Šperky

Krásné šperky od Saggi vyzařují luxus

colorful-variety-rings-by-Saggi

Každá žena sní o krásných špercích. Pěkné šperky je ušlechtilý a elegantní a mluví za vkus a styl nositele. V dnešním článku vám představíme krásné šperky z Anglie. Podívejte se a nechte se jím inspirovat. Váš další prsten může být jedním z nich!

Krásné šperky od Saggi

Saggi-luxusní-šperky-zlatá-fialová

Anglický klenotnický dům Saggi uvedla na trh novou kolekci luxusních prstenů. Krásné šperky ve výjimečné malé sbírce, která je o pevných prstenech; každý je vyroben z polodrahokamu, orámován zlatou ozdobou a ozdoben volnými diamanty. Jedná se však pouze o vnější obal, pod ním je další miniaturní šperkařská kompozice. Zde lze například vidět skryté srdce kliknutím na zelený jakutský smaragd. A majitel tohoto nádherného luxusního šperku může nechat miniaturu vyměnit nebo získat nový nádherný prsten. Prsteny jsou vyrobeny ze žlutého a bílého zlata 750 karátů, zdobeny 25karátovým modrým londýnským modrým a švýcarským modrým topazem, kouřovým topazem a ametystem a obklopeny 156 diamanty. Miniatury jsou vyrobeny ze zlata, zdobené barevnými smaltovanými barvami, diamanty (černé, bílé a „šampaňské“), rubíny a safíry.

Krásné šperky od Saggi, kouzelná kolekce se základními nápady

smajlíky-šperky-zlato-a-křišťálové kameny

Pěkné šperky od Saggi je určen pro lidi, kteří si užívají života vysokou rychlostí, ale pamatují na rizika. Nápady designéra jsou také věnovány těm, kteří čelí výzvám, kteří také znají milost a nechají promluvit své vědomí jako první, ale také těm, kteří jsou odvážní a přesto velkorysí. Kolekce, která v každém probouzí to krásné a duchovní a je jedinečná.

Butterfly-shoe-ring-with-diamond

Miniaturní kompozice šperků k výměně a okouzlení

Žabí prsten, který se otevírá

Švýcarský modrý topaz, kouřový topaz, žabí symbolika

Zlato s diamantovým prstenem v modré barvě

Špičkové zlato se skvělým výbrusem

Otevřete prsten symboliky jahod