Příznaky a příčiny

20 Běžné příčiny a příznaky epilepsie

Neurologická porucha v celé své kráse, epilepsie je závažný záchvatový stav postihující lidi, kteří mají neurologickou nerovnováhu nebo problém. Lékaři to prohlašují za čtvrtou běžnou neurologickou nerovnováhu. Mohlo by nastat období, kdy právě tato epilepsie způsobila trosky v rodinách, což mělo za následek smrt mladých i starých, těch, kterých se to týkalo. Nejhorší to bylo v časných časech minulých, kdy byly záchvaty uváděny v omyl skupinou věřících jako posedlé. Křeče ze záchvatu, pěnění v ústech celé náboženské partie připomínalo duchovní držení těla oběti. Výsledkem je, že často se bude jednat o to, chytit chudáka, když se nechytí, a oddělit ho tím, že ho necháme někde jinde daleko od lidského kontaktu.

Často byly dny, například v 15. století, kdy záchvaty a záchvaty souvisely s čarodějnickými řemesly, a tak mnoho chudých duší bylo spáleno k smrti kvůli jejich špatnému osudu nebo epilepsii. S přibývajícími dny lidé a lékaři začali uznávat záchvat jako součást zdravotního stavu. Proč na jednu trpěl sám Julius Ceaser. I když tehdy byly také závažné druhy záchvatů těžko léčitelné kvůli malým znalostem lidí o tom, jak stav mozku funguje.

příčiny a příznaky epilepsie

Epilepsie končí záchvatem, ale ovlivnění mozku u různých lidí může být různé. Existují různé způsoby, jak dochází k epileptickému záchvatu. Existují různé oblasti mozku, které odpovídají věku a pohlaví a závažnosti, která určuje různé typy příčin záchvatů, známých také jako epileptické syndromy. Různé syndromy jsou definovány jako syndrom temporálního laloku, kdy je postižena část mozku těsně za frontálním lalokem. Záchvaty záchvatů se liší v intenzitě, kde by to mohlo být nervy drásající a smrtelné, zatímco u některých to nemusí být ani patrné. Čelní lalok, lalok těsně před ním může být také ovlivněn útoky.

Tyto záchvaty se obvykle opakují a mohou mít jednoduchou částečnou nebo komplexní částečnou povahu. Existují i ​​jiné druhy, jako je epilepsie týlního laloku, kde je postižena zadní část mozku. Těsně nad spánkovým lalokem je parietální lalok. Tyto různé laloky- každý je schopen vyvolat epileptické záchvaty různé povahy a intenzity. Na základě posouzení příčiny a zdroje lékař zahájí léčbu. Epilepsie je oblíbenější mezi extrémy, tj. Buď dětmi nebo seniory, tj. Lidmi nad 60 nebo 65 let. Tyto dvě věkové mezery jsou hlavními dvěma cíli epileptických záchvatů. Také příčiny epilepsie jsou u mužů a žen obvykle odlišné.

Příznaky a příčiny epilepsie:

Tento článek přináší stručné informace o příčinách a příznacích epilepsie.

Příčiny epilepsie:

I když se nejedná o domácí nápravu, jsou pro lepší poznání sepsány její příčiny.

1. Zneužívání alkoholu nebo drog:

Být hotshotem ve vašich mladších dobách by vám teď mohlo přijít těžké. Lidé se často kvůli zábavě nebo pro špatné potřeby v něžném mládí nebo silném středním věku usadili kvůli zneužívání alkoholu a drog. Když mluvíme o droze, pokrýváme celou její oblast, tj. Smrk, injekce, pilulky a kouření. Zneužívání alkoholu probíhá ve stejné linii, kde se alkoholik v mladších dobách stává podezřelým z epilepsie.

2. Zděděný syndrom:

Stejně jako všechny neurologické poruchy zde hrají geny také nedílnou roli při kolapsu neurologického systému. Geny pro epilepsii vám často předá váš minulý rodokmen. Genetika kombinující vás a vaši matku je proto nutná pro rychlý pohled. Tento typ epilepsie se nazývá idiopatický syndrom. Jedná se však o pokorné útoky v přírodě s mírnými záchvaty.

3. Symptomatický syndrom:

Často jsou známé události, které mohou nebo mohou vést k záchvatům epilepsie. Tato znalost skutečnosti, že přesně vědí, co způsobilo záchvat, pomáhá při léčbě a onemocnění tohoto stavu. Například těžké poranění hlavy, nehody, mozkové nádory jsou některé z jistých důvodů, kdy po útoku okamžitě následuje vlastní databáze.

4. Kryptogenní syndrom:

Už samotný název hovoří o přestupu tohoto syndromu. Cryptic se používá pro něco, co není snadno přenosné nebo co nelze snadno odložit. To je důvod, proč tyto syndromy způsobují záchvaty a záchvaty, nad nimiž nemáme žádnou kontrolu.

5. Nízký obsah kyslíku během porodu:

Chcete vědět o různých příčinách epilepsie? To je jedna z nejdůležitějších příčin epilepsie, na kterou bychom měli pamatovat. Nízký obsah kyslíku během porodu může narušit fyzický stav dítěte, a proto může do konce života trpět příznaky epilepsie.

6. Zranění během porodu:

Obecně platí, že většina poškození způsobených tělu, která vedou k epilepsii, nastává během porodu. Zranění hlavy může být důvodem epilepsie. Mohou existovat i další zranění, kvůli kterým může být osoba vystavena různým příznakům epilepsie. Epilepsie obvykle probíhá během porodu, protože dítě může být během vytahování z těla vystaveno určitému množství zranění..

7. Určité infekce:

Existuje několik infekcí, jako je meningitida, které mohou být obviňovány jako důvod epilepsie. Existují případy, kdy osoba trpí příznaky epilepsie, které mohly být způsobeny nějakou závažnou infekcí, která mohla být ignorována a která způsobila tuto nemoc. To je možné.

8. Zdvih:

Pokud člověk projde mozkovou mrtvicí, bude brzy trpět příznaky epilepsie. Mozek je choulostivý orgán, a pokud je způsoben nějaký druh poškození, výsledky mohou být extrémně škodlivé a závažné.

9. Problémy s krevním cukrem:

Pokud jedinec trpí problémy s krevním cukrem, pak je velká šance, že může trpět epilepsií. Podle výzkumů jde o jednu z nejčastějších a nejpravděpodobnějších příčin epilepsie.

10. Poškození mozku:

Pokud lidská bytost projde incidentem, kde by mohl být ohrožen mozek, pak by tato osoba mohla mít dobrou šanci trpět různými příznaky epilepsie. Toto je jedna z nejpravděpodobnějších příčin epilepsie.

Příznaky epilepsie:

Některé z běžných a hlavních příznaků epilepsie lze shrnout takto:

1. Obecný zvláštní pocit:

Během epilepsie je také docela běžný obecný pocit. Člověk se bude cítit divně ohledně každého předmětu. Jedná se o jeden z nejviditelnějších příznaků epilepsie.

2. Tuhost v těle:

Lidské tělo ztuhne, pokud trpí epilepsií. Bolesti a ztuhlost jsou jedním z nejčastějších důsledků, pokud trpí epilepsií.

3. Deprese:

Jedním z běžných příznaků epilepsie je silná aura deprese, která u pacienta s přibývajícími dny pomalu převládá. Proto je pro pacienta s epilepsií téměř důležité, aby místo segregace a couvání byl v kontaktu se svými sociálními kruhy. Deprese se tak nedostane za hranice.

4. Deja Vu:

Epilepsie není nikdy shrnuta po jednoduchém útoku. K tomu, abychom byli označeni jako epileptičtí, jsou zapotřebí alespoň více než dva. Osoba těsně před útokem často cítí pocity, které se objevují nyní, stejný pocit. Může to být typický zápach, který voní, nebo úzkost nebo atmosféra něčeho špatného, ​​co se má stát. Tehdy by měl okamžitě učinit předběžná opatření.

5. Opakující se záchvaty:

Záchvaty jsou jedním z nejviditelnějších příznaků epilepsie. Takové záchvaty se mohou velmi často opakovat, což znamená, že se mohou opakovat znovu a znovu. Existuje vysoká pravděpodobnost, že pokud byla osoba vystavena záchvatům, pak může být znovu zasažena záchvaty.

6. Problémy s bříškem:

Jedná se spíše o duševní problém než o fyzický problém. Jedinec bude čelit rostoucímu pocitu v bříšku, pokud tato osoba trpí epilepsií. Není se čeho bát, protože je to jeden z nejmírnějších příznaků epilepsie.

7. Intenzivní pocit:

Pokud trpíte epilepsií, pak je intenzita jedním z nejvíce rostoucích a běžných problémů v dnešní době. Osoba bude trpět některými problémy s intenzitou kovu. To také rozbije kovový stav a tento příznak se také spojí s bludy.

8. Nespavost:

I když to vypadá jako jednoduché slovo, nespavost pro pacienty s epilepsií může být velmi škodlivá, protože to samo o sobě může vyvolat těžký záchvat, pokud si člověk pořádně nedostane adekvátní dávku spánku. Pacient s epilepsií kvůli strachu z útoku nebo občas kvůli těžkým lékům může v noci trpět nespavostí, která ráno může vyvolat špatný záchvat epilepsie. Nespavost také způsobuje únavu a vyčerpání, což je špatné také pro pacienta s epilepsií.

9. Neobvyklá chuť nebo vůně:

Nebylo by to jízdné, kdyby někdo řekl, že během epilepsie ztratí chuť k jídlu. Ale člověk bude čelit podobným a hodně podivným problémům, jako je neobvyklý vkus. Během epilepsie je také běžný neobvyklý zápach. Jsou chvíle, kdy se jedinec potýká s vážnými problémy s chutí. Dalo by se také ztratit pocit (dočasně).

10. Pocit brnění směrem k jehel:

Nervy a končetiny začnou fungovat jinak, když trpíte epilepsií. Když člověk uvidí takové předměty, bude mít pocit mravenčení. Mezi všemi příznaky epilepsie si toho je vědom jen velmi málo lidí.