Přibývání na váze

7 tipů do posilovny pro přibývání na váze

Často slýcháme lidi, kteří míří do posilovny, aby zhubli. Mnoho lidí se ale věnuje posilovacím aktivitám, aby přibrali na váze, spolu s tonizací svalů těla. Přibrat na váze je stejně obtížné, jako ji zhubnout. Vidíte, často si myslíme, že obézní člověk má větší nevýhodu než člověk s podváhou. Fakta nám ale říkají, že i člověk s velmi nízkou hmotností bývá nezdravý a slabý.

tipy do posilovny pro přibírání na váze

Nízká hmotnost má za následek oslabení imunitního systému těla, a proto má tendenci chytat různé infekční choroby a mnoho dalších. Podváha vede k různým problémům, jako je osteoporóza a problémy s cévami.

Správná váha podle vašeho věku a výšky je velmi důležitá pro správné fungování a rozvoj mysli a mozku. Dnes tedy probereme několik tipů, které mohou být při získávání hmotnosti extrémně prospěšné.

Nejlepší tipy do posilovny pro přibírání na váze:

1) Zvedněte těžké váhy:

Fitness - Krásná mladá fit žena, která dělá ramenní lis (XL)

Člověk by neměl začínat s těžkými váhami, protože to může způsobit namáhání svalů těla. Ale nakonec by se člověk měl s postupem času uchýlit ke zvedání těžkých břemen. Pokud například někdo používá ke zvedání závaží 10krát, měl by jej zvýšit na 15 nebo dokonce více. Správný trénink bude mít za následek správné zvýšení tělesné hmotnosti s postupem času.

2) Nízké opakování:

Nízké opakování

Pokud chce někdo zvýšit váhu, měl by začít provádět nízké opakování, tj. Snížit frekvenci konkrétního cvičení, což má za následek úbytek hmotnosti konkrétního jedince. Pokud například někdo dříve prováděl cvičení v 10 sériích, měl by jej zmenšit na 5 sérií.

3) Složená cvičení:

Složená cvičení

Člověk by měl provádět složená a komplexní cvičení, aby přibral. Do značné míry posiluje svaly a má za následek přibývání na váze.

4) Proveďte více činek:

Proveďte více činek

Cvičení, která vyžadují namáhání mnoha svalů, by měla být prováděna. Činky tedy rozhodně patří mezi ty cviky, které vedou k budování svalů, a tedy i k přibírání na váze. Počet činek, které se provádějí, by se měl zdvojnásobit.

5) Dřepy:

Dřepy

Dřepy posilují hýždě i stehenní svaly. Je velmi prospěšný pro muže i ženy. Pokud tedy někdo prováděl 30 dřepů denně, měl by nyní provádět 50 a podstatně se zvyšuje s nástupem času a tím, jak si tělo zvykne.

6) Stolní lisy:

bench pressy

Toto cvičení je také prospěšné při budování hrudníku a svalů rukou. Zvyšte počet opakování tohoto cvičení.

7) Žádná kardio cvičení:

Kardio cvičení

Pokud chcete přibrat na váze nebo nabrat nějaké to dobré kilo, neprovádějte kardio a držte se od něj co nejdál. Místo běhání byste měli provádět lezecké cvičení, které vede k budování svalů.

Spolu s těmito tipy do posilovny byste měli konzumovat vysoce kalorickou dietu. Některé další tipy jsou následující.

  • Jez víc. Jíst zdravě. Dopřejte si zdravé jídlo jako kuře, máslo, mléko, ghí, ořechy, ovoce a zeleninu jako pudingové jablko a brambor.
  • Tento tip je velmi účinný. Každé ráno snězte zralý banán se sklenicí mléka. To by mělo za následek přibývání na váze, změny lze vidět za pár týdnů.
  • Příjem více bílkovin. Dal, kuře, ryby, sójové boby by měli konzumovat různé

    jedinci, kteří chtějí přibrat nebo přibrat nějaké to kilo navíc.

  • Měli byste konzumovat těžkou snídani.
  • Dopřejte svalům také relaxační čas.

Člověk by se měl řídit těmito radami a určitě na svém těle trochu přibere.