Příznaky a příčiny

Příčiny a příznaky infarktu nebo mrtvice

Tlukot masa a žil lemovaných doleva v kleci našimi prsními kostmi je naše srdce. Motor, který pumpuje krev do zákoutí těla, čímž nás udržuje naživu a v kondici, je svalnaté tělo připomínající velikost sevřené pěsti. Bohatá krev obohacená kyslíkem denně protéká jednou z tepen zvaných koronární tepna a dostává se do srdce, odkud je pumpována do ostatních částí.

Často se někdy stává situace zvaná koronární trombóza, kdy v důsledku poruchy tepny zásobující krev část srdce nedostane potřebné množství krve. To také způsobuje nedostatek kyslíku, protože čerstvá krev je obvykle naplněna kyslíkem. Pokud tento stav přetrvává dlouho, část srdečního svalu začne odumírat, což způsobí masivní záchvat, který běžnými slovy nazýváme srdeční infarkt.

Příčiny a příznaky infarktu

Infarkt myokardu, další lékařský termín pro infarkty, je proto klasifikován jako jedna z nejsmrtelnějších nemocí, které vás postihnou, což je vskutku léčitelné, ale pokud není ve správný čas na srdce uvalena správná léčba, mohou být škody nevratné. Všechny infarkty jsou důsledkem ztráty přívodu krve do části srdce. Intenzita poškození je přímo úměrná zasaženému prostoru, což znamená více odumřelých srdečních svalů, závažnější je váš útok. To také slabě závisí na prostoru odebraném od útoku do léčby. Pokud se prodlouží, závažnost poroste.

Mnoho srdečních záchvatů je často zařazeno jako případ ICHS, koronárního srdečního onemocnění, kde látka podobná vosku vyplňuje tepnu během postupného časového procesu. Tento voskový prvek pojmenovaný mor v průběhu času se hromadí na tepně a vytváří situaci zvanou ateroskleróza a jakmile je nasycena, rozbije se a prasknutí zablokuje průtok krve. Tento druh srdečních chorob je proto obviňován z moru. Obecnější poznámkou je, že někdy může být srdeční infarkt způsoben náhlým napnutím koronární tepny v důsledku křeče, která snižuje přívod krve. Zatímco útokům na ICHS trvá nějaký čas, spamování svalů je náhlé a život ohrožující.

Příčiny a příznaky srdečního záchvatu:

Tento článek vysvětluje něco důležitého o tom, jaké jsou příčiny a příznaky srdečního záchvatu, které vám pomohou provést pečlivou léčbu dříve, než budete trpět.

Příčiny infarktu:

Zde jsou některé příčiny a důvody, proč byste mohli riskovat infarkt.

1. Srdeční záchvat způsobený angínou:

Mnoho lidí má tento zdravotní stav nazývaný angina, což je podobné případu infarktu, kdy je ovlivněna schopnost srdce přijímat čerstvý kyslík a krev, což způsobuje situaci podobnou záchvatu. Lidé trpící angínou mohou být proto silně podezřelí z infarktu. Mezi těmito dvěma je tenká tenká čára a je těžké zjistit, kdy je čára překročena. V případě záchvatu anginy pectoris léky uvolní svaly, zatímco útok nebude omezen jednoduchými léky.

2. Obezita způsobuje srdeční onemocnění:

Jednou z nekontrolovatelných starostí tohoto světa je astronomický nárůst obezity, který je v dnešní době mezi dětmi pozorován ještě závažněji. Lékaři se domnívají, že zablokování těchto tepen tukovými buňkami může být také důvodem, proč může dítě také utrpět infarkt. Totéž platí pro obézní dospělé.

3. Věk:

Když jste jako žena prožila 55 let svého života zdravá, nyní je na vás panika, protože největším klíčovým slovem spojeným s infarkty a srdečními chorobami je věkový faktor, přesněji starý. U mužů je sázka mnohem vyšší, protože ve věku pouhých 45 a více let se muž může stát obětí infarktu. Poté, co je překročen práh vašeho středního věku, jsou šance, že se stanete obětí srdečních potíží, běžným scénářem. Ve skutečnosti lékaři spojují ustupující vlasové linky a vrásky s infarktem a nemocemi.

4. Srdeční záchvat způsobený opakováním po stentu:

Lidé, kteří byli dříve léčeni se srdečním selháním, jsou více ohroženi útokem. Důvodem je, že s infarktem právě v tuto chvíli jsou tepny nyní zotavené tkáněmi jizvy slabé a náchylné k ucpání více než kdy jindy.

5. Životní styl Příčiny selhání sluchu:

Způsob, jakým vedete svůj životní styl, je velkou příčinou toho, proč byste se mohli stát obětí infarktu. Když je člověk delší dobu pod obrovským tlakem a stresem, stává se podezřelým z infarktu. Pak jsou tu pacienti s hypertenzí s často záchvaty úzkosti a potom kuřáci řetězce. Váš životní styl určuje stav vašeho srdce. Než však lze dosáhnout tak závažné situace, v našem těle se objeví určité příznaky, které ohlašují příchozí útoky.

6. Dušnost:

Nedostatek dechu nebo dušnost je běžným příznakem, který člověk pociťuje před útokem, kde tento komplikovaný pocit tíhy přetrvává na hrudi, což ztěžuje normální dýchání. Proto budete bez dechu a lapat po dechu, abyste více používali více svých srdečních svalů. To zase vytváří větší tlak na tepnu, která je zásobuje.

7. Bolest:

Ještě dalším symptomem je zjevná bolest na hrudi, mírná nebo těžká v závislosti na poškození, které již bylo utrpěno. Tato bolest oznamuje příchozí infarkt.

8. Studený pot:

Na otázku, pacienti trpící infarktem, říkají, že se cítí zpocení a lepkaví, ale ne horcí, protože pot je chladné povahy a konzistence je lepkavá, takže je lepkavá. Dokonce i pod střídavým proudem pocení přetrvává.

9. Závratě:

To je z osobní zkušenosti a z úst lékaře běžným znakem, kdy pacient dostane jazyk za zuby a převládá nezřetelná řeč. Spolu s tím přichází závratě, kde má pocit, že každou chvíli omdlí nebo se zhroutí.

10. Nevolnost:

Se závratěmi a nedostatkem dechu kompilovanými vlhkým pocením se naše tělo v takové době cítí hůř než kdy dříve. To může způsobit nepříjemný pocit, kdy se člověk buď barfuje, nebo má pocit trvalého zvracení.

Běžné příznaky infarktu:

Zde jsou některé z nejběžnějších známek a příznaků infarktu. Doporučuje se, abyste je řádně prošli, abyste zjistili, zda máte infarkt nebo ne, zda se tyto příznaky objevily.

Je pravda, že příznaky infarktu se liší od člověka k člověku. Zde jsou však některé z hlavních příznaků infarktu.

1. Tlak:

Toto znamení srdečního infarktu je jedním z těch symptomů srdce, které zažil každý pacient se srdečním selháním, který prodělal infarkt. Krevní tlak se zvyšuje během srdečního záchvatu a to je známka toho, že můžete mít těžkou srdeční mrtvici. Mnoho lidí přežilo infarkt tím, že zůstalo naprosto klidné a správně dýchalo.

Existují menší a větší infarkty. Obecně platí, že během menších infarktů nedochází k silnému tlaku na srdce. Lidé by ještě mohli útok přežít přijetím některých opatření předem. V dávných dobách byl infarkt šokem téměř pro všechny. V moderní době však existuje mnoho způsobů, jak útok přežít.

2. Těsnost na hrudi:

Dalším běžným příznakem infarktu je pocit svírání na hrudi. Člověk bude mít pocit, jako by byl hrudník sevřený a uvnitř působil stlačující faktor. To je docela přirozený příznak a mnoho lidí se srdečními chorobami o tom ví. Tento pocit nelze zastavit a tento problém vás rozhodně znervózní a sníží šance na přežití během útoku.

Z tohoto důvodu budete muset být obzvláště opatrní, když uvidíte nebo ucítíte tento příznak. Mnoho starších lidí nemůže přežít infarkt, protože si toho nejsou vědomi a nevědí, co v tu chvíli dělat.

3. Studený pot je indikátorem srdečního záchvatu:

Předtím se člověk zpotí, když dostane infarkt. Pot bude studený a to je známka infarktu. Rozhodně můžete cítit, jak vám pot teče z čela, což vám bude chladné. Pak byste měli připravit mysl a myslet pozitivně. Budete muset mít mentalitu, která vám pomůže přežít útok. Budete muset uklidnit mysl a připravit tělo, jak se bude zhoršovat, pokud máte slabou mysl a srdce. Všechno je v mysli. Pokud mysl ví, že to tělo zvládne, doufejme, že po útoku budete žít.

4. Únava:

Těsně před útokem se budete cítit unavení. To je důležitý příznak infarktu. Bolest svalů je často známkou infarktu. To je také příznak srdeční zástavy. Svalové tkáně ochabnou a přestanou fungovat. Spolu s nesprávným tokem krve do srdce nedochází také k řádnému toku krve do svalů. Stručně řečeno, tělo zeslábne a člověk není schopen dělat nic, co je běžné téměř u každého, kde také hrozí smrt.

5. Bolest horní části zad:

Nepleťte si tento bod s únavou. Bolest horní části zad je jedním z nejoblíbenějších příznaků infarktu. Podle řady lidí je v horní části zad zánět, protože srdce je částí horní části těla a nějak jsou tyto dva spojeny. Toto je však jedno z nejběžnějších příznaků a téměř každý, kdo prodělal infarkt, se s tím setkal.

Bolest v této části těla začne trochu před útokem. Lze rozpoznat, zda dostane infarkt nebo ne.

6. Bolest paže:

Bolest v horních a dolních pažích je symptomem infarktu. V pažích bude nesnesitelná bolest a to je známka infarktu. Kvůli nesprávné cirkulaci krve dojde také k únavě v pažích. Zahřejí se a bude docházet k nadměrné bolesti, zejména v kloubech. Ten, kdo již má společné problémy, si může nějak udělat představu o tom, o co jde.

Pokud je v pažích bolest, pak se člověk nemůže ani hýbat ani správně fungovat a nemůže ani zachránit nezbytné věci během útoku, což opět zvyšuje šance na smrt.

7. Trávicí potíže:

Problémy se žaludkem jsou velmi dobře spojeny se špatným srdečním stavem. Člověk bude mít problémy s trávením před infarktem. Žaludek zůstane naštvaný a nebude fungovat tak, jak by měl. Poté, co se seznámíte s tímto příznakem, se očekává, že člověk může zjistit, zda dostane infarkt nebo ne..

8. Zvracení:

Dalším oblíbeným příznakem infarktu je zvracení. Člověk bude často zvracet, když se chystá infarkt. Důvod tohoto příznaku je stále neznámý. Nikdo nenašel konkrétní důvod zvracení. To je jen příznak infarktu a je to docela přirozené. Většina lidí, kteří budou mít infarkt, se setká s tímto příznakem, a tak budou moci o útoku vědět předem. Protože je zažívací potíže symptomem srdečního záchvatu, je často doprovázeno také zvracením.

9. Úzkost:

Před infarktem se člověk snadno začne znepokojovat. Tento typický příznak infarktu se vzdělává u dětí, když jsou ve škole, prostřednictvím vědeckých knih. Je to nejčastější příznak infarktu u žen. Mnoho žen prožívá pocit strachu těsně před útokem. Strach je skutečný a oslabuje jejich srdce a snižuje jejich možnosti přežití. Toto je důležité znamení a v tuto dobu byste měli být naprosto klidní a snížit vnitřní úzkost. Ačkoli ve většině případů byla jediným důsledkem smrt.

10. Bolest zubů a čelistí:

Muž i žena zažijí bolest zubů před infarktem. V zubu a čelistech bude také obrovská bolest. Tento klasický příznak infarktu je často doprovázen také bolestmi hlavy (diskutováno dříve).