Přibývání na váze

Jak přibrat na váze u dětí s podváhou?

Batolata nejčastěji spalují více kalorií, než dokážou zadržet. A není to jejich chyba, což je jejich věk na hraní. Malé děti také často rostou výš, ještě než mohou skutečně začít přibírat na váze. V důsledku čehož obvykle skončí s nižší tělesnou hmotností než obvykle. Aby se předešlo takovým okolnostem, je nejlepší poskytnout jim výživné potraviny, aby mohly přijímat potřebné živiny, které tělo vyžaduje. Pokud chcete pomoci při rozhodování o dietě vašich dětí, možná je načase, abyste se poradili s dietologem, aby vás během celého procesu zhodnotili, abyste se ujistili, že jste na správné straně..

jak přibrat na váze pro děti

Pokud jste ale matkou, která ráda zkoumá, místo aby se spoléhala pouze na to, co říká profesionální mentor, můžete si kdykoli prohlédnout články v časopisech nebo si online prohlédnout články týkající se zdraví dětí. Tento článek vám pomůže analyzovat metody a kroky, které můžete podniknout, abyste zvýšili váhu svého dítěte.

Jak přibrat na váze pro děti ?:

Zde je několik nejlepších a zdravých potravin iniciativy pro děti, jak přibrat na váze, které si můžete vzít.

• Calorie Dense Foods:

zdravé jídlo pro děti, jak přibrat

Pokud chcete, aby vaše dítě získalo nějaké kalorie navíc, měli byste do svého denního jídla zahrnout jídla s vysokým obsahem kalorií. Zdravé dítě ve věku 2 až 3 roky by mělo konzumovat alespoň 1000 kalorií denně, zatímco děti ve věku od 4 do 8 let by měly konzumovat přibližně 1 200 až 1 400 kalorií denně. Pokud každý den přidáte do stravy svého dítěte asi 500 kalorií navíc, bude moci za týden přibrat přibližně 1 libru. Potraviny obsahující vysoké kalorie nemusí být příliš výživné, ale nějak poslouží vašemu účelu. Některé z potravin s vysokým obsahem kalorií, které zvyšují tělesnou hmotnost dítěte, jsou zakysaná smetana, javorový sirup, omáčky, majonéza, máslo a další. Mléčné výrobky, jako je plnotučné mléko a sýr, mají také vysoký obsah kalorií.

• Potraviny bohaté na bílkoviny:

nejlepší jídlo pro děti, jak přibrat

Bílkoviny jsou základní živinou, která je nezbytná pro zlepšení svalového vývoje dítěte a také celkového vývoje dítěte. Bílkoviny se běžně nacházejí v živočišných produktech, jako jsou krůta, kuře, ryby, hovězí maso a vejce. Další potraviny, které obsahují vysoký obsah bílkovin, jsou fazole, ořechy, semínka a arašídové máslo.

• Potraviny bohaté na sacharidy:

potraviny pro přibývání na váze pro děti

Ačkoli sacharidy neobsahují extrémně vysoké množství kalorií, stále mají asi 4 kalorie na každý gram přidaný do jídla. Jedním ze způsobů, jak zavést sacharidy do stravy vašeho dítěte, je nabídnout svačinky bohaté na sacharidy, jako je sušené ovoce, rozinky a granola. Dalším způsobem, jak zvýšit příjem sacharidů, je přidání medu nebo ovocných nektarů do čerstvého ovoce, vařených obilovin, jako je smetana z pšenice nebo ovesných vloček nebo jablečné omáčky.

• Zvyšte kalorie v nápojích:

dietní schéma pro děti, jak přibrat

Matky si často stěžují, že jejich dítě není příliš velký jedlík. I v takových případech můžete pomoci přidat kalorie do stravy vašeho dítěte zvýšením obsahu kalorií v jejich nápojích. Ovocné šťávy, stoprocentní smoothie na bázi mléka a jogurtu obsahují asi 100 kalorií. A plusem je, že tyto také obsahují vitamíny a minerály. Kromě toho si můžete také koupit čokoládové nebo vanilkové nápoje z místních obchodů s potravinami, které jsou opravdu užitečné pro zvýšení hmotnosti dítěte.

Připravit nejlepší dietní graf pro děti na zvýšení množství sacharidů ve stravě je pravděpodobně nejpohodlnější způsob, jak zvýšit jeho tělesnou hmotnost. Ale když změníte jeho dietní plán, ujistěte se, že nemá žádné další živiny, jinak může dítě kvůli tomu později trpět.

Zdroj obrázku: Závěrka