Šperky

Top 9 indických stříbrných chrámových šperků

Lidé se dnes zbláznili do tradičních, ale trendových šperků určených pro chrám. Chrámové šperky jsou navrženy chrámovým uměním a jsou vytvořeny pomocí různých tvarů, vzorů a struktur. Šperky ze stříbrného chrámu jsou obecně upřednostňovány během svateb a svátků.

Dokonale doplňuje tradiční příležitosti a vypadá tak naprosto rozkošně s etnickými indickými outfity.

Návrhy indických stříbrných šperků:

Zde jsou některé extrémně ohromující a obdivuhodné designy chrámových stříbrných šperků v Indii, které by vám ukradly srdce.

1. Ohromující náhrdelník a náušnice ze stříbrného chrámu:

ohromující-chrám-stříbrné-šperky-náhrdelník-a-náušnice

Sada stříbrných chrámových šperků s květinovým reliéfním designem je pro tradiční vyhlídky docela atraktivní. Odpovídající náušnice dostanou pávový design s malými znělkami visícími níže. Silně stavěný design krku poskytuje dokonalému vzhledu krku nádherný vzhled zejména na etnických sareech a chaniya cholis.

2. Stříbrný přívěsek na šperky Temple:

chrám-stříbrné-šperky-přívěsek

Chrámové šperky mají v zásadě obraz jakéhokoli boha nebo bohyně. Šperky mají design páva s postojem Natraj také známý jako Shiva. Design také zahrnuje perleťový design, který je také reliéfní částí stříbra. Poskytuje okouzlující vzhled pro tradiční oblečení a většinou pro tance jako Bharatnatyam.

3. Náhrdelník se stříbrnými chrámovými šperky:

náhrdelník se stříbrným chrámem a šperky

Design s dlouhým krkem, který symbolizuje lásku a věčnost, je designem Radha Krishna. Bižuterie s dlouhým krkem má tlustý pramen, který k sobě připevňuje design listu. Krásný přívěsek ukazuje nikdy nekončící lásku. Je to nejlepší dárek pro vaše milované, abyste mohli nosit tradiční oblečení jako sarees.

4. Šperky Temple Silver Belt Belt Temple:

stříbrný pas, chrámový šperk

Hledáte něco jiného a úžasného pro zvláštní příležitost nebo festival! Vyzkoušejte tento stříbrný bederní pás se symboly bohyně, abyste vypadaly jinak a krásně. Design lze s hrdostí nosit na festivaly jako diwali, Lakshmi pujan atd. Na Kanjivaram sarees.

5. Sada stříbrných náhrdelníků a náramků:

sada stříbrných chrámových náhrdelníků a náramků

Nejen pro běžné nebo festivalové nošení nyní nevěsty používají stříbrné šperky k okouzlujícímu vzhledu ve svůj zvláštní den. Sada se skládá ze středně dlouhého krku s několika kruhovými zaklínadly, odpovídajícími náušnicemi, náramky a znělkou v pase. To vše perfektně nosí nevěsty. K němu můžete také připojit maang tikku a dokončit tak sadu.

6. Haar s klenoty Silver Temple s perlami:

stříbrný chrámový šperk-haar-s-perlami

Pokud milujete dlouhé a klasické náhrdelníky tradičně známé jako haars, můžete vyzkoušet tento úžasný design. Tento jednoduchý a elegantně korálkový haar tří vrstev by vypadal naprosto nádherně. Tento haar můžete také nosit při tradičních i příležitostných příležitostech a vypadat naprosto stylově a trendy. V dnešní době se takovým haarům dostává popularity bez výdělků.

7. Krásná stříbrná sada dlouhých a krátkých náhrdelníků s pávovým designem:

krásné stříbrné chrámové šperky dlouhé a krátké

Lidé tradičně rádi nosí sadu dlouhých a krátkých náhrdelníků. Pokud i vy milujete krásnou kombinaci krátkých a dlouhých náhrdelníků, můžete vyzkoušet tuto ohromující sadu korálkových chrámových šperků. To lze nosit s tradičními sárí a jinými etnickými oděvy.

8. Šperky pro design stříbrných vlásenek:

stříbrné vlasy-špendlíky-design-chrám-šperky

Kolíky do vlasů nejsou upřednostňovány všemi, ale tyto speciální kolíky s designem chrámu miluje většina žen. Jsou ideální pro svatební příležitosti a nosí je většinou klasičtí tanečníci a nevěsty. Chrámové šperky mohou být také ručně vyrobeny, aby jim dodaly jiný a barevný vzhled.

9. Stříbrné kruhové chrámové šperky:

stříbrné-kruhové-chrámové šperky

Rád nosíte dlouhé vzory na festivaly a zvláštní příležitosti! Tady jste s jedinečným designem šperků ze stříbrného chrámu, který má několik kruhových kouzel ve stříbře. Přívěsek má konečně také dlouhé znělkové prameny, aby byl efektnější. Nejlépe se hodí k odpovídajícím náušnicím ve tvaru stříbrných mincí. Je široce nesen bavlněnými sarey.

Proto jsou tyto úžasné stříbrné chrámové šperky nejnovějšími tvůrci trendů a vy také musíte do svého šatníku dostat úžasné a atraktivní chrámové šperky. Tyto šperky vypadají naprosto stylově a etnicky.