Příznaky a příčiny

Příznaky hemoroidů

Slovo hemoroid popisuje zdravotní stav, kdy některé žíly nebo tkáně v oblasti konečníku nabobtnají, což způsobí velmi bolestivou cestu. Tento stav je obvykle charakterizován přítomností měkkých hrudkových krtků, které by se bez léčby proměnily v hromady při zánětu. Hemoroidy jsou však celkem běžné, než si myslíte. Tyto malé shlukové klastry jsou přítomny ve všech. Pouze když se zvětší nebo zapálí, trpíme problémem s hemoroidy.

Příznaky hemoroidů

Neexistuje však žádný pevný důvod, proč by se hemoroidní žláza mohla zvětšit. Primární a jistou příčinou je těhotenství. Nádory v pánevní oblasti nebo neustálá epizoda zácpy mohou být také jedním z důvodů. Infekci lze také nazvat jako důvod, proč tato zvětšená žláza přetrvává. Často však existují určité příznaky, které prozrazují přítomnost vašich hemoroidů.

Bolest:

Anál nebo konečník v našem těle podporuje celou naši váhu, ale stále je to jedno z nejcitlivějších míst v našem těle, kde by velmi malá porucha mohla způsobit spoustu bolesti a bezesných nocí. Totéž se děje s hemoroidy. Hromady jsou další fází, hemoroidy jsou bolestivý příběh, ve kterém budete cítit bolest, když si sednete nebo během procházení střev, když se váš konečník musí rozšířit nebo stáhnout, což způsobí, že se s ním budou pohybovat svaly nebo hrudky. Chcete -li dosáhnout lepších výsledků, je snazší nosit kulatý podsedák.

Krevní sraženina:

Hemoroidy se mohou také tvořit ve vnější oblasti konečníku, a pokud tomu tak je, můžete před jejich příchodem pociťovat nějaké fyzické nepohodlí. To obvykle obsahuje malé vyrážky jako hrudky, které jsou krvavě červené, což znamená krevní sraženinu. Jsou také bolestivé a rostou a časem se zvětšují.

Krevní skvrna:

Vnitřní nebo vnější hemoroidy mohou čas od času krvácet. Říká se jim hemoroidy prvního stupně, kde hrudky jako struktury nebo zvětšené tkáně krvácejí. To může být vyloučeno, když vylučujete, kde je vidět krev procházející stolicí nebo jen tak. Pro lepší opatrnost noste měřidlo a bavlnu, abyste odstranili náhlé úniky krve.

Svědění:

Prvními příznaky záchvatu hemoroidů může být silné svědění vytvořené v blízkosti oblasti konečníku. může to být způsobeno příliš velkým obsahem vlhkosti, takže mějte poblíž bezpečnou měkkou bavlnu. Pot nebo vlhkost nazývaná hrudkami hemoroidů je opravdu špatná kombinace.

Dráždivé podráždění:

I když tkáně hemoroidů nepůsobí, neustálý pocit podráždění a nepohodlí přetrvává po celý den. Pokud se setkáváte s něčím podobným, co jste dříve neučinili, nechte si lékařskou prohlídku zapsanou v seznamu úkolů. Tento náhlý pocit nepohodlí může ustoupit hemoroidům.

Změna pohybu střev:

Když hemoroidy působí vzhůru, pocítíte náhlou změnu rutiny pohybu střev spolu s jejich konzistencí, povahou, vůní a barvou. Toto je běžný příznak hemoroidů, kde se kvůli hrudkovitým buňkám v oblasti konečníku mění střeva a její rutiny.

Slizové emise ve stolici:

To může být další známka toho, že přicházíte s problémem s hemoroidy. Přítomnost sliznice ve stolici spolu s jasným prokrvením způsobují, že stolice mění konzistenci, a protože to není běžné, lze při pokusu s takovým problémem předpokládat závažnost hemoroidů.