podzim

Podzimní dekorace s lahvemi přináší do domu jedinečnou atmosféru

ozdobte podzimní výzdobu drobnými lahvemi

Když se dny zkracují a listy mění barvu, podzim je za dveřmi. Špatné počasí samozřejmě nesmí mít negativní vliv na dobrou náladu a dobrou domácí atmosféru. Co si myslíte o vytvoření útulného domova s ​​krásnými podzimními dekoracemi vlastní výroby? K jedinečné podzimní dekoraci můžete použít i staré a nepoužitelné předměty. Pokud máte doma prázdné skleněné lahve, máte již po ruce skvělý ruční materiál. Níže najdete skvělé nápady na podzimní dekorace s lahvičkami, které můžete doma snadno napodobit.

Vyrobte si podzimní dekorace s lahvemi – namalujte prázdné skleněné lahve

podzimní řemesla s prázdnými lahvemi zdobícími malování dýní

Než se budete věnovat zábavnému lýkovému projektu podzimních dekorací vyrobených sami, měli byste si pořídit prázdné skleněné lahve. Mohou to být láhve na víno, pivo nebo Prosecco, ale i různé další elegantní skleněné lahve. Abyste si mohli vychutnat okouzlující konečný výsledek, měli byste nejprve odstranit štítky ze skleněných lahví. Nejjednodušší způsob, jak to udělat, je vložit lahve na 15-30 minut do teplé vody. Odolné zbytky lepidla lze pak snadno odstranit. Prázdnou skleněnou láhev nechte zaschnout a poté vytvořte krásnou podzimní dekoraci.

podzimní dekorace s lahvemi malování květin dýně podzimní motivy

Prázdné lahve mohou být ozdobeny různými způsoby, pokud si chcete sami vyrobit skvělé podzimní dekorace. Variantou pro kreativní výzdobu by bylo namalovat ji zvenčí. Pokud rádi houpete štětcem, bude pro vás malování hračkou. K ozdobení prázdné skleněné láhve vhodnými podzimními motivy potřebujete opravná pera, fixy nebo akrylové barvy.

podzimní dekorace lahve malba jablka pruhy podzimní barvy

Pokud jde o výběr motivů a barev, přichází v úvahu vše, co se vám líbí a co evokuje asociaci s podzimem. Na skle dobře vypadají různé květiny, krásné listy v typických podzimních barvách žluté, oranžové a červené a také různé ovoce jako dýně, hrozny, jablka a hrušky. Podzimní dekoraci můžete okořenit různými geometrickými postavami, liniemi, kruhy, tečkami nebo čímkoli si vaše srdce přeje.

Vyrobte si podzimní dekorace sami – namalujte skleněnou lahev

Váza z lahví Herbstdeko je vyrobena ze zlata

Pokud chcete vytvořit elegantní podzimní dekoraci s lahvemi, máte možnost lahve na dekoraci natřít barvou ve spreji. Jedná se o skvělý projekt na poslední chvíli, jehož dokončení zabere jen několik minut. Vyberte si hezký podzimní odstín a nastříkejte jím lahvičku. S pomocí krepového papíru lze vytvářet skvělé designy. Chcete -li to provést, jednoduše zamaskujte oblasti, které by měly zůstat nenatřené. Po rozprášení prázdnou láhev vína nechte vzpřímeně zaschnout.

Vyrobte si vlastní dekorační lahve, natřete podzimní barvy zlatem

Do krásně zdobené lahve nyní můžete vložit čerstvou kytici květin, ozdobnou trávu nebo peří. S trochou snahy jste vytvořili atraktivní podzimní dekoraci stolu. Dalším jednoduchým způsobem, jak vytvořit krásnou vázu v krásných odstínech, by bylo ozdobit vnitřek lahve akrylovou barvou. Chcete -li to provést, musíte jednoduše nalít akrylovou barvu do lahve a poté ji rovnoměrně rozdělit pomalým otáčením. Aby přebytečná barva mohla odkapávat, otočte lahev dnem vzhůru, aby uschla.

malovat zlatobílé lahve vyrábět podzimní dekorace sami

DIY nápady na podzimní dekorace s lahvemi – obalte láhev vlnou nebo šňůrkou

podzimní dekorace láhve jako dýně malovat umělé listy

Krásné podzimní aranžmá můžete doplnit malovanou skleněnou lahví, jejíž hrdlo je omotáno šňůrkou nebo vlnou. Oblast, kterou chcete navrhnout barevnou vlnou, by měla být nejprve kartáčována řemeslným lepidlem. Poté omotejte kolem láhve několik řad nití, přičemž jednotlivé řady opakovaně tlačte k sobě prsty. Můžete kombinovat libovolný počet barev příze a vytvářet skvělé barevné efekty.

Vyrobte si vlastní podzimní dekoraci z lahví, namalujte, omotejte přízi

podzimní dekorace s lahvemi si udělejte halloweenskou barvu

láhve vína dekorace podzim halloween oranžové tečkované nápisy

Vyrobte si podzimní dekorace z lahví a přírodních materiálů

podzimní dekorace s lahvemi přiměje k zalévání přírodních materiálů

Láhev naplněná vodou a materiály z přírody bude také skutečným poutačem na okenním parapetu nebo slavnostně vyzdobeném stole. Pokud si rádi vezmete poklady přírody domů, můžete je použít pro toto skvělé ruční řemeslo. V láhvi je například místo pro podzimní listí, tenké větvičky, bobule, menší kaštany atd. Jediným požadavkem je najít láhev s větším otvorem. Jakmile jsou všechny přírodní materiály uvnitř, láhev se jednoduše doplní vodou. Některé z nich se potopí, jiné vyplavou na povrch.

vyrobte si vlastní lahve dekorace podzimní přírodní materiály kaštanové listy kameny bobule

Podívejte se na zbytek obrázkových příkladů a nechte se jimi inspirovat. Zde najdete skvělé nápady, které přinesou podzim do vašich vlastních čtyř stěn a poskytnou vám uvolněné hodiny ručního řemesla.

naplňte láhev podzimní výzdobou sami vyrobte přírodní materiály vodou

podzimní kutilské dekorace skleněné lahve z příze ovinuté písmo

podzimní dekorace dráteník popisek prázdné skleněné lahve svícen

lahve zdobí podzimní výzdobu lahvemi bylinkových listů

podzimní dekorace s lahvemi ubrousků technologie pokrývají podzimní listí

Lahve na víno dekorace malování podzimní listí balicí příze

dekorace lahví vína krůtí peří podzimní listí design lahví

podzimní dekorace prázdná skleněná láhev květiny bobule větve příze

podzimní dekorace s lahvemi nápady na zdobení prázdných lahví

recyklace lahví dekorace na stůl podzimní flitry třpytivý prášek

podzimní dekorace s lahvemi žlutého oranžového třpytivého efektu ombre

prázdné vídeňské láhve dekorace jídlo vyplnit podzimní svícen