Podprsenka

Top 7 typů podprsenky Genie a tipy na nošení

Podprsenka, nejčastěji nosený vnitřní oděv žen, má různé styly, střihy a tvary. Na komerčním trhu existuje mnoho značek, které prodávají různé druhy podprsenek po celém světě. Genie je populární americká značka, která nabízí bezproblémové pohodlí, podporu a styl. Má bezdrátový design, který perfektně sedí a tvaruje vaše prsa.

Populární podprsenky Genie a tipy na nošení:

Z mnoha značek spodního prádla budeme diskutovat o 7 nejlepších podprsenkách, které Genie nabízí.

1. Originální podprsenka Genie:

džinová podprsenka

Originální podprsenka Genie je klasickým oblíbencem všech žen v Americe. Poskytuje vám bezproblémové a bezdrátové pohodlí. Má křivolaký styl, který jemně tvaruje vaše prsa a dává vám hladkou siluetu. Tkanina je na kůži velmi měkká a v noci byste ji ani nechtěli sundat. Tato podprsenka se dodává v různých barvách, jako je bílá, černá, šedá, růžová, červená, žlutá atd. Je také k dispozici v mnoha velikostech. Je to jedna z nejlepších džinových podprsenek, která bude vhodná pro všechny ženy ve věku od 25 do 35 let.

2. Krajková podprsenka Genie Milana:

Genie-Bra 2

Tato podprsenka Genie Milana s krajkou inspirovanou Evropou vám poskytne dokonalé pokrytí, které potřebujete, spolu se super podporou a nádherným zvednutím poprsí. Podprsenka je navržena z krajky. Je navržen ve stylu cami, a proto budete vypadat drze s nízkým střihem nebo přes šaty. Je k dispozici v různých barvách a velikostech. Tato džinová podprsenka zaujímá 1. místo v seznamu typů podprsenek.

3. Cool podprsenka Genie:

Genie-Bra 3

Tato podprsenka Genie je podobná jako u původní podprsenky Genie, kromě toho, že má chladivou tkaninu, která vás udrží v suchu a pohodlí po celý den. Má prodyšné kelímky s konstrukcí proudění vzduchu a odnímatelné skromné ​​vycpávky. Umožňuje vstup čerstvého vzduchu. Má zadní panel ze síťoviny, a tím umožňuje správné fungování přirozeného chladicího systému vašeho těla. Kvalitní chladicí příze použitá k výrobě této podprsenky snižuje teplotu vaší pokožky.

4. Podprsenka Genie Woman:

Genie-Bra 4

Dámská podprsenka Genie je navržena tak, aby vám poskytla pohodlí, podporu a zvedání. Pomáhá také při vytváření požadovaného tvaru. Technologie tvarování 360 stupňů definuje křivky a hladké válce a vyboulení. Má krajkovou přední část se třemi nastavitelnými polohami až o 2 palce přidaného zdvihu. Je k dispozici ve třech barvách a různých velikostech.

5. Podprsenka Genie Zip:

Genie-Bra 5

Genie Zip Bra je úžasná bez kostry, zadních háčků nebo kopacích popruhů. Vpředu má jednoduchý design na zip, který nabízí naprosté pohodlí. Podprsenka Genie na zip se přizpůsobí vašemu tvaru a získáte tak dokonalou podporu a definici, kterou potřebujete. Tuto nádhernou podprsenku najdete ve třech základních barvách. Dodává se v různých velikostech.

6. Custom Fit Multi-Way Genie Bra:

Genie-Bra 6

Tato přizpůsobitelná vícecestná podprsenka od Genie nabízí více než 30 unikátních pozic popruhů, které vám umožní spojit vaše špičkové oblečení v různých inovativních stylech. Můžete jít na klasiku, kříž zpět, ohlávku, jedno rameno, přes krk a mnoho dalších stylů. Spolu s různými styly vám také nabízí ultra pohodlí, podporu a tvar. Je k dispozici v několika barvách a tvarech.

7. Sportovní podprsenka Genie:

Genie-Bra 7

Noste tuto sportovní podprsenku pod sebou, abyste se cítily sebevědomě během cvičení nebo volejbalového tréninku. Jeho bezproblémový design a pohodlná komprese vám umožňují požadovanou podporu a definici. Má racerback střih a je k dispozici ve třech základních barvách. K dispozici jsou různé velikosti.

Tipy na nošení podprsenky Genie:

V níže uvedeném článku diskutujeme o podprsenkách džin, které nosí tipy a další prvky.

Zapínání podprsenky vzadu:

Podprsenka má dva popruhy, kterými si protáhnete každou z paží. Navlékněte si ji přes ramena a vezměte si ruce vzadu, kde najdete háčky a zavírání očí pro sevření obou konců podprsenky.

Upravte popruhy pro pohodlí:

Pokud nejsou správně nastaveny, mohou popruhy volně viset po ramenou nebo se cítit příliš pevně na kůži, až to bolí. Popruhy podprsenky jsou obecně vybaveny jezdci, které lze stahovat dolů nebo nahoru a upravovat podle potřeby.

Úprava polohy šálků:

Polohu košíčků podprsenky můžete upravit tak, že se trochu ohnete dolů. Jak se ohýbáte dolů, upravte polohu košíčků a zkontrolujte pohyb prsou. Když se cítíte dobře, postavte se a zkontrolujte polohu šálků.

Doufám, že výše uvedený článek je pro vás velmi užitečný a podprsenky džin jsou velmi pohodlné a drahé.