Šperky

Lustrové náušnice – vysněné šperky pro ženy

stříbrný lustr-náušnice-carrie-underwood

Lustrové náušnice jsou velké náušnice, které sahají téměř k ramenům a skládají se z hezkých ozdob, přívěsků a kamenů. Tyto náušnice jsou také oblíbené u hvězd a pravidelně je nosí na červeném koberci. Pro milovníky Lustrové náušnice patří také Beyoncé, Angelina Jolie, Jennifer Lopez a Sarah Jessica Parker. Tyto šperky poskytují ještě elegantnější, ženský a atraktivní vzhled, jsou poutavé a z tohoto důvodu by neměly chybět v žádné šperkovnici.

Lustrové náušnice pro atraktivní vzhled

lustrové náušnice-krystaly-cara-delevigne

Nezáleží na tom, jaký model Lustrové náušnice Vy rozhodujete. Existují jak kratší verze, tak velké, objemné se spoustou kamenů a dekorací. Od chvíle, kdy byl šperk poprvé představen v roce 1999, provedli návrháři pravidelné změny. Neliší se jen délkou. Pro dekoraci si designéři vybírají buď skutečné drahokamy, nebo obyčejné kamínky nebo perly. Materiály, které tvoří Lustrové náušnice mohou existovat, stejně jako tvary, které většinou sestávají z orientálních vzorů, ozdobných květin, přívěsků a dalších prvků.

Lustrové náušnice v roce 2014

Beyoncé-Knowles-Met-Ball-2014-černé lustrové náušnice

Nejlépe sedí Lustrové náušnice na out-the-rameno oblečení nebo hluboký dekolt, takže příště budete hledat nové doplňky na nákupní cestě, stačí se podívat na tento módní trend. Možná si nebudete moci koupit tak luxusní modely jako hvězdy, ale zaručeně najdete pár, který je působivý Lustrové náušnice v klenotnictvích, které jsou také za rozumnou cenu. Ať tak či onak, budete s nimi vypadat jednoduše ohromující a atraktivní.

Módní přehlídka Oscar de la Renta – jaro 2014     

Náušnice Oscar-de-la-Renta-jaro-2014-zlaté lustry

perfektní k šatům se srdíčkovým výstřihem

megan liška-lustrové náušnice-červené kameny

také jemné designy

 lustr-náušnice-diskrétní-emma-kámen

různé velikosti a délky

Marcia-Gay-lustr-náušnice-krátký účes Jennifer-garner-lustr-náušnice-updo lustr-náušnice-modrá-kulatá-Ginnifer-Goodwin zlatý lustr-náušnice-carrie-underwood lustr-náušnice-růžové-šaty-Gwyneth-paltrow aqua-colored-lustr-náušnice-Uma-Thurman lustr-náušnice-vintage-vzhled-ginnifer rihanna-2005-lustr-náušnice-vysoký-svázaný-culík lustr-náušnice-perla-aqua-modrá lustr-náušnice-stříbrné-krystaly-perly lustr-náušnice-tmavě růžové krystaly

zlaté lustry-náušnice-bílé kameny