Šperky

Top 9 nejnovějších návrhů šperků Kundan

Kundanské šperky jsou v podstatě extrémně rafinované zlato, které je zřídka pevné. Předpokládá se, že šperky Kundan pocházejí z Indie během období Mughal a od té doby si získávají na popularitě a jsou stále žádané, protože se jedná o úžasný design a složitou práci. Proces výroby kundanu je velmi obtížný a zvládne ho pouze kvalifikovaný řemeslník.

kundan-šperky-designy-kundan-šperky-designy

Různé druhy šperků Kundan:

Kundanské šperky jsou krásně navržené a dodávají svému nositeli dechberoucí pohled. Nyní představujeme několik fantastických návrhů kundanských šperků.

1. Kundanské šperky pro nevěsty:

kundan-šperky-designy-těžké-svatební-kundan-šperky

Kundánské svatební šperky chtějí ve svůj svatební den vždy vypadat jedinečně a extravagantně. Proč ne? Je to její den a vy můžete jít na těžké svatební kundanské sady, které budou ladit s vaším oblečením. Svatební šperky jsou přítomny v obrovských designech a vzorech, můžete si pak vybrat podle svého vkusu a stylu, protože je váš den.

2. Klenoty Meenakari Kundan:

kundan-šperky-designy-meenakari-kundan-šperky

Meenakari je označováno jako složité umění gravírování do kovu, které zvýrazňuje krásu tohoto šperku. Protože kundan sám vypadá nádherně a navrch bylo vytvořeno umění meenakari, co dalšího lze vytvořit. Pohled na tyto druhy šperků dokáže pobláznit každou ženu. Tradičně se toto umění dělalo jen na zlatě, ale nyní se vyrábí také z měděného kovu.

3. Designer Kundan Jewellery:

kundan-šperky-designy-designér-kundan-šperky

Kundanské šperky samy o sobě dávají jedinečný vzhled a navíc jsou navrženy návrhářem, rozhodně by to bylo módní a trendy a jejich nositel by vypadal jako nejkrásnější šik na večírku.

4. Šperky Kundan Polki:

kundan-šperky-designy-kundan-polki-šperky

Polki je druh diamantu, který také pochází z Indie. Nebrusený diamant se nazývá Polki. Když polka posetá kundanem vypadá velmi krásně a dodává tradiční chuť. Polki kundan set má obrovskou hodnotu, protože Polki jsou považovány za symbol lásky a vzpomínek. Zdálo se tedy, že je to více jako kus dědictví, aby se to předávalo z jedné generace na druhou.

5. Zlaté kundanské šperky:

kundan-šperky-designy-zlato-kundan-šperky

Zlato je něco, s čím se lidé nikdy nemohou pokazit, a je to oblíbená ozdoba všech dob. Jelikož kundan je také vyroben ze zlata, je to jedinečná kombinace, pro kterou se můžete rozhodnout. Kundan vyniká, když je vyroben ze zlata, a má své vlastní jiskry, které by mohly přilákat kohokoli. toto je jeden z nejlepších kundanských zlatých šperků na svatbu.

6. Tradiční a moderní kundánské náušnice:

kundanské šperky-návrhy-tradiční-a-moderní-kundánské náušnice

Zvláště mladé dívky se nerady oblékají do těžkých šperků. Kundanské náušnice jsou ty, které vám mohou dát dojem, že jsou tradiční i trendy. Vypadáte roztomile jednoduše, ale na ostatních značíte módní vzhled.

7. Starožitné kundanské náramky:

kundan-bižuterie-designy-starožitné-kundanské náramky

Když zakryjeme svůj výstřih šperky, proč se nerozhodnou pro něco jedinečného pro naše zápěstí. Jako zápěstí představuje neverbální způsob vyjádření vaší módy a stylu před světem. Starožitné kundanské náramky jsou ty, které mají autentický a moderní vzhled a mohou vypadat skvěle u každé věkové skupiny. Dokonce i dospívající je mohou také nosit a vypadat bohatě.

8. Kundanské šperky s diamantem a perlou:

kundan-šperky-designy-diamant-a-perla-kundan-šperky

Diamanty jsou věčné a nikdo jim nemůže říci ne. Když jsou vytvořeny tři krásné kameny dohromady, vytvoří se skvělá kombinace. Nositel tohoto šperku dokáže označit a udělat úžasný dojem a lidé se na vás nemohou přestat dívat. Kundan posetý mezi diamantem vypadá úžasně a vytváří oslnivý efekt.

9. Kundanské šperky Kundan:

kundan-bižuterie-designy-kostým-kundan-bižuterie

Jelikož si každý nemůže dovolit kundánské šperky, naši designéři vytvořili bižuterii, která vypadá podobně jako skutečné, ale za nominální cenu. Takže teď lidé, kteří nemohou využít skutečný kundanský klenot, se mohou rozhodnout pro to a vypadat krásně a jedinečně a mohou na ostatní udělat dojem.

Šperky jsou něco, co pomáhá dát vaší osobě jiný vzhled, a tím si můžete vytvořit svůj vlastní styl vnímání a označení. Kundanský design šperků je úžasný na pohled a může se hodit při každé příležitosti a gely extravagantně s etnickým oblečením. Pokud tedy máte příležitost, nenechte si ujít příležitost chytit kundánský klenot pro sebe a své blízké.