podzim

Podzimní dekorace 2020: Toto jsou nejkrásnější kutilské nápady pro nadcházející podzimní sezónu

Moderní, zdrženlivý a s nádechem půvabu: Takto se prezentuje podzimní dekorace 2020. Ukážeme vám několik nápadů, jak pomocí správných doplňků vnést do svých čtyř stěn útulnost. Nechte se inspirovat a udělejte si doma pohodlí tlumenými barvami, přírodními materiály a domácími produkty.

Moderní podzimní dekorace 2020 v tlumených přírodních barvách

Vytvořte si vlastní podzimní dekoraci s koženými lampióny

Látky v přírodní barvě, svíčky v jemně béžové barvě a akcenty v břidlicově šedé a svěží zelené a dekorativní dýně v neobvyklých tvarech: takto se podzimní dekorace na jídelním stole stává skutečným poutačem. Při zdobení však dbejte na to, aby stůl nepůsobil přehnaně okouzlujícím dojmem. Měli byste se proto obejít bez třpytu a lesku a spolehnout se na tyto barvy Pantone.

Podzimní dekorace 2020: ozdobte přírodními materiály

Místo podzimního věnce přivažte k domu stonky pšenice

Přírodní materiály v jasných barvách vytvářejí jasný podzimní vzhled předních dveří a jsou perfektní jako přechod mezi koncem léta a začátkem podzimu. Moderní dveřní věnec lze vyrobit ze sušených klasů pšenice nebo ječmene. Krájí také jemnou postavu na jídelním stole nebo ve váze a lze je libovolně kombinovat s čerstvými a suchými květinami, šiškami, ořechy a ovocem.

Podzimní dekorace 2020: okořeněte starý ubrus

Razicí ubrus Herbstdeko 2020 s podzimními motivy

Ubrusy z bavlny, lnu nebo hedvábí lze ozdobit razítkem na textil s přírodními motivy a inkoustovými polštářky ve žluté a tmavě modré barvě. Poté nechte vyražené motivy půl hodiny schnout a poté je zafixujte žehličkou. Během chvilky budete mít nový ubrus, který lze prát až na 30 stupňů Celsia.

Podzimní dekorace 2020 větrná světla ze skla a kůže

Za úspěšnou podzimní dekoraci nemusíte utrácet mnoho peněz. Skleněné lucerny ozdobte kůží, vložte do nich vonné sloupové svíčky a podzimní dekorace stolu je hotová. Tři z vás můžete uspořádat lucerny na konferenčním stolku nebo nočním stolku nebo je umístit na jídelní stůl jako akcenty.

Vyrobte si z ořechů vlastní podzimní věnec ke vchodovým dveřím

Vyrobit dveřní věnec z ořechů je snadný úkol. Se saténovou mašlí v barvě velblouda vypadá věnec podzimně a diskrétně se třpytí při každém pohybu dveří. Z podzimní dekorace vyzařuje přirozené kouzlo a lze ji drobet pohrát.

Větrná světla sami vytvářejíte podzimní nápady pro ruční práce 2020

Atmosférické osvětlení by na podzimním stole samozřejmě nemělo chybět. Omotejte skleněné lucerny volně tkaným trivetem a dejte jídelnímu prostoru podzimní vzhled. Pokud chcete, můžete podložky nejprve nastříkat kovovým sprejem na barvy.

Nápady na podzimní výzdobu zdobí povlaky na polštáře

Přírodní materiály nejen vytvářejí útulnou atmosféru v kuchyni a jídelně. Útulnou atmosféru můžete vytvořit také v obývacím pokoji nebo v ložnici pomocí textilu v podzimních barvách. Tmavě modrá, žlutá, oranžová, cihlově červená a béžová tvoří atraktivní soubor, ideální pro chladné období.

Nápady na podzimní výzdobu pomocí motouzu a větví stromů v různých barvách

Nemusí to být vždy časově náročné a komplikované: Na podzim k vytvoření vhodné nálady stačí i jemné akcenty. Malované větve stromů spolu se sušenými podzimními květinami vypadají obzvláště dobře v puristických vázách. Jídelní stůl z neošetřeného dubu tvoří dokonalé zázemí pro dekoraci stolu z přírodních materiálů.

Vyrobte si podzimní dekorace 2020 sami pomocí ovoce a lampionů

U podzimního stolu se schází nejen celá rodina, ale také všechny druhy ovoce. Protože hrušky, hrozny a jablka dokonale ladí se žlutými svíčkami a nahým ubrusem. Skleněné desky a lucerny dodávají souboru moderní nádech.

Nápady na podzimní výzdobu s dýní a čerstvými květinami

Barevné květinové úpravy ve vydlabaných dýních nejsou novým trendem dekorace. Naopak: řemeslní nadšenci již vyzkoušeli řadu aranžérských a dekoračních nápadů tohoto druhu. Letos je to méně o vázách z přírodních materiálů a více o barvách. Protože září, říjen a listopad nabízejí hojnost nádherných a barevných podzimních květin.

Podzimní dekorace 2020 Barevná váza na kmen stromu s metalickým sprejem

Fialová je jednou z podzimních barev par excellence. Několik nuancí tón v tónu spolu s červenou kočičí vrbou dokonale zdobí stůl. Úspěšnou kombinaci barev lze uvolnit travní zelení.

Podzimní dekorace 2020 ve fialové a šedé barvě s měděnými akcenty & gt; Látkové dýně

Fialovou, bronzovou a levanduli lze také skvěle kombinovat. Akcenty v metalických barvách a různých materiálech dodávají aranžmá na konferenčním stolku. Dýně vyrobená z látky, podzimní listí z bronzu a větve stromů ze stříbra dodávají vašim čtyřem stěnám vintage nádech.

Tradiční podzimní dekorace 2020 z přírodních materiálů

Nápady na podzimní výzdobu s květinami a dýněmi v neutrálních barvách

Kdo nemá rád moderní dekorace stolu, sází na tradici a sáhne po klasickém podzimním sortimentu. Béžová, červená, žlutá a oranžová dodávají souboru teplo a královská modrá dodává barevné akcenty. Dekorace může vypadat jasně, barevně a dokonce i chaoticky. Hlavní roli jednoznačně hrají přírodní materiály.

Mix and match: diamantové vzory jasně hrají hlavní roli v následujícím aranžmá

Herbstdeko 2020 Stolní dekorace s plédem: běžec na stůl a tácky

Květinové úpravy ve vintage plechovkách

Podzimní dekorace 2020 s čerstvými květinami ve vintage plechovkách

Dýně a šípky pro dekorace ve venkovském stylu

Podzimní dekorace na konferenční stolek nebo do kuchyně přírodními materiály

Ozdobte stůl čerstvými a suchými květinami na podzim

Nápady na podzimní výzdobu s čerstvými sezónními květinami

Podzimní kabát zdobený přírodními materiály

Vytvořte si vlastní podzimní dekoraci z přírodních materiálů

Podzimní listí, větve stromů a šišky a vinobraní keramika

Vyrobte si podzimní dekorace stolu sami za málo peněz

Okrasné dýně a přírodní materiály

Podzimní dekorace stolu s mini dýněmi

Látkové dýně a malované dýně jako akcenty

Moderní podzimní dekorace s dýněmi v tlumených barvách