Podlahy a dlažba

Obklady kamenného vzhledu od pěti italských značek ve snovém designu

dlažba v kamenném vzhledu kolekce creta fap ceramiche šedý design koupelna

Italské dlaždice jsou velmi oblíbené pro podlahy, pokud jde o keramiku. Jsou známí svou precizní prací a ohromují designem, který lze vybrat tak, aby odpovídal jakémukoli stylu zařizování. A pokročilé technologie také umožňují nejpřirozenější imitace kamene, takže se můžete vždy cítit v souladu s přírodou, dokonce i ve čtyřech stěnách vašeho bytu. V tomto článku chceme, abyste byli ohromující Kameny vzhledu kamene od různých italských společností se skvělými designy. Sbírky vám vyrazí dech!

Dlaždice s kamenným vzhledem od Fap Ceramiche

Sbírky Fap Ceramiche.

dlaždice v kameni vypadají černé elegantní terra kuechen design rustikální fap

Fap Ceramiche je italská společnost známá svými vynikajícími sbírkami dlaždic. Společnost se vyznačuje především tím, že spolupracuje s designéry a architekty, aby dokázala dokonale splnit každé přání. Nejprve se podívejte na některé kolekce dlaždic s kamenným vzhledem od Fap Ceramiche. Výše uvedený příklad je ze sbírky Terra.

Dlaždice s efektem kamene – kolekce Evoque

dlažba v kamenném vzhledu evoque domácí podlaha světle šedá jídelní stůl ušlechtilý krb

Evoque je kolekce od Fap Ceramiche, která si klade za cíl napodobit přirozené oxidační procesy přírody za účelem zvláštního designu vašich interiérů. Všechny dlaždice jsou ručně vyráběné.

Evoque dlaždice v lesklé černé barvě

dlaždice v kamenném vzhledu evoque fap šedá tmavý kuchyňský jídelní stůl

Elegantní a dechberoucí povrchy vyzařují sametový vzhled a jsou zvýrazněny a zdobeny širokou škálou vzorů, barev a vzorů. Rádi bychom vám představili keramické obklady v kamenné optice z této kolekce.

kamenné dlaždice vypadají béžově evoque lesklý nápad obývacího pokoje

Kamenné dlaždice – porcelánová kameninová podlaha Evoque

dlaždice v kamenném vzhledu evoque šedá vysoký lesk obchod s oblečením vybavení pohovka šedá

Dlažba Evoque od Fap Ceramiche se vyznačuje tím, že má trvale lesklý povrch. V kombinaci s kamenným vzhledem získáte pocit chůze naboso po mokré podlaze po dešti. Kamenné dlaždice zároveň naplní místnost elegancí.

Šestihranné dlaždice Evoque jako voštinový vzor

obklady v kamenném vzhledu evoque voštinový vzor bílý šedý design obývacího pokoje

Kameny s kamenným vzhledem jsou k dispozici také v šestihranném tvaru. To vám dává příležitost vytvořit nádherný vzor pro podlahu, který připomíná voštiny. Kromě toho můžete navzájem kombinovat dvě nebo dokonce více barev dlaždic. S dlaždicemi Evoque od Fap Ceramiche máte možnost vytvořit jedinečný interiér!

Kameny s kamenným vzhledem – Desert Collection

kamenný vzhled dlaždic pouštní háj mozaika béžová lesklá vana

Kamenné dlaždice z kolekce Desert jsou k dispozici v matné i lesklé verzi. Jsou ideální volbou pro veřejné budovy, ale jsou také perfektní v soukromých místnostech. Kromě toho jsou tyto výrobky k dispozici také pro venkovní použití. Porcelánové kameninové dlaždice od Fap Ceramiche jsou k dispozici na podlahu i na zeď v bílých přístřešcích, obojí ve čtyřech různých barevných nuancích. Vytvářejí přirozenou a jednoduchou estetiku, která zdůrazňuje zbytek nábytku. To platí zejména pro nábytek a doplňky ze dřeva.

Pouštní dlaždice ve velkém formátu a vysokém lesku

kamenný vzhled dlaždice pouštní podlaha vysoký lesk jídelna

Pouštní kameny s kamenným vzhledem se skládají z různých druhů kamene. Jejich jednoduchý, elegantní vzhled se hodí ke každému stylu zařizování. Dlaždice mají jemný povrch, díky kterému je chůze po nich obzvláště příjemná. Speciální úprava dodává podlaze elegantní, lesklý vzhled. U těchto modelů je také snadné čištění. Desert Collection od Fap Ceramiche je rozdělena na Code, Grove, Out a Total White.

Poušť jako obklady do koupelny

kamenné dlaždice béžové pouštní dekorace dekorace boční stoly

Béžová koupelna z pouštních dlaždic

kamenný vzhled dlaždic pouštní hájová konzola reliéfní dřevěná koupelna

Nadpřirozené dlaždice v kamenném vzhledu

dlaždice kámen vypadat nadpřirozený obývací pokoj hnědá lesklá podlaha nápad

Mramor je obzvláště ušlechtilý druh kamene. Obklady Supernatural s kamenným vzhledem od Fap Ceramiche jsou navrženy tak, aby napodobovaly jemný, ušlechtilý a jedinečný vzor mramoru. Rozdíl oproti skutečnému mramoru není vidět. Kolekce Supernatural nabízí obklady v různých provedeních a barvách, které jsou stylově vhodné jak do soukromých obytných prostor, tak do veřejných budov.

Dlaždice v broskvové barvě a mramorovém vzhledu

dlaždice kámen vzhled nadpřirozená kuchyň broskvová barva podlaha kuchyň ostrov bílý

Mramorové dlaždice jsou k dispozici pro zeď i podlahu a mají lesklé, okouzlující povrchy, které vypadají téměř tekuté. K dispozici jsou také lesklé, dekorativní prvky pro dlaždice s kamenným vzhledem, které dodávají elegantnímu vzhledu v interiéru konečnou úpravu. Matné verze Fap Ceramiche působí sametovým dojmem.

Kamenné dlaždice s vintage nádechem

dlaždice kámen vzhled nadpřirozené cristallo krémová barva sprcha židle

Ať už v bílé, krémové, hnědé nebo šedé – ušlechtilý vzhled je zaručen a může být vylepšen kombinací s různými ozdobami. Vytvořte moderní nebo vintage atmosféru s dlaždicemi Supernatural kamenného vzhledu od Fap Ceramiche.

dlaždice kámen vzhled nadpřirozené ozdoby vzor mozaika těstoviny bianca

Zkombinujte klasické mramorové dlaždice Supernatural GP od Fap Ceramiche s ozdobnými variacemi Pasta Bianca a vytvořte koupelnu, kuchyň, obývací pokoj nebo jakýkoli jiný pokoj vašich snů. Vybírat můžete z nejrůznějších nápadů a obkladů s kamenným vzhledem.

dlaždice kámen vzhled nadpřirozené těstoviny bianca zlatý lesk vzor ušlechtilá koupelna vinobraní

Jemné kamenné obklady od Fap Ceramiche jsou elegantně kombinovány s těmi, které mají povlak lesklých ozdob a dodávají koupelně elegantní vzhled..

dlaždice kámen vzhled nadpřirozená lobby vstupní hala pruhy kontrolovaný vzor

Ve vstupní hale obytné budovy se jako podlahová krytina používají dlaždice s kamenným vzhledem. Pocházejí ze sbírky Supernatural od Fap Ceramiche.

obklady kámen vzhled nadpřirozené rivestimento hnědé tmavé reliéfní designové umyvadlo

Dlažby v kamenném vzhledu od Fap Ceramiche z kolekce Supernatural lze, jak je zde ukázáno, kombinovat s tmavě hnědou dlažbou s reliéfním povrchem.

Dlaždice Preziosa a Splendida od Fap Ceramiche

obklady kámen vzhled preziosa váza blaetter zrcadlo deco moderní hnědý design

Dlaždice Preziosa s kamenným vzhledem od Fap Ceramiche jsou k dispozici v matném provedení a v různých barvách. Máte na výběr mezi jednoduchými povrchy napodobujícími kámen a povrchy se vzory a pruhy, které do místnosti vnesou rozmanitost.

dlaždice kámen vzhled preziosa bílý mramor zlaté akcenty koupelna ušlechtilý

Tato koupelna s bílými kachlovými kameny z imitace mramoru získává svůj ušlechtilý vzhled nejen z podlah a obkladů stěn. Dalším přínosem je výzdoba stužky jako součást kolekce Fap Ceramiche, která je orámována zlatými pruhy.

obklady kámen vzhled preziosa hnědý design příroda vzhled zrcadlo dřevěná konzola

Je zajímavé, že dlaždice Preziosa v kamenném vzhledu nejsou k dispozici jako obvykle, ale jsou vybírány na metr čtvereční. To je další šikovný nápad od Fap Ceramiche.

dlaždice kámen vzhled splendida vzor pruhy imitace tapeta koupelna krémová barva

Podobný design byl vybrán pro kamenné dlaždice z kolekce Splendida od Fap Ceramiche. Lze poskládat zajímavé kombinace, například varianta s imitací kamene a obklady v pruhovaném vzoru, které dodávají vzhled tapety. Pěkné stužkové dekory jsou také zpět a dodávají místnosti trochu dynamiky. Obzvláště účinné jsou také kombinace jednoduchých designů se vzory a mozaikou. Tímto způsobem můžete pomocí kamenných dlaždic vizuálně ohraničit jednotlivé oblasti v místnosti.

dlaždice kámen vzhled splendida mramor bílá stuha dekor vzor mozaika lampa

Kameny s kamenným vzhledem – Flaviker

dlaždice kámen vypadat nejvyšší mramor imitace dřeva nápad luxus

Sbírky Flaviker.

Další pozoruhodnou společností pro italské keramické obklady s kamenným vzhledem je Flavika. Snaží se nabídnout rozmanitý výběr velikostí dlaždic, povrchů a struktur při současném splnění současných očekávání zákazníků. Obklady Flavika lze použít v jakékoli místnosti a některé z nich jsou vhodné i pro venkovní použití. Výběr materiálů je dokonale přizpůsoben potřebám designérů a inženýrů. Z výše uvedeného příkladu již můžete získat přehled. Ukazuje model z kolekce Supreme.

Sbírka dlaždic “Přírodní kámen”

obklady kámen vzhled přírodní kámen kolekce vana černá

Jak název napovídá, kolekce Natural Stone Collection od společnosti Flaviker má napodobit přírodní povrch kamene. Proto jsou tyto dlaždice v kamenné optice voleny bohaté na reliéf a mají matný povrch. Kolekce Natural Stone je k dispozici v sedmi přirozených barevných odstínech, včetně elegantní černé země v tmavě šedé barvě.

Kameny vzhledu kamene – Nejvyšší

dlaždice kámen vypadat nejvyšší luxusní mramor bílé květy motivy romantika koupelna

Tato kolekce nabízí hezké mramorové vzory a na vyžádání v kombinaci s imitacemi dřeva. Kombinací dlaždic v kamenném vzhledu s těmi, které mají jemné květiny nebo jiné motivy, můžete vytvořit romantické interiéry. Efektní design v devíti různých barvách a barevných kombinacích od společnosti Flaviker vám pomůže zařídit jedinečný pokoj.

Vpřed sběr pro dlaždice

kamenný vzhled dlaždice vpřed terasa kovový nábytek spoje trávníku

Skvělou variantou od Flaviker, která je vhodná i do venkovního prostoru, jsou obklady kamenného vzhledu z kolekce Forward. Jsou k dispozici ve čtyřech různých barvách. Ať už v černé nebo ve světlém odstínu, vaše venkovní plocha se objeví ve zcela novém světle.

Sbírka grafitových dlaždic

dlažba v kamenném vzhledu grafit moderní koupelna okno přední umyvadlo vana

Grafite je kolekce od Flavikera, která se specializuje na imitaci roubovaného kamene. Během implementace můžete kombinovat různé nuance celkem pěti a vytvářet zajímavé návrhy. Tyto kamenné dlaždice jsou k dispozici s krásnými dekoracemi a vzory a dodávají textuře stěn zajímavé akcenty.

Desky Marmi Preziosi s kamenným vzhledem

obklady kámen vzhled marmi preziosi umyvadlo mramor bílá koupelna dekor

Tato kolekce je také perfektní volbou, pokud nemůžete odolat mramorovému vzhledu, ale nemůžete si dovolit luxus. Cílem těchto kamenných dlaždic je vytvořit cenově dostupnou variantu luxusního keramického kamene, kterou nelze vizuálně odlišit od skutečné věci. Marmi Preziosi z Flavikeru je tady opravdu povedená věc!

Sbírka dlaždic Granito

dlaždice kámen vzhled granito béžový reliéf povrchová podlahová krytina nápad

Stejný cíl má i kolekce Granito. Přírodně vypadající kámen jako imitace žuly dodává každé místnosti přirozený vzhled. Jako podlahová krytina rozmazluje vaše nohy příjemným pocitem a nepřiměje vás myslet na žádnou jinou dlažbu. Tyto dlaždice Flaviker s kamenným vzhledem jsou skutečným mistrovským dílem a jsou k dispozici v různých velikostech!

Dlaždice Quarzito v kamenném vzhledu

dlaždice kámen vzhled křemenec šedá béžová sprchová hlavice moderní křemenný kámen

Kolekce Quarzito také naznačuje, co tyto keramické dlaždice napodobují. Ano, správně, křemene! Je to oblíbený materiál, který dodává interiéru nádhernou atmosféru. A o implementaci Flavikerem také stojí za to mluvit!

Dlaždice s kamenným vzhledem od Cerdomus

kamenný vzhled dlaždice kovárna podlaha křeslo bílý kožený odkládací stolek

Italská společnost Cerdomus existuje již více než 40 let a těší zákazníky po celém světě vysoce kvalitními výrobky. Ve své výrobě se specializuje na smaltovanou kameniny. Kromě výše uvedené kolekce Forge je zde ještě několik působivých kolekcí pro dlaždice v kamenném vzhledu od této značky.

Sbírky Cerdomus.

Kolekce pazourkových dlaždic

kamenný vzhled dlaždice pazourek mozaika vzor nápad interiér koupelnová židle černá

Tyto kamenné dlaždice z kolekce Flint od Cerdomus se vyznačují šedou, hnědou nebo bílou barvou s lesklým povrchem. Dlaždice jsou velké, zatímco obklady jsou protáhlé a zdobené většími mozaikovými dlaždicemi.

Dynastie dlaždice

dlaždice v kamenném vzhledu dynastie kuchyňské vybavení jídelní stůl kuchyňský ostrůvek

Kamenné obklady z kolekce Dynasty od Cerdomus jsou k dispozici v jednoduchém, šedém a hnědém provedení a také v elegantnějším provedení v hnědé barvě se zlatými vzory. Mohou být uspořádány v klasickém šachovnicovém vzoru nebo abstraktněji pomocí dlaždic různých velikostí. Jsou perfektní volbou pro každou místnost.

kámen vypadat dlaždice dynastie vzor zlatá stěna design nápad gauč bílý

Dlaždice z kolekce Lefka

dlaždice kámen vzhled lefka pruhy design šedá postel vybavení ložnice čelo

Dlaždice z kolekce Lefka s kamenným vzhledem jsou k dispozici také v různých velikostech, takže je možné jakékoli uspořádání. Svým tvarem mohou dokonce připomínat dřevěné desky. Modely lze skvěle kombinovat s mozaikovými efekty. Co si myslíte o pruhované verzi Cerdomusu v ložnici? Opravdu elegantní, že??

dlaždice kámen vzhled lefka venkovní balkon planter křeslo ratan soukromí obrazovka sklo

Kolekce Lefka od Cerdomus vypadá dobře i venku. Protože dlažba s kamenným vzhledem je mrazuvzdorná a zajišťuje potřebnou přírodu na vašem balkoně i uprostřed města.

Sbírka obkladů Lefka Maxi

obklady kámen vzhled lefka maxi velkoformátový kufr šedý design obklady stěn

Pokud máte rádi dlaždice ve velkém formátu a užíváte si jejich eleganci, pak kolekce Lefka Maxi od Cerdomus stojí za to si ji vzít. Velké dlaždice jsou vhodné na podlahu i na zeď, ale lze je také vybrat pouze s poloviční šířkou a vytvořit zajímavé kombinace s dlaždicemi v kamenném vzhledu.

Kolekce dlaždic Pietra di Borgogna

obklady kamenná optika pietra di borgogna vzor koupelna stěna umyvadlo větve deco

Obzvláště se nám líbí tato kombinace Cerdomus různých velikostí dlaždic, které také napodobují mramor. Úzké dlaždice s pruhovaným vzhledem slouží jako akcenty. Tyto kameny s kamenným vzhledem jsou vhodné i do venkovních prostor.

Kolekce dlaždic Pietra d’Assisi

kamenný vzhled dlaždice pietra d assisi středozemní rustikální příroda obývací pokoj kamna

Zvláštní vlastností těchto dlaždic s kamenným vzhledem je, že jsou ideální pro středomořský nebo rustikální styl a poskytují hřejivou a útulnou atmosféru. A je jedno, zda zvolíte modely Cerdomus v červenohnědé, šedé nebo šedohnědé barvě.

Dlaždice s imitací kamene Rok

dlaždice kámen vzhled rok šedý design ložnice obložení stěny

Úžasné možnosti implementace jsou také možné s kamennými dlaždicemi z kolekce Rok od Cerdomus a pro jakoukoli místnost, ať už uvnitř nebo venku. Dlaždice mají drsný a matný povrch, což jim dodává ještě přirozenější vzhled, a jsou nabízeny v šedých a béžových tónech a také v kombinaci obou tónů.

Rozmanité dlaždice v kolekci Verve

dlaždice kámen vzhled vervovaný vzor geometrický jemný design příroda vzhled barel

Obzvláště poutavá je kolekce Verve od Cerdomus, protože dlaždice s kamenným vzhledem nabízejí zajímavé vzory. Od geometrických obrazců po reliéfní povrchy v pruhovaném vzhledu je vše zahrnuto a lze je navzájem kombinovat. Navrhněte dělící příčku mozaikovými dlaždicemi nebo na podlaze v předsíni nastavte akcenty a užijte si originální design.

obklady kámen vzhled verve kuchyňská příčka stěna mozaika kamna vybavení

Stejně tak budou potěšeni ti, kteří dávají přednost jednoduchému designu. Kameny Cerdomus s kamenným vzhledem jsou k dispozici také s přírodním povrchem a v různých velikostech a ve dvou barvách: šedá a béžová.

Dlaždice s kamenným vzhledem od Rex

kamenná dlažba alabastri di rex mramorová sedací souprava do obývacího pokoje

Sbírky Rex.

Pokud jde o keramické dlaždice, které vypadají jako kámen, je třeba zmínit italskou značku Rex. Její výrobky jsou inspirovány přírodou a zároveň si pohrávají s luxusem a vytvářejí jedinečné interiéry, o kterých si lze jen troufnout snít. Nádherný příklad elegantní jemnosti je již vidět na obrázku výše ze sbírky Alabastri-di-Rex. Nyní budou následovat další kolekce.

Břidlicové dlaždice

dlaždice v kamenném vzhledu břidlice černé schody cihla moderní zařízení

Kolekce Ardoise od Rex představuje kombinaci starožitného a moderního stylu. Interiér u těchto modelů působí neformálně a luxusně zároveň a zajišťuje nadčasový vzhled díky barvám, jako je světlá a tmavě šedá, stejně jako béžová.

I Bianchi di Rex – kolekce mramorových dlaždic

dlaždice kámen vzhled i bianchi di rex mramor bílý pruh vzhled obývací pokoj ušlechtilý

Mramor je samozřejmě dokonalým materiálem pro dlaždice s kamenným vzhledem se zvláště elegantním vzhledem. Toho si jsou vědomi i designéři v Rexu, a tak z tohoto luxusního materiálu vytvářejí obzvlášť snové modely. V této kolekci se ale značka zaměřuje pouze na bílou barvu.

Kolekce dlaždic I Marmi di Rex

obklady kámen vzhled rex i marmi hnědá ušlechtilá mramorová vana koupelnová skříňka vysoký lesk

Pokud však hledáte úplně jiné barvy, pokud jde o mramor, tato kolekce Rex je pro vás to pravé. Nádherné barvy těchto kamenných dlaždic umožňují jedinečný design místností. Máte na výběr mezi velkými a malými formáty a vytvořte si svou osobní, luxusní říši.

Dlaždice La Roche di Rex

obklady kámen vzhled la roche di rex příroda interiér stěna jednotka krb

Tento vrstvený kámen je inspirován francouzskou architekturou a tímto způsobem vytváří romantickou atmosféru. Kamenné obklady z této kolekce Rex jsou k dispozici v různých tvarech a velikostech, stejně jako v barevných nuancích.

Dlaždice z kolekce Pierre

obklady kámen vzhled pierres elegantní předsíňová židle starožitná béžová žlutá

Tyto kamenné dlaždice od Rex vypadají stejně romanticky. Mají zajímavý vzor, ​​který dodává stěnám i podlaze nádherný vzhled. K dispozici jsou tři barvy a čtyři různé povrchy.

Dlaždice s kamenným vzhledem od Italgraniti Group

dlaždice kámen vzhled kámen plán tmavě šedá světle šedá krb obývací pokoj moderní interiér

Sbírky Italgraniti a Impronta.

Společnost vznikla sloučením dvou keramických společností Italgraniti a Impronta. Již nějakou dobu se vyznačuje nejvyšší kvalitou, která požadavky trhu nejen splňuje, ale často je i předjímá. Přispívají k tomu mimo jiné i moderní technologie, které má společnost díky velkým investicím k dispozici a se kterými pracuje. Příkladem esteticky nádherných dlaždic s kamenným vzhledem je příklad na výše uvedeném obrázku, který pochází ze sbírky Stone Plan. Nyní budou následovat další.

Sbírka dlaždic z doby kamenné

dlaždice kámen vzhled vzor z doby kamenné rybí rošt obývací pokoj modrá šedá

Tento model, který se vyznačuje prodlouženým tvarem dlaždic, zaujme způsobem, jakým jsou dlaždice uspořádány v kamenném vzhledu. Výsledkem je vzor rybí kosti, který je jinak vidět pouze na parketách. Porcelánová kamenina Italgraniti má vlnitý povrch, díky kterému je chůze naboso obzvláště příjemná. Imitaci kamene lze vybrat z různých formátů.

Dlaždice White Experience

dlaždice kámen vzhled bílý zážitek velké dlaždice obývací pokoj luxusní interiér nápad

Tyto kamenné dlaždice jsou přesněji imitací bílého mramoru a jsou nabízeny pro podlahu a stěny. Dlaždice od Italgraniti se vyznačují snovými úpravami, aby z mramorových vzorů vytěžily to nejlepší.

Kolekce dlaždic Outfloor20

obklady kámen vzhled outfloor20 šedý design oblázky spáry terasa

Šedé dlaždice kamenného vzhledu Outfloor20 od Italgraniti jsou skvělým modelem pro venkovní použití. Snadno se o ně starají, snadno se vyjímají a jsou také opakovaně použitelné. Jsou vhodné do všech venkovních prostor, ať už u bazénu, na schodiště nebo na terasu.

Porcelánové kameniny Stone Mix

dlaždice kámen vzhled kámen mix šedý boční stolek moderní průmyslová podlaha bílá

Stone Mix je vhodný i do exteriéru, ale lze jej použít i v interiéru. Jelikož jsou nabízeny různé tvary a barvy, lze je nádherně kombinovat a vytvořit tak jedinečnou atmosféru. Elegantní obklady Italgraniti s kamenným vzhledem jsou vhodné pro jakýkoli typ budovy.

Minerální D dlaždice

dlaždice kámen vzhled minerální d šedá design stůl příroda barvy bílá

Tato kolekce od Italgraniti byla také inspirována přírodním kamenem, což lze poznat podle barvy a vzoru. Design je vhodný nejen do koupelny, ale může také bez problémů ozdobit váš obývací pokoj. Dlaždice v kamenném vzhledu se navzájem liší svým vzorem, takže je zaručen přirozený efekt.

Kamenné D dlaždice

dlaždice kámen vzhled kámen d přírodní vzhled zelený šedohnědý design zeď

Tyto kamenné dlaždice od Italgraniti jsou k dispozici ve dvou typech povrchů. Jsou nabízeny pro venkovní prostor, kde je zaručena neklouzavost, a také pro vnitřní prostor se zvláště měkkým a sametovým pocitem. Pokud jde o barvu, dlaždice je kombinací zelených, hnědých a šedých nuancí.

Živá dlažba Mineral D Living

obklady kamenná optika minerální d bydlení vysoký lesk béžová jídelna obývací pokoj stůl moderní

Obzvláště elegantní variantou pro obklady v kamenném vzhledu výše uvedených modelů jsou tyto kousky v jasném vysokém lesku od Impronta. Důraz je kladen na přirozené barvy kamenů, které v této verzi vytvářejí ušlechtilou, moderní a zároveň hřejivou atmosféru.

Dlaždice Onice D.

obklady kámen vzhled onice d kuchyň vysoký lesk černá onyx barová židle bílá

Krása polodrahokamu je v těchto kamenných obkladech napodobena společností Impronta. Je to onyx a jeho krásné žilky. Díky technologickému pokroku ve společnosti Impronta je dosaženo autentického vzhledu, díky kterému bude obývací prostor zářit.

dlaždice kámen vzhled nápad vybavení moderní příroda design obývacího pokoje

Podlahy a dlažba

Obklady kamenného vzhledu od pěti italských značek ve snovém designu

dlažba v kamenném vzhledu kolekce creta fap ceramiche šedý design koupelna

Italské dlaždice jsou velmi oblíbené pro podlahy, pokud jde o keramiku. Jsou známí svou precizní prací a ohromují designem, který lze vybrat tak, aby odpovídal jakémukoli stylu zařizování. A pokročilé technologie také umožňují nejpřirozenější imitace kamene, takže se můžete vždy cítit v souladu s přírodou, dokonce i ve čtyřech stěnách vašeho bytu. V tomto článku chceme, abyste byli ohromující Kameny vzhledu kamene od různých italských společností se skvělými designy. Sbírky vám vyrazí dech!

Dlaždice s kamenným vzhledem od Fap Ceramiche

Sbírky Fap Ceramiche.

dlaždice v kameni vypadají černé elegantní terra kuechen design rustikální fap

Fap Ceramiche je italská společnost známá svými vynikajícími sbírkami dlaždic. Společnost se vyznačuje především tím, že spolupracuje s designéry a architekty, aby dokázala dokonale splnit každé přání. Nejprve se podívejte na některé kolekce dlaždic s kamenným vzhledem od Fap Ceramiche. Výše uvedený příklad je ze sbírky Terra.

Dlaždice s efektem kamene – kolekce Evoque

dlažba v kamenném vzhledu evoque domácí podlaha světle šedá jídelní stůl ušlechtilý krb

Evoque je kolekce od Fap Ceramiche, která si klade za cíl napodobit přirozené oxidační procesy přírody za účelem zvláštního designu vašich interiérů. Všechny dlaždice jsou ručně vyráběné.

Evoque dlaždice v lesklé černé barvě

dlaždice v kamenném vzhledu evoque fap šedá tmavý kuchyňský jídelní stůl

Elegantní a dechberoucí povrchy vyzařují sametový vzhled a jsou zvýrazněny a zdobeny širokou škálou vzorů, barev a vzorů. Rádi bychom vám představili keramické obklady v kamenné optice z této kolekce.

kamenné dlaždice vypadají béžově evoque lesklý nápad obývacího pokoje

Kamenné dlaždice – porcelánová kameninová podlaha Evoque

dlaždice v kamenném vzhledu evoque šedá vysoký lesk obchod s oblečením vybavení pohovka šedá

Dlažba Evoque od Fap Ceramiche se vyznačuje tím, že má trvale lesklý povrch. V kombinaci s kamenným vzhledem získáte pocit chůze naboso po mokré podlaze po dešti. Kamenné dlaždice zároveň naplní místnost elegancí.

Šestihranné dlaždice Evoque jako voštinový vzor

obklady v kamenném vzhledu evoque voštinový vzor bílý šedý design obývacího pokoje

Kameny s kamenným vzhledem jsou k dispozici také v šestihranném tvaru. To vám dává příležitost vytvořit nádherný vzor pro podlahu, který připomíná voštiny. Kromě toho můžete navzájem kombinovat dvě nebo dokonce více barev dlaždic. S dlaždicemi Evoque od Fap Ceramiche máte možnost vytvořit jedinečný interiér!

Kameny s kamenným vzhledem – Desert Collection

kamenný vzhled dlaždic pouštní háj mozaika béžová lesklá vana

Kamenné dlaždice z kolekce Desert jsou k dispozici v matné i lesklé verzi. Jsou ideální volbou pro veřejné budovy, ale jsou také perfektní v soukromých místnostech. Kromě toho jsou tyto výrobky k dispozici také pro venkovní použití. Porcelánové kameninové dlaždice od Fap Ceramiche jsou k dispozici na podlahu i na zeď v bílých přístřešcích, obojí ve čtyřech různých barevných nuancích. Vytvářejí přirozenou a jednoduchou estetiku, která zdůrazňuje zbytek nábytku. To platí zejména pro nábytek a doplňky ze dřeva.

Pouštní dlaždice ve velkém formátu a vysokém lesku

kamenný vzhled dlaždice pouštní podlaha vysoký lesk jídelna

Pouštní kameny s kamenným vzhledem se skládají z různých druhů kamene. Jejich jednoduchý, elegantní vzhled se hodí ke každému stylu zařizování. Dlaždice mají jemný povrch, díky kterému je chůze po nich obzvláště příjemná. Speciální úprava dodává podlaze elegantní, lesklý vzhled. U těchto modelů je také snadné čištění. Desert Collection od Fap Ceramiche je rozdělena na Code, Grove, Out a Total White.

Poušť jako obklady do koupelny

kamenné dlaždice béžové pouštní dekorace dekorace boční stoly

Béžová koupelna z pouštních dlaždic

kamenný vzhled dlaždic pouštní hájová konzola reliéfní dřevěná koupelna

Nadpřirozené dlaždice v kamenném vzhledu

dlaždice kámen vypadat nadpřirozený obývací pokoj hnědá lesklá podlaha nápad

Mramor je obzvláště ušlechtilý druh kamene. Obklady Supernatural s kamenným vzhledem od Fap Ceramiche jsou navrženy tak, aby napodobovaly jemný, ušlechtilý a jedinečný vzor mramoru. Rozdíl oproti skutečnému mramoru není vidět. Kolekce Supernatural nabízí obklady v různých provedeních a barvách, které jsou stylově vhodné jak do soukromých obytných prostor, tak do veřejných budov.

Dlaždice v broskvové barvě a mramorovém vzhledu

dlaždice kámen vzhled nadpřirozená kuchyň broskvová barva podlaha kuchyň ostrov bílý

Mramorové dlaždice jsou k dispozici pro zeď i podlahu a mají lesklé, okouzlující povrchy, které vypadají téměř tekuté. K dispozici jsou také lesklé, dekorativní prvky pro dlaždice s kamenným vzhledem, které dodávají elegantnímu vzhledu v interiéru konečnou úpravu. Matné verze Fap Ceramiche působí sametovým dojmem.

Kamenné dlaždice s vintage nádechem

dlaždice kámen vzhled nadpřirozené cristallo krémová barva sprcha židle

Ať už v bílé, krémové, hnědé nebo šedé – ušlechtilý vzhled je zaručen a může být vylepšen kombinací s různými ozdobami. Vytvořte moderní nebo vintage atmosféru s dlaždicemi Supernatural kamenného vzhledu od Fap Ceramiche.

dlaždice kámen vzhled nadpřirozené ozdoby vzor mozaika těstoviny bianca

Zkombinujte klasické mramorové dlaždice Supernatural GP od Fap Ceramiche s ozdobnými variacemi Pasta Bianca a vytvořte koupelnu, kuchyň, obývací pokoj nebo jakýkoli jiný pokoj vašich snů. Vybírat můžete z nejrůznějších nápadů a obkladů s kamenným vzhledem.

dlaždice kámen vzhled nadpřirozené těstoviny bianca zlatý lesk vzor ušlechtilá koupelna vinobraní

Jemné kamenné obklady od Fap Ceramiche jsou elegantně kombinovány s těmi, které mají povlak lesklých ozdob a dodávají koupelně elegantní vzhled..

dlaždice kámen vzhled nadpřirozená lobby vstupní hala pruhy kontrolovaný vzor

Ve vstupní hale obytné budovy se jako podlahová krytina používají dlaždice s kamenným vzhledem. Pocházejí ze sbírky Supernatural od Fap Ceramiche.

obklady kámen vzhled nadpřirozené rivestimento hnědé tmavé reliéfní designové umyvadlo

Dlažby v kamenném vzhledu od Fap Ceramiche z kolekce Supernatural lze, jak je zde ukázáno, kombinovat s tmavě hnědou dlažbou s reliéfním povrchem.

Dlaždice Preziosa a Splendida od Fap Ceramiche

obklady kámen vzhled preziosa váza blaetter zrcadlo deco moderní hnědý design

Dlaždice Preziosa s kamenným vzhledem od Fap Ceramiche jsou k dispozici v matném provedení a v různých barvách. Máte na výběr mezi jednoduchými povrchy napodobujícími kámen a povrchy se vzory a pruhy, které do místnosti vnesou rozmanitost.

dlaždice kámen vzhled preziosa bílý mramor zlaté akcenty koupelna ušlechtilý

Tato koupelna s bílými kachlovými kameny z imitace mramoru získává svůj ušlechtilý vzhled nejen z podlah a obkladů stěn. Dalším přínosem je výzdoba stužky jako součást kolekce Fap Ceramiche, která je orámována zlatými pruhy.

obklady kámen vzhled preziosa hnědý design příroda vzhled zrcadlo dřevěná konzola

Je zajímavé, že dlaždice Preziosa v kamenném vzhledu nejsou k dispozici jako obvykle, ale jsou vybírány na metr čtvereční. To je další šikovný nápad od Fap Ceramiche.

dlaždice kámen vzhled splendida vzor pruhy imitace tapeta koupelna krémová barva

Podobný design byl vybrán pro kamenné dlaždice z kolekce Splendida od Fap Ceramiche. Lze poskládat zajímavé kombinace, například varianta s imitací kamene a obklady v pruhovaném vzoru, které dodávají vzhled tapety. Pěkné stužkové dekory jsou také zpět a dodávají místnosti trochu dynamiky. Obzvláště účinné jsou také kombinace jednoduchých designů se vzory a mozaikou. Tímto způsobem můžete pomocí kamenných dlaždic vizuálně ohraničit jednotlivé oblasti v místnosti.

dlaždice kámen vzhled splendida mramor bílá stuha dekor vzor mozaika lampa

Kameny s kamenným vzhledem – Flaviker

dlaždice kámen vypadat nejvyšší mramor imitace dřeva nápad luxus

Sbírky Flaviker.

Další pozoruhodnou společností pro italské keramické obklady s kamenným vzhledem je Flavika. Snaží se nabídnout rozmanitý výběr velikostí dlaždic, povrchů a struktur při současném splnění současných očekávání zákazníků. Obklady Flavika lze použít v jakékoli místnosti a některé z nich jsou vhodné i pro venkovní použití. Výběr materiálů je dokonale přizpůsoben potřebám designérů a inženýrů. Z výše uvedeného příkladu již můžete získat přehled. Ukazuje model z kolekce Supreme.

Sbírka dlaždic “Přírodní kámen”

obklady kámen vzhled přírodní kámen kolekce vana černá

Jak název napovídá, kolekce Natural Stone Collection od společnosti Flaviker má napodobit přírodní povrch kamene. Proto jsou tyto dlaždice v kamenné optice voleny bohaté na reliéf a mají matný povrch. Kolekce Natural Stone je k dispozici v sedmi přirozených barevných odstínech, včetně elegantní černé země v tmavě šedé barvě.

Kameny vzhledu kamene – Nejvyšší

dlaždice kámen vypadat nejvyšší luxusní mramor bílé květy motivy romantika koupelna

Tato kolekce nabízí hezké mramorové vzory a na vyžádání v kombinaci s imitacemi dřeva. Kombinací dlaždic v kamenném vzhledu s těmi, které mají jemné květiny nebo jiné motivy, můžete vytvořit romantické interiéry. Efektní design v devíti různých barvách a barevných kombinacích od společnosti Flaviker vám pomůže zařídit jedinečný pokoj.

Vpřed sběr pro dlaždice

kamenný vzhled dlaždice vpřed terasa kovový nábytek spoje trávníku

Skvělou variantou od Flaviker, která je vhodná i do venkovního prostoru, jsou obklady kamenného vzhledu z kolekce Forward. Jsou k dispozici ve čtyřech různých barvách. Ať už v černé nebo ve světlém odstínu, vaše venkovní plocha se objeví ve zcela novém světle.

Sbírka grafitových dlaždic

dlažba v kamenném vzhledu grafit moderní koupelna okno přední umyvadlo vana

Grafite je kolekce od Flavikera, která se specializuje na imitaci roubovaného kamene. Během implementace můžete kombinovat různé nuance celkem pěti a vytvářet zajímavé návrhy. Tyto kamenné dlaždice jsou k dispozici s krásnými dekoracemi a vzory a dodávají textuře stěn zajímavé akcenty.

Desky Marmi Preziosi s kamenným vzhledem

obklady kámen vzhled marmi preziosi umyvadlo mramor bílá koupelna dekor

Tato kolekce je také perfektní volbou, pokud nemůžete odolat mramorovému vzhledu, ale nemůžete si dovolit luxus. Cílem těchto kamenných dlaždic je vytvořit cenově dostupnou variantu luxusního keramického kamene, kterou nelze vizuálně odlišit od skutečné věci. Marmi Preziosi z Flavikeru je tady opravdu povedená věc!

Sbírka dlaždic Granito

dlaždice kámen vzhled granito béžový reliéf povrchová podlahová krytina nápad

Stejný cíl má i kolekce Granito. Přírodně vypadající kámen jako imitace žuly dodává každé místnosti přirozený vzhled. Jako podlahová krytina rozmazluje vaše nohy příjemným pocitem a nepřiměje vás myslet na žádnou jinou dlažbu. Tyto dlaždice Flaviker s kamenným vzhledem jsou skutečným mistrovským dílem a jsou k dispozici v různých velikostech!

Dlaždice Quarzito v kamenném vzhledu

dlaždice kámen vzhled křemenec šedá béžová sprchová hlavice moderní křemenný kámen

Kolekce Quarzito také naznačuje, co tyto keramické dlaždice napodobují. Ano, správně, křemene! Je to oblíbený materiál, který dodává interiéru nádhernou atmosféru. A o implementaci Flavikerem také stojí za to mluvit!

Dlaždice s kamenným vzhledem od Cerdomus

kamenný vzhled dlaždice kovárna podlaha křeslo bílý kožený odkládací stolek

Italská společnost Cerdomus existuje již více než 40 let a těší zákazníky po celém světě vysoce kvalitními výrobky. Ve své výrobě se specializuje na smaltovanou kameniny. Kromě výše uvedené kolekce Forge je zde ještě několik působivých kolekcí pro dlaždice v kamenném vzhledu od této značky.

Sbírky Cerdomus.

Kolekce pazourkových dlaždic

kamenný vzhled dlaždice pazourek mozaika vzor nápad interiér koupelnová židle černá

Tyto kamenné dlaždice z kolekce Flint od Cerdomus se vyznačují šedou, hnědou nebo bílou barvou s lesklým povrchem. Dlaždice jsou velké, zatímco obklady jsou protáhlé a zdobené většími mozaikovými dlaždicemi.

Dynastie dlaždice

dlaždice v kamenném vzhledu dynastie kuchyňské vybavení jídelní stůl kuchyňský ostrůvek

Kamenné obklady z kolekce Dynasty od Cerdomus jsou k dispozici v jednoduchém, šedém a hnědém provedení a také v elegantnějším provedení v hnědé barvě se zlatými vzory. Mohou být uspořádány v klasickém šachovnicovém vzoru nebo abstraktněji pomocí dlaždic různých velikostí. Jsou perfektní volbou pro každou místnost.

kámen vypadat dlaždice dynastie vzor zlatá stěna design nápad gauč bílý

Dlaždice z kolekce Lefka

dlaždice kámen vzhled lefka pruhy design šedá postel vybavení ložnice čelo

Dlaždice z kolekce Lefka s kamenným vzhledem jsou k dispozici také v různých velikostech, takže je možné jakékoli uspořádání. Svým tvarem mohou dokonce připomínat dřevěné desky. Modely lze skvěle kombinovat s mozaikovými efekty. Co si myslíte o pruhované verzi Cerdomusu v ložnici? Opravdu elegantní, že??

dlaždice kámen vzhled lefka venkovní balkon planter křeslo ratan soukromí obrazovka sklo

Kolekce Lefka od Cerdomus vypadá dobře i venku. Protože dlažba s kamenným vzhledem je mrazuvzdorná a zajišťuje potřebnou přírodu na vašem balkoně i uprostřed města.

Sbírka obkladů Lefka Maxi

obklady kámen vzhled lefka maxi velkoformátový kufr šedý design obklady stěn

Pokud máte rádi dlaždice ve velkém formátu a užíváte si jejich eleganci, pak kolekce Lefka Maxi od Cerdomus stojí za to si ji vzít. Velké dlaždice jsou vhodné na podlahu i na zeď, ale lze je také vybrat pouze s poloviční šířkou a vytvořit zajímavé kombinace s dlaždicemi v kamenném vzhledu.

Kolekce dlaždic Pietra di Borgogna

obklady kamenná optika pietra di borgogna vzor koupelna stěna umyvadlo větve deco

Obzvláště se nám líbí tato kombinace Cerdomus různých velikostí dlaždic, které také napodobují mramor. Úzké dlaždice s pruhovaným vzhledem slouží jako akcenty. Tyto kameny s kamenným vzhledem jsou vhodné i do venkovních prostor.

Kolekce dlaždic Pietra d’Assisi

kamenný vzhled dlaždice pietra d assisi středozemní rustikální příroda obývací pokoj kamna

Zvláštní vlastností těchto dlaždic s kamenným vzhledem je, že jsou ideální pro středomořský nebo rustikální styl a poskytují hřejivou a útulnou atmosféru. A je jedno, zda zvolíte modely Cerdomus v červenohnědé, šedé nebo šedohnědé barvě.

Dlaždice s imitací kamene Rok

dlaždice kámen vzhled rok šedý design ložnice obložení stěny

Úžasné možnosti implementace jsou také možné s kamennými dlaždicemi z kolekce Rok od Cerdomus a pro jakoukoli místnost, ať už uvnitř nebo venku. Dlaždice mají drsný a matný povrch, což jim dodává ještě přirozenější vzhled, a jsou nabízeny v šedých a béžových tónech a také v kombinaci obou tónů.

Rozmanité dlaždice v kolekci Verve

dlaždice kámen vzhled vervovaný vzor geometrický jemný design příroda vzhled barel

Obzvláště poutavá je kolekce Verve od Cerdomus, protože dlaždice s kamenným vzhledem nabízejí zajímavé vzory. Od geometrických obrazců po reliéfní povrchy v pruhovaném vzhledu je vše zahrnuto a lze je navzájem kombinovat. Navrhněte dělící příčku mozaikovými dlaždicemi nebo na podlaze v předsíni nastavte akcenty a užijte si originální design.

obklady kámen vzhled verve kuchyňská příčka stěna mozaika kamna vybavení

Stejně tak budou potěšeni ti, kteří dávají přednost jednoduchému designu. Kameny Cerdomus s kamenným vzhledem jsou k dispozici také s přírodním povrchem a v různých velikostech a ve dvou barvách: šedá a béžová.

Dlaždice s kamenným vzhledem od Rex

kamenná dlažba alabastri di rex mramorová sedací souprava do obývacího pokoje

Sbírky Rex.

Pokud jde o keramické dlaždice, které vypadají jako kámen, je třeba zmínit italskou značku Rex. Její výrobky jsou inspirovány přírodou a zároveň si pohrávají s luxusem a vytvářejí jedinečné interiéry, o kterých si lze jen troufnout snít. Nádherný příklad elegantní jemnosti je již vidět na obrázku výše ze sbírky Alabastri-di-Rex. Nyní budou následovat další kolekce.

Břidlicové dlaždice

dlaždice v kamenném vzhledu břidlice černé schody cihla moderní zařízení

Kolekce Ardoise od Rex představuje kombinaci starožitného a moderního stylu. Interiér u těchto modelů působí neformálně a luxusně zároveň a zajišťuje nadčasový vzhled díky barvám, jako je světlá a tmavě šedá, stejně jako béžová.

I Bianchi di Rex – kolekce mramorových dlaždic

dlaždice kámen vzhled i bianchi di rex mramor bílý pruh vzhled obývací pokoj ušlechtilý

Mramor je samozřejmě dokonalým materiálem pro dlaždice s kamenným vzhledem se zvláště elegantním vzhledem. Toho si jsou vědomi i designéři v Rexu, a tak z tohoto luxusního materiálu vytvářejí obzvlášť snové modely. V této kolekci se ale značka zaměřuje pouze na bílou barvu.

Kolekce dlaždic I Marmi di Rex

obklady kámen vzhled rex i marmi hnědá ušlechtilá mramorová vana koupelnová skříňka vysoký lesk

Pokud však hledáte úplně jiné barvy, pokud jde o mramor, tato kolekce Rex je pro vás to pravé. Nádherné barvy těchto kamenných dlaždic umožňují jedinečný design místností. Máte na výběr mezi velkými a malými formáty a vytvořte si svou osobní, luxusní říši.

Dlaždice La Roche di Rex

obklady kámen vzhled la roche di rex příroda interiér stěna jednotka krb

Tento vrstvený kámen je inspirován francouzskou architekturou a tímto způsobem vytváří romantickou atmosféru. Kamenné obklady z této kolekce Rex jsou k dispozici v různých tvarech a velikostech, stejně jako v barevných nuancích.

Dlaždice z kolekce Pierre

obklady kámen vzhled pierres elegantní předsíňová židle starožitná béžová žlutá

Tyto kamenné dlaždice od Rex vypadají stejně romanticky. Mají zajímavý vzor, ​​který dodává stěnám i podlaze nádherný vzhled. K dispozici jsou tři barvy a čtyři různé povrchy.

Dlaždice s kamenným vzhledem od Italgraniti Group

dlaždice kámen vzhled kámen plán tmavě šedá světle šedá krb obývací pokoj moderní interiér

Sbírky Italgraniti a Impronta.

Společnost vznikla sloučením dvou keramických společností Italgraniti a Impronta. Již nějakou dobu se vyznačuje nejvyšší kvalitou, která požadavky trhu nejen splňuje, ale často je i předjímá. Přispívají k tomu mimo jiné i moderní technologie, které má společnost díky velkým investicím k dispozici a se kterými pracuje. Příkladem esteticky nádherných dlaždic s kamenným vzhledem je příklad na výše uvedeném obrázku, který pochází ze sbírky Stone Plan. Nyní budou následovat další.

Sbírka dlaždic z doby kamenné

dlaždice kámen vzhled vzor z doby kamenné rybí rošt obývací pokoj modrá šedá

Tento model, který se vyznačuje prodlouženým tvarem dlaždic, zaujme způsobem, jakým jsou dlaždice uspořádány v kamenném vzhledu. Výsledkem je vzor rybí kosti, který je jinak vidět pouze na parketách. Porcelánová kamenina Italgraniti má vlnitý povrch, díky kterému je chůze naboso obzvláště příjemná. Imitaci kamene lze vybrat z různých formátů.

Dlaždice White Experience

dlaždice kámen vzhled bílý zážitek velké dlaždice obývací pokoj luxusní interiér nápad

Tyto kamenné dlaždice jsou přesněji imitací bílého mramoru a jsou nabízeny pro podlahu a stěny. Dlaždice od Italgraniti se vyznačují snovými úpravami, aby z mramorových vzorů vytěžily to nejlepší.

Kolekce dlaždic Outfloor20

obklady kámen vzhled outfloor20 šedý design oblázky spáry terasa

Šedé dlaždice kamenného vzhledu Outfloor20 od Italgraniti jsou skvělým modelem pro venkovní použití. Snadno se o ně starají, snadno se vyjímají a jsou také opakovaně použitelné. Jsou vhodné do všech venkovních prostor, ať už u bazénu, na schodiště nebo na terasu.

Porcelánové kameniny Stone Mix

dlaždice kámen vzhled kámen mix šedý boční stolek moderní průmyslová podlaha bílá

Stone Mix je vhodný i do exteriéru, ale lze jej použít i v interiéru. Jelikož jsou nabízeny různé tvary a barvy, lze je nádherně kombinovat a vytvořit tak jedinečnou atmosféru. Elegantní obklady Italgraniti s kamenným vzhledem jsou vhodné pro jakýkoli typ budovy.

Minerální D dlaždice

dlaždice kámen vzhled minerální d šedá design stůl příroda barvy bílá

Tato kolekce od Italgraniti byla také inspirována přírodním kamenem, což lze poznat podle barvy a vzoru. Design je vhodný nejen do koupelny, ale může také bez problémů ozdobit váš obývací pokoj. Dlaždice v kamenném vzhledu se navzájem liší svým vzorem, takže je zaručen přirozený efekt.

Kamenné D dlaždice

dlaždice kámen vzhled kámen d přírodní vzhled zelený šedohnědý design zeď

Tyto kamenné dlaždice od Italgraniti jsou k dispozici ve dvou typech povrchů. Jsou nabízeny pro venkovní prostor, kde je zaručena neklouzavost, a také pro vnitřní prostor se zvláště měkkým a sametovým pocitem. Pokud jde o barvu, dlaždice je kombinací zelených, hnědých a šedých nuancí.

Živá dlažba Mineral D Living

obklady kamenná optika minerální d bydlení vysoký lesk béžová jídelna obývací pokoj stůl moderní

Obzvláště elegantní variantou pro obklady v kamenném vzhledu výše uvedených modelů jsou tyto kousky v jasném vysokém lesku od Impronta. Důraz je kladen na přirozené barvy kamenů, které v této verzi vytvářejí ušlechtilou, moderní a zároveň hřejivou atmosféru.

Dlaždice Onice D.

obklady kámen vzhled onice d kuchyň vysoký lesk černá onyx barová židle bílá

Krása polodrahokamu je v těchto kamenných obkladech napodobena společností Impronta. Je to onyx a jeho krásné žilky. Díky technologickému pokroku ve společnosti Impronta je dosaženo autentického vzhledu, díky kterému bude obývací prostor zářit.

dlaždice kámen vzhled nápad vybavení moderní příroda design obývacího pokoje