být volných. Pokud je stůl příliš malý, můžete se rozhodnout pro vysoké květinové úpravy. Váza šetří místo a klade akcenty na kulatý stůl. Na obrázku výše – podzimní listí ve vysoké váze. Kromě toho vítají hosty šišky na talířích. Dalšímu zdobení přírodními materiály bylo záměrně zabráněno, místo toho několik čajových svíček vytvářelo u stolu útulnou atmosféru.

Podzimní dekorace stolu v přirozeném vzhledu: vyberte barevné schéma

Podzimní dekorace stolu v přírodním vzhledu, vybarvující ozdobné dýně na modro a bíle

Vyberte si vhodné podzimní barevné schéma – kombinujte dvě nebo maximálně tři barvy se třpytivou nuancí ve zlaté, bronzové nebo stříbrné barvě. Například výše uvedená tabulka je moderní s dekorativními dýněmi v nebesky modré, purpurové, pískové, oranžové a zlaté barvě. Talíře a příbory jsou samozřejmě barevně sladěny s dýní. Pro řemeslný projekt potřebujete pouze dekorativní dýně různých velikostí a vybraných odstínů modré. Vyberte matné barvy, dýně jimi natřete a nechte zaschnout. Uspořádejte na talíře bobkové listy nebo malé jedlové větve a přivítejte hosty stylově a důmyslně!

Podzimní dekorace stolu v přirozeném vzhledu: dýně jsou skutečnými všeuměly

Podzimní dekorace stolu v přírodním vzhledu Dýně Butternut Hokkaido Blue Kuri

Dýně jsou všestranné, dokonce i na puristickém stole. Když se blíží rodinná oslava, je nejdůležitější jídlo, dárky atd. Nakonec není téměř čas přemýšlet o efektivní podzimní výzdobě stolu v přirozeném vzhledu. Rychlou výzdobu stolu, kterou lze vykouzlit během chvilky, ukazuje výše uvedená fotografie: zkombinujte dvě velké dýně odrůdy Blue Kuri (mají modré slupky a jsou silně žebrované) s několika dýněmi Hokaido, které dodají barvám šmrnc puristické uspořádání. Pokračujte ve zdobení středně velkými hruškovými dýňovými ořechy, které se rychle stanou poutačem na každém stole. Doplňte soubor o jedlové větve a šípky. Vydlabejte Jacka jako malé dýně a použijte je jako držáky svíček. Jednoduchý běhoun na stůl z lněné látky v neutrální barvě tvoří dokonalé pozadí pro okouzlující stůl.

Podzimní dekorace stolu v přirozeném vzhledu: zelené bobkové listy jako poutač očí

Podzimní dekorace stolu v přírodním vzhledu přírodní materiály, sezónní zelené listy

Zelené listy pro přirozený vzhled: Přestože jsou na podzimním stole tradičně přítomny žlutooranžově hnědé podzimní listy, puristický stůl může být také ozdoben stálezelenými větvemi a aranžováním květin. Bobkové listy jsou pro tento účel ideální. Pro optimální efekt je lze kombinovat se svíčkami v medově žluté barvě. Pokud jde o svíčky, odborníci nedoporučují rozkládat vonné svíčky na jídelní stůl. Vyhnout byste se měli také silně vonícím květinám nebo bylinkám.

Podzimní dekorace stolu s přirozeným vzhledem: Když se jídlo stane součástí dekorace

Podzimní dekorace stolu v přírodním vzhledu. Dýně, kaktusy, jablka

Elegantní, elegantní a chutné zároveň – pokud je jídlo prezentováno jako součást dekorace stolu, působí dekorace obzvlášť silným dojmem. Mezi dýně a kukuřici naaranžujte ořechy, sýr, šunku a ovoce. Experimentujte s jinými rostlinami – například kaktusy, sukulenty a palmové listy přinášejí exotické doteky ze vzdálených zemí.

Podzimní dekorace stolu v přirozeném vzhledu: stonky pšenice a dýně k sobě prostě patří

Podzimní dekorace stolu přírodní sláma dýně dřevěný svícen

Na Den díkůvzdání lze výzdobu tematicky sladit s oslavou – pšeničné stonky a dýně Hokaido obvykle stačí k vytvoření domácké atmosféry a útulné atmosféry. Dřevěné svícny harmonicky zapadají do svátečního stolu. Jednoduché ubrusy a ubrousky, láskyplně označené karty míst a stříbrné příbory dokreslují celkový obraz.

Podzimní stůl – kdy hlavní roli hraje příbor

Podzimní dekorace stolu přírodní bobkové listy zlaté příbory bílé svíčky

Asi největší výhodou puristické dekorace stolu je, že lépe předvádí příbory a talíře. Není tedy divu, že ve výše uvedeném uspořádání hraje hlavní roli pozlacený příbor a bílé svíčky, bobkové listy a porcelánové nádobí se usazují.

Dekorace stolu v přirozeném vzhledu: efektivně kombinujte ovoce a květiny

Podzimní dekorace stolu přírodní hruška bílé dýně

Jde ovoce a květiny opravdu dohromady? Ano, pokud jsou barevně sladěny. Růžové hortenzie, divoké květiny, bavlna a bílé dýně baby boo vytvářejí šťastnou atmosféru.

Podzimní dekorace stolu přírodní hortenzie bílá mini dýňová hruška

Náš tip: Naaranžujte květiny do vázy a plody přímo na stůl – tímto způsobem můžete časem vyměnit jednotlivé plody / květy za čerstvé a můžete se na soubor těšit dlouho. Podívejte se také na další návrhy na efektivní dekorace stolu:

Dekorace stolu v přírodním vzhledu: granátová jablka, hrozny, podzimní listí a bílé čajové svíčky

Podzimní dekorace stolu přírodní podzimní listí granátové jablko

Ovoce na stole není jen součástí dekorace, ale lze je podávat i jako dezert

Podzimní dekorace stolu přírodní granátové jablko podzimní listí

Okrasné dýně vypadají na dřevěném stole dobře i bez obruče stolu

Podzimní dekorace stolu přírodní černá dýně malovat tabule Den díkůvzdání

Bílé dýně jsou nejen skutečnými poutači, ale mohou být také namalovány na vyžádání

Podzimní dekorace stolu přírodní bílé dekorativní dýňové keřové větve

Čistý luxus se zlatými akcenty na stole

Podzimní dekorace stolu přírodní sukulenty bílé růže zlaté dýně

Podzimní dekorace stolu v přírodním vzhledu s pšeničnými stonky, bavlnou a malovanými dýněmi

Podzimní dekorace na stůl přírodní slaměná bavlněná mosazná mísa

Květinové úpravy šetří místo, a jsou proto ideální jako dekorace pro malé stoly

Podzimní dekorace stolu přírodní svěží, puristické listy

Sukulenty a dýně tvoří atraktivní soubor v pouštním vzhledu

Podzimní dekorace stolu přírodní dýňové zelí

Podzimní dekorace stolu ve skleněných lampionech 

Podzimní dekorace stolu přírodní dekorace skleněná dýňová váza

Jablka jsou skutečná klasika a podzimní stůl si bez nich nelze představit

Podzimní dekorace stolu přírodní jablko bílé svíčky vavřín