Příslušenství

Jak kabelka vylepší každý outfit: 7 trendových modelů pro rok 2018

Spojka všestranný etno vzor červená černá bílá

Každý zná problém: nemáte co na sebe a všechny vaše pohledy jsou nudné. K upgradu outfitů obvykle pomůže pár jednoduchých triků. Malé příslušenství může mít velký dopad. Pomocí šperků můžete nastavit poutač očí. Obzvláště populární je vrstvení řetězu, při kterém nosíte visačky různých délek s různými přívěsky. Můžete se také spolehnout na výrazné kousky, jako jsou poutavé náušnice, hodinky nebo doplňky do vlasů. Zapomenout by se samozřejmě nemělo ani na kabelku. Ne nadarmo patří k oblíbeným kouskům každé ženy. Dokonale doplní každý outfit a je absolutním poutačem. Ale jaké modely a materiály jsou v roce 2018 zcela in? A jak tyto verze zkombinujete, abyste outfit vylepšili co nejlépe?

Průhledná kabelka

viditelné akrylové doplňky kabelky

V nadcházející sezóně je nejen průhledné oblečení totální. Příslušenství také umožňuje pohledy, které jinak nejsou možné. Průhledné modely jsou většinou vyrobeny z plastu, a proto jsou vodotěsné a snadno se ošetřují. Otření vlhkým hadříkem by mělo stačit. Dobře si ale rozmyslete, co do těchto kabelek vložíte. Protože nejen extravagantní taška sama o sobě upoutá pozornost. Obsah je také viditelný pro všechny. Proto můžete také učinit prohlášení s tímto. Tyto průhledné verze lze nejlépe kombinovat a vytvořit jednoduchý vzhled a jejich barevný obsah upoutá pozornost.

Třásně kabelky velurové tlumené barvy

Třásně

Tento trend existuje i v roce 2018 u oblečení i kabelek. Třásně jsou oblíbeným prvkem, který vašemu outfitu dodá pohyb. Kromě toho jsou třásňové tašky skutečnými univerzály, pokud jde o účinek: V závislosti na designu mohou vypadat subtilně nebo kamenitě. Takové modely najdete na Beyeler. Tašky s třásněmi jsou obzvláště vhodné pro jednoduché oblečení, protože ozdobné prvky je uvolňují. Můžete tedy například sáčky s vestou, sklíčidla a culottes setkat.

XXL kabelka, černá, business outfit každý den

XXL tašky

Pokud si s sebou rádi hodně vezmete nebo plánujete nákupy, měli byste si pořídit nové tašky XXL. Nadrozměrné tašky jsou teď v módě a dostaly se na přehlídková mola v Paříži, Londýně, New Yorku a spol. S těmito kopiemi jste vybaveni pro každou příležitost. Vše, co potřebujete na cestách, najdete v nadměrných kapsách. Kromě rtěnky, peněženky, krému na ruce, deštníku, propisek, poznámkového bloku atd. Je v obrovských modelech stále dostatek úložného prostoru pro další úspěchy rozsáhlého nákupního maratonu. Tašky XXL jsou ideální pro všechny příležitosti, kdy si chcete vzít hodně s sebou. Nepřehánějte to: přeplněný pytel nejen, že nevypadá dobře, ale také není zdravý pro vaše záda. Taška XXL díky svým rozměrům stejně přitáhne pozornost každého. Proto byste je měli kombinovat s jednoduchým každodenním oblečením. Takový velký poutač v outfitu je naprosto dostačující.

Mini kabelka kovová rukojeť přes rameno

Mini taška

Malé tašky jsou ideální pro příležitosti, kde nepotřebujete mnoho a chcete si je vzít s sebou. Proto jsou perfektní na večírky. Mikro kapsa se vejde jen na to, co je opravdu potřeba: peníze, smartphone, rtěnka, klíče a bankovní karta. Na večírcích zpravidla nepotřebujete mnohem víc. Verze, jako jsou ty od Valentina, přesvědčují svým neobvyklým designem a jsou stále velmi praktické, když jdete ven. Jednoduše zkombinujte drobné kousky s poutavým společenským oblečením. Sáčky XXS dodají vašemu vzhledu konečnou úpravu. Jste si tedy jisti, že přitáhnete pozornost všech.

Mini kabelka vintage růžově šedé oblečení

Několik kapes

Pokud vám mikro tašky nenabízí dostatek úložného prostoru a jedna kabelka sama o sobě nestačí, pak je tento trend pro vás jako stvořený: několik tašek se nosí současně. To nejen poskytuje více prostoru pro uložení vašich potřeb. Skvěle vypadá i nošení více modelů. Je vhodné kombinovat mini tašku s midi taškou. Realizace tohoto trendu funguje u všech modelů, tvarů a typů držadel. Návrhy mohou mít různé barvy. Je jen důležité, aby obě varianty byly udržovány ve stejném stylu.

několik kapes uvnitř sebe Micro Midi tašky

Ze spojky se stává všeuměl

O spojkách je známo, že dokonale doplňují jakékoli společenské šaty. Mulberry však ve své nejnovější kolekci ukazuje, že tyto tašky bez rukojetí lze nosit i v kanceláři. Tyto modely jsou o něco větší než ty, které jsou určeny pro vycházky. Do obchodních spojek se vám vejde například notebook i složka. Jste tedy perfektně vybaveni pro kancelář a můžete je optimálně kombinovat s obchodním oblečením. Kromě toho jsou designy absolutním poutačem v každodenním životě.

Zlatá každodenní jarní výbava spojky bez rukojeti

Kulaté modely

Módní návrháři jako Chloé, Mulberry a Galliano ukazují, že tašky nemusí mít drsné hrany. Kruhové modely jsou velmi trendy. Navíc jsou skutečnými všeuměly: Kulaté verze můžete nosit nejen s elegantním a elegantním vzhledem. I s oblečením hippie dodá tento doplněk vašemu vzhledu konečnou tečku.

kulaté kabelky trend hippie vkus

Obrázky: © Pixabay.com / pxhere.com CC0