Perly

9 úžasných tahitských perel (černá perla) pro ženy

Tahitské perly jsou jednou z nejlepších perel na světě. Tahitské perly mají různou barvu od černé po hnědou. Tyto perly mají jakost od AA+ do AAA. To nejlepší z těchto perel můžete získat ve špercích, jako jsou prsteny, náušnice, náhrdelníky a náramky.

1. Tahitské perlové náušnice:

Tahitské perlové náušnice

Kupte si tyto tahitské černé perlové náušnice, které mají nádherný lesk. Černé perly mají šířku 13 mm a jsou větší z dostupných perel. Tahitské perly jsou skvělým šperkem, který vyhledává mnoho lidí. Použijte tyto perly s kombinovaným perlovým náhrdelníkem pro sadu.

2. Černý tahitský náhrdelník:

Černý tahitský náhrdelník

Vyberte si tento nádherný set v tahitském perlovém náhrdelníku. Náhrdelník se skládá z perlových náušnic a přívěsku s jedním perlovým náhrdelníkem. Černá barva perel je nejdražší, protože jsou kultivovány, aby získaly tento odstín. Diamant na každé z položek také přidává na kouzlu.

3. Tahitian Trifecta:

Tahitská trifecta

Zde je skvělý tahitský perlový náramek, který je sadou 3. Tři prsteny náramku mají na sobě šest perel. Každá černá perla je dokonalá a špičková. Tuto zlatou a černou kombinaci milují také mnozí. Vyberte si tedy tento úžasný kousek pro sebe.

4. Náhrdelník z tahitských hroznů:

Náhrdelník z tahitských hroznů

Tento clusterový náhrdelník je ohromující šperk, který můžete vlastnit. Zde použité tahitské černé perly mají tvar hroznu. Tento náhrdelník z tahitských hroznů je tedy zcela jedinečnou sadou, kterou budete rádi mít. Jelikož se jedná o řetězec mnoha perel v klastru, získáte také plný krk.

5. Tahitian Hue Přívěsek:

Tahitian Hue Přívěsek

Jedním z nejlepších způsobů, jak vlastnit tahitské perly, je mít všechny odstíny perel. Tento tahitský perlový přívěsek je úžasný předmět, protože má 7 perel v různých odstínech od bílé po černou. To vám dává to nejlepší z nejlepšího. Přívěsek je pro svou krásu výstižně pojmenován jako vítězství.

6. Tahitský perlový prsten:

Tahitský perlový prsten

Další skvělý způsob, jak mít tahitské perly, je získat tahitský perlový prsten. Tento jediný perlový prsten je na boku posetý diamanty. Prsten je skvělý kousek k vlastnění. Tímto nádherným prstenem můžete vždy okouzlit svoji manželku nebo přítelkyni. Kulatý tvar perly je bez vady.

7. Zlatý a perlový náramek:

Zlatý a perlový náramek

Získejte to nejlepší ze všech tří – zlato, diamanty a perly, v tomto úžasném náramku. Tyto tahitské perlové šperky jsou skvělým zbožím. Díky zlatému květu a diamantovým centrům je náramek krásný. Tahitské perly dodávají tomuto kouzlu veškeré kouzlo.

8. Otevřete tahitský náramek:

Otevřete tahitský náramek

Vyzkoušejte tento funky tahitský perlový náramek, který má otevřený styl. Tento náramek je otevřený, takže si ho můžete dát na ruku ze samotného zápěstí. Dvě perly jsou na konci náramku a dodají vám stylový efekt. Zde použitá tahitská perla má pěkný lesk a lesk.

9. Náhrdelník s dvojitým vláknem z černé perly:

Náhrdelník s dvojitým vláknem z černé perly

Pořiďte si tento tahitský perlový náhrdelník se dvěma prameny se zlatými korálky mezi nimi. Tato nádherná sada je výrazným kouskem, který můžete nosit s formálním oblečením. Bude to vypadat skvěle na západním formálním i indickém společenském oblečení. Určitě to bude pěkný kus krku.

Tahitské perly, které jsou černé nebo hnědé barvy, jsou nejvyhledávanějšími perlami. Mohou být vloženy do prstenů nebo dokonce do přívěsků. Můžete mít jednovláknové perly nebo dvojité prameny. Lesk těchto perel je brilantní.