Příslušenství

Jaké jsou správné sluneční brýle pro váš tvar obličeje? Užitečné tipy pro nákup a trendy modely na první pohled

Sluneční brýle dámské varianty tvaru obličeje

Sluneční brýle jsou stylovým a zároveň funkčním doplňkem. Chrání naše oči před škodlivými UV paprsky a doplňuje letní outfit. Není divu, že výběr nových modelů je každou sezónu obrovský. Navzdory široké nabídce je pro většinu žen obtížné najít ty správné sluneční brýle. Ani ženy vědomé módy nedokážou posoudit, co se jim hodí a co – ne. Pomůžeme vám užitečnými tipy pro nákup, abyste našli sluneční brýle, které vyhovují vašemu tvaru obličeje.

Najděte si správné sluneční brýle pro hranatý obličej

model cateye skutečných slunečních brýlí

U žen s hranatými tvářemi je čelo široké a spodní čelist je díky svému hranatému tvaru obzvláště výrazná. Herečky Olivia Wilde a Keira Knightley a modelka Rosie Huntington-Whiteley mají hranaté tváře. Tento tvar je vhodný zejména pro sluneční brýle s kulatými nebo oválnými skly. Obzvláště oblíbené jsou vzorované rámečky v želvovinovém vzhledu. V každém případě zapomeňte na hnědočernou variantu, letos se budou nosit modely v letních barvách. Rámy slunečních brýlí zdobí žlutá, oranžová, modrá, ale také něžná růžová a romantická fialová. Pokud nechcete experimentovat, můžete se rozhodnout pro brýle pro letce. Tyto Sluneční brýle pro ženy je považován za naprostou klasiku a dodá každému stylu stylový nádech.

Najděte si ty správné sluneční brýle pro kulatý obličej: Tyto modely jsou trendy

Dámské sluneční brýle v růžovém barevném rámu

Ženy s kulatým obličejem mají plné tváře a zaoblené brady a čelo. Zpěvačka Selena Gomez, herečka Jennifer Lawrence a modelka Chrissy Teigen mají kulaté tváře. Díky slunečním brýlím se čtvercovými čočkami vypadají užší a výraznější. Úhlový model kočičího oka je v současné době obzvláště trendy a představuje vzrušující kombinaci klasických brýlí s vyčnívajícími špičkami a trojúhelníkových slunečních brýlí. Alternativou k tomu jsou takzvané šestiúhelníkové brýle, které dodávají stylingu romantický retro nádech.

Výběr správných slunečních brýlí pro obličej ve tvaru srdce

najděte si správné sluneční brýle pro svůj vlastní tvar obličeje

Typickými rysy obličeje ve tvaru srdce je široké čelo a malá brada. Lícní kosti mohou, ale nemusí být širší. Ženy, které mají obličej ve tvaru srdce, stojí před výzvou zúžit si čelo. Herečky Natalie Portman, Reese Witherspoon a Dakota Johnson mají tváře ve tvaru srdce. Hranaté sluneční brýle s úzkými skly dobře padnou dokonale ve tvaru obličeje A. V posledním roce zažila móda 90. let comeback, a proto se nabízí řada variant v retro stylu. Rámeček může být ozdoben potiskem nebo kamínky.

Správné sluneční brýle pro oválné tváře

správné sluneční brýle ženy kulatý obličej

Podlouhlý tvar obličeje, vysoké čelo, úzká brada a mírně výrazné tváře jsou charakteristickými rysy oválného obličeje. Ženy s oválnými tvářemi mají štěstí, protože mohou nosit prakticky jakýkoli tvar slunečních brýlí a budou na nich vypadat dobře. Pokud máte oválný tvar obličeje jako Jessica Alba, Kendall Jenner nebo Anne Hathaway, můžete také experimentovat se stylem. Trendy sluneční brýle mají výrazný tvar. Barevné brýle dodávají modelu retro kouzlo. Na trhu je k dispozici mnoho verzí – se zásuvkou i bez ní, s plastovým nebo kovovým rámem. Barvám se meze nekladou: Módní doplněk je k dispozici v jemné černé i v trendových barvách oranžové, tmavě modré, žluté nebo fialové. Pro skutečné udavače trendů existují modely zdobené kamínky nebo saténovými stužkami.

správné sluneční brýle se čtvercovým tvarem obličeje

Dámské sluneční brýle s čtvercovou želvovinovou optikou