Přísloví a citáty

30 motivačních výroků pro sport: takto dáváte při tréninku plný plyn

Do nového roku vstupujeme velmi motivovaní a slibujeme si, že na léto budeme fit. Cesta k vysněné postavě se po několika týdnech ukáže být těžší, než se očekávalo. Žízeň po akci skončila a stále více nacházíme výmluvy, jak odložit cvičení na jiný den. “Venku prší”, “Dnes nemám chuť trénovat”, “Zítra budu tvrději trénovat”. Je to škoda, protože kondice je součástí každodenní rutiny, zvláště po prvních týdnech. Tady přichází na pomoc motivační rčení pro sport proti lenosti. Tímto způsobem lze tréninkové cíle uvést do praxe a my se fit do léta.

Motivační výroky pro sport: Se železnou disciplínou k úspěchu!

Motivace pro kondici a tipy na hubnutí sportem

Pokud je disciplína v prvních týdnech obtížná, pak vám pár jednoduchých triků může pomoci zvyknout si na novou rutinu a získat skutečnou podporu v motivaci. Zde je několik užitečných tipů, díky nimž bude vaše cvičení mnohem zábavnější.

1. Stanovte si dosažitelný cíl a naplánujte odměny. Je důležité si na začátku sednout a stanovit si velmi konkrétní cíl, kterého lze také dosáhnout v blízké budoucnosti. „Zlepšení zdraví“ nebo „hubnutí“ nejsou konkrétní cíle. “Rád bych si v červnu mohl obléknout své vysněné šaty”, na druhou stranu vás může povzbudit k účasti na sportovních aktivitách. Rozhodující roli samozřejmě hraje také odměna, a to že si můžete obléknout své vysněné šaty. Za odměnu můžete také uspořádat večírek a nosit šaty na slavnostní příležitost.

Motivace k hubnutí sportem a cvičením doma

2. Domluvte si schůzku s tréninkovými partnery nebo si pořiďte trenéra. Stejně jako mnoho jiných zábav je cvičení zábavnější, když cvičíte s přáteli. Nejlepší je trénovat ve dvojici, aby pokud jeden chybí, druhý si toho hned všiml. Jedná se o takzvanou vzájemnou kontrolu, protože nikdo nechce nechat svého přítele za sebou. Schůzky jsou dodržovány, tréninky – úspěšně dokončeny. Trenéři jsou také motivující. Jsou odborníky na motivační psychologii a mohou vám pomoci zvládnout prvních pár týdnů.

Trénujte s motivací Cesta k vysněné postavě a hubnutí

3. Snižte stres cvičením. Ano, dobrým cvičením můžete úspěšně snížit každodenní stres. Je opravdu zábavné jít si zaběhat do přírody po dlouhém dni v kanceláři. Je také zábavné vypnout plaváním. Relaxovat ale můžete i v posilovně.

4. Hudba může být také motivující. Existují určité rytmy, které mohou zlepšit výkon a pomoci s tréninkem. Mix svých oblíbených písniček si samozřejmě můžete vytvořit také sami a vzít si je s sebou na cvičení.

Motivační výroky pro sport inspirují pro silový trénink ráno

5. Hledání nových výzev a zkoušení různých sportů. Pokud každé 2-3 měsíce trochu změníte trénink, můžete do své fitness rutiny přidat vítanou změnu. Dáváte přednost běhání sami a vzdáváte se návštěvy posilovny? Poté můžete vyzkoušet novou běžeckou trasu. Plaveš rád? Hledejte nové koupaliště ve svém okolí.

Motivační výroky o fitness a cvičeních pro vysněnou postavu

6. Pokud jste stále úplní začátečníci, můžete také napsat motivační rčení na papírky a dát je do batohu nebo kabelky. Pak si během následujících týdnů můžete přečíst motivační výroky jeden po druhém. Jste tedy vždy plní energie a do každého tréninku vstupujete velmi motivovaní a nadšení. Na netu najdete také mnoho inspirativních citátů od profesionálních sportovců.

Najděte motivaci ke sportu v době koróny

Motivační výroky pro hubnutí sportem a každodenním tréninkem

Zvláště nyní v období Corony, kdy existují omezení výstupu, trávíme spoustu času doma. Je samozřejmé, že sport by měl hrát důležitou roli v našem každodenním životě.Pokud začínáte ráno cvičením jógy, začínáte svůj den s dobrou náladou a cvičíte. Večer můžete udělat další trénink, tentokrát pro konkrétní svalové skupiny. Jogging nemusí být také vynechán z programu, protože nyní existují velmi kompaktní běžecké pásy pro domácnost. Zařízení můžete dokonce umístit na balkon nebo na zahradu pro venkovní běh.

Motivační pořekadla pro sportovní cvičení doma tipy

Kde je vůle, tam je cesta a nutnost dělá většinu sportovců vynalézavou. Pokud tedy chcete trénovat doma, můžete tak učinit. Existuje mnoho cvičení, která nevyžadují fitness vybavení. Přesto jen několik amatérských sportovců trénuje, když jsou doma v karanténě. Důvodem je, že pokušení jsou ve vašich čtyřech zdech mnohem větší. Zde je několik motivačních triků, které vám pomohou: Rozdělte si v bytě své sportovní vybavení, jako je sportovní obuv nebo malá zařízení, jako jsou trenažéry na ruce a cvičební míče. Umístěte je k televizi nebo lednici. Doufejme, že takto budete trénovat častěji.

Tipy pro hobby sportovce nacházejí motivaci k tréninku

Můžete se také setkat s přáteli a uspořádat videochat. Takže můžete trénovat společně i v koronových časech. Můžete také zjistit více o nových sportech ve svém volném čase a vyzkoušet si nová cvičení nebo fitness vybavení doma. Nyní je ten správný čas dělat dechová cvičení a meditovat po každém tréninku.

Najít motivaci k vyčerpávajícímu tréninku není vždy snadné. Zvláště po stresujícím dni v práci, ale také když se o děti musí starat doma, je těžké najít si potřebný volný čas. Každý, kdo hledá výmluvy, je vždy najde. Stojí však za to zůstat aktivní a udržet své tělo v kondici i v době koróny. Pokud vám chybí motivace, ve fotogalerii níže jsou další motivační úsloví pro sport. Načerpejte inspiraci a pokračujte ve svém cvičebním programu!

Motivační výroky pro sportovní fanoušky: Nevzdávejte to, protože pokud je pro vás něco důležité, neexistuje žádné „ale“!

Nevzdávejte se motivačních výroků pro cvičení

Motivační výroky pro sport: fotbalový trenér Paul Brown a jeho tréninkové motto

Motivační výroky, nápady na sportovní fotbal a inspirativní citáty

Motivace pro sport – začátečníci: pokračujte a nevzdávejte to!

Ranní motivace k běhání tipy na hubnutí

Sport udržuje tělo v kondici a má relaxační účinek

Motivační výroky pro fitness způsob, jak vysněné tipy na postavu

Motivace ke sportu: Při cvičení byste se měli soustředit

Motivační úsloví pro fitness a tipy vhodné na léto

Michael Jordan inspiroval mnoho sportovců

Citáty tipů sportovců na tréninky a tréninky

Motivační výroky pro sport: Disciplína hraje zásadní roli v úspěchu

Najděte motivaci pro sportovní výroky a citáty, které vás inspirují

Každý z nás udržuje své tělo v kondici, protože ho miluje

Trénujte s motivací a buďte fit na léto

Neváhejte a nevzdávejte to!

Nikdy se nevzdávejte motivačních výroků pro sportovce a pokračujte v tréninku

Motivační výroky pro sport: běh 

Najděte motivaci a denně běhejte, abyste ženám posílili svaly

Motivační rčení pro sport: nevzdávejte to, žádné výmluvy!

Motivační rčení pro sport a tipy, jak zůstat fit

Motivace ke cvičení: stanovte si cíle a naplánujte odměny

Motivační výroky pro sportovní tipy a nápady

Nalezení motivace ke sportu: Při běhu se duše vzpamatuje a my se uvolníme od každodenního stresu

Motivační výroky pro sportovce o kondici v koronových dobách

Začátek je vždy nejtěžší: Najít motivaci pro kondici není snadný úkol

Motivační výroky ke cvičení První krok je nejtěžší

Cvičení není snadné, ale rozhodně stojí za to

Motivační výroky pro sportovce pokračují, zlepšíš se

Motivační rčení pro sport v angličtině

Sportovní motivační pořekadla v angličtině pro začátečníky

Motivační výroky pro sport: Vtipné

Motivační pořekadlo sportovec vtipné na cvičení doma

Musíme tvrdě pracovat na vysněném těle

Pořekadla pro sport inspirativní pro cvičení doma

Pokud cvičíte několikrát týdně, můžete se brzy těšit na dobře vycvičené tělo

Motivace zhubnout a zůstat fit výroky a citáty

Nikdy to nevzdávej, trénuj!

Motivační úsloví na cvičení doma ráno

Abyste měli zdravé, silné a krásné tělo, musíte trénovat

Motivační citáty pro sportovní začátečníky, jděte tedy na plný plyn

Motivační rčení pro sport: Vždy se zlepšujte

Motivační výroky pro sport a fitness Takto je cvičení zábava