Šperky

9 Tradičních návrhů šperků Panchaloha

Šperky Panchaloha jsou vyrobeny z pěti loha (kovů). Těchto pět kovů je zlato, stříbro, měď, železo a olovo. V minulosti bylo známo, že idol hinduistického boha a bohyň byl vyroben ze slitin pěti kovů. Bylo považováno za posvátné a čistota a energie těchto pěti kovů byla mocná jako nejvyšší Bůh.

Později se také zjistilo, že díky šperkům vyrobeným z panchalohy jsou lidé sebevědomí, zdraví a také bohatí v případě štěstí. Bylo řečeno, že nakshatras a znamení zvěrokruhu s odkazem na měsíc a slunce každého člověka se lišily podle polohy hvězd a jejich přitažlivosti vůči kovům na Zemi. Vědci také zvažovali, že to má vliv na lidský život. Lidé tedy začali nosit šperky jako prsteny, přívěsky, řetízky, náramky atd. Vyrobené z panchdhatu podle jejich znamení zvěrokruhu.

Návrhy šperků Panchalogam:

Postupně se umění šperků Panchaloha stalo tak rozkošným, že ho lidé nosili i podle svého výběru. Zde je 9 nejlepších návrhů šperků vyrobených z panchalohy.

1. Design náhrdelníku Panchaloha:

panchaloha šperky

Zde je krásný náhrdelník vyrobený z panchalohy. Design je tak tradiční, s ginni vzorem posetým rubíny a nakonec slznou kapkou červené perly, díky čemuž je krásnější. Je možné nosit šperky panchdhatu bez obav ze ztráty nebo krádeže, protože šperky panchdhatu nejsou příliš nákladné.

2. Panchdhatu Rudraksha Mala:

panchaloha-šperky-panchadhatu-rudraksh-mala

Zde je Rudraksha mala vyrobená z panchdhatu. Říká se, že rudraksha je posvátné semeno ze svatého stromu lorda Shankara. Tato semena jsou považována za posvátná a silná, pokud jde o její univerzální energii. Lidé nosí semena rudrakshy vytesaná do šperků, díky čemuž se cítí sebevědomě a blízko k Bohu. Zde je krásná mala rudraksha semen vyrobených z panchaloha.

3. Panchaloha Polka Diamond Anklet:

panchaloha-šperky-panchahola-polka-diamant-kotník

Páni, to je nádherný design páru kotníku! Podívejte se na tento design kotníku. Je to design s diamanty posetými a zvonícími malými zvony pod každým diamantem. Vyrábí se v panchaloha. Indické dámy nosí na kráse kotníky.

4. Kada Bangle Made from Panchaloha:  

panchaloha-šperky-kada-náramek-vyrobený-z-panchaloh

Zde je kada druh náramku ve velké tloušťce. Muži, kteří mají rádi šperky, nosí také kada různých vzorů. Zde je kada vyrobená pro ženy vyrobená z nakshikaam. Barva se liší, pokud je vyrobena z panchdhatu.

5. Svatební náušnice s dlouhým houpáním:

panchaloha-šperky-dlouhé-viset-svatební-náušnice

Zde můžete vidět náušnice vyrobené z panchalohy. Lidé se rozhodnou nosit šperky panchaloha, protože do panchdhatu je snadné zapsat barevné diamanty, a tak perfektně ladí s vaším oblečením.

6. Diamantové prsteny Panchaloha:

panchaloha-šperky-panchaloha-diamantové prsteny

Lidé nosí diamantové prsteny s příslušným typem kamene. Kameny mají velký vliv na lidský život. Říká se, že kameny mají svou vlastní sílu na lidskou mysl, když odrážejí své záření ve směru hvězd horoskopu a všech. Prsteny vyrobené z panchdhatu činí diamant efektivnější.

7. Sada přívěsků s Panchalohou:

panchaloha-šperky-přívěsek-set-s-panchaloha

Zde je sada přívěsků vyrobená z pěti kovů. Design je tak jemně vyřezávaný, že vypadá stejně jako čisté zlato. Dívky by rády nosily takovou střízlivou sadu přívěsků.

8. Starožitné náramky:

panchaloha-šperky-starožitné náramky

Tady je krásný umělý náramek, dívky ho opravdu milují. Můžete získat tak krásný náramek za velmi pozoruhodnou cenu než zlaté a stříbrné ozdoby. Ozdoby Panchaloha mohou být navrženy velmi jedinečným způsobem než zlato.

9. Unikátní Snake Ring:

panchaloha-šperky-jedinečné-hadí prsten

Tady je další prsten panchaloha. Lidé nosí na prstě jednoduché prsteny bez diamantu. Obyčejné panchaloha prsteny lidé běžně nosí. Říká se, že poskytuje dobrou imunitu vůči zdraví. Zde je velmi odlišná kůra v designu hada.

Těchto devět návrhů šperků vyrobených z panchalohy. Říká se, že slitina pěti kovů použitých ve špercích panchaloha reaguje odlišně na lidskou přirozenost. Složky v těchto kovech silně reagují, když jsou nakshatry konkrétní osoby na svých pozicích.