Šperky

Praktický průvodce velikostmi prstenů – jaké jsou nejčastější?

Právo Velikost prstenu výběr je choulostivá záležitost. Protože často by prstenový dárek měl být překvapení a pokud prsten nesedí dokonale, může to trochu magický okamžik trochu pokazit. Co můžeš udělat?, pokud prsten dobře nesedí, řekneme vám o velikostech prstenů v tomto článku.

Jak odborníci určují velikost prstenu

Určete velikost prstenu a změřte obvod prstu

Existuje několik metod správného měření velikosti prstenu. Například můžete navštivte profesionála, který určuje vaši velikost pomocí speciálních měřících kroužků. Vyzkoušejte různé velikosti, nechte prsten na chvíli na prstu a dejte si čas na zvážení svých možností. Ve svém výběru budete mnohem jistější. Přitom můžete také vidět, jak dobrý je prsten klouže přes vaše klouby. Zvláště pokud máte větší kotníky, je důležité, abyste si vybrali prsten, který se snadno připíná, aniž by byl příliš volný. Pokud je to možné, doporučujeme zvolit velikost prstenu měřit častěji, protože velikost prstenu se může trochu lišit v závislosti na denní době a teplotě.

Jak tajně určit správnou velikost prstenu

Jaké velikosti prstenů existují a co znamenají

Nejjednodušší je nechat si velikost prstenu určit přímo odborníkem. Pokud však máte prsten jako dar koupit nebo možná i po jednom Zásnubní prsten existují další možnosti.

Ideálně si vezměte prsten, o kterém víte, že bude sedí dobře. Je důležité vzít v úvahu, že prsten je na stejný prst nosí se jako ten, který chcete rozdat. V případě zásnubního prstenu to obvykle je Prstenník levé ruky. Pokud máte jen krátkou dobu, můžete „ukrást“ prsten, nejsnadnější je to udělat Vnitřní průměr s pravítkem jíst. Pokud můžete prsten unést na delší dobu, je nejlepší ho vzít k klenotníkovi, který dokáže velikost shodit s jedním Prstencový trn může přesně určit.

Jak změřit velikost prstenu pro zásnubní prsten

Pokud jste však zcela sami bez prstenů, pak zkuste vymyslet chytrou výmluvu, jak jedním obepnout obvod prstu kus čára, papír nebo dokonce nit měřit. Vezměte také v úvahu velikost kloubů, aby prsten na konci perfektně seděl. Pokud máš rád detailnější informace k určení velikosti prstenů má šperkařské studio KLENOTA podrobný položky na jejich webových stránkách pro vás.

Nejběžnější velikosti prstenů u mužů a žen

jaké velikosti prstenů jsou nejčastější u mužů a žen

Velikosti prstenů se obecně stanoví podle Vnitřní průměr nebo vnitřní obvod prstenu specifikován. Ten je obvod prstu (také Velikost EU volala). na Svatební prsteny (nosí se na levém prsteníčku) jsou nejběžnější velikosti 52 a 53 u žen a 59 až 61 u mužů.

v Velká Británie velikosti prstenů jsou označeny písmeny E až U. Zde je nejčastější velikost žen M., zatímco muži nejčastěji T mít na sobě. Ve Spojených státech se používá numerická stupnice založená na tloušťce prstu: ženy nejčastěji nosí velikost 6. místo a muži jedna velikost vypnuta 9. Opotřebení založené na stejném měřítku Ženy v Asii nejčastěji prsten velikosti 4-5 a nejběžnější velikosti u mužů jsou 7-8.

A pokud jste nezvolili správnou velikost?

Zjistěte velikost prstenu u klenotníka

Pokud se nerozhodnete pro správnou velikost, nedělejte si starosti. Jen vezměte prsten klenotníkovi, který velikost prstenu podle potřeby upravit umět. Většina klenotníků to však zvládne nejlepší je zeptat se znovu předem – Zvláště když je prsten vyroben na míru, stojí za to hrát na jistotu. Takto se držíte při každém nákupu prstenu klidný a uvolněný.

Zakázková výroba prstenu u klenotníka

Doufáme, že náš článek byl užitečný. Nyní byste měli být schopni, určete správnou velikost prstenu. Nic vám tedy nestojí v cestě najít správný prsten! Přečtěte si také náš článek o nejnovějších trendech zásnubních prstenů.