Šperky

9 slavných návrhářů diamantových šperků

Diamanty jsou jedním z nejvzácnějších a nejcennějších minerálů. Diamanty milují všichni. Mají skvělé využití v klenotnictví díky své snobské přitažlivosti, protože diamanty jsou drahé a jsou symbolem postavení. Aby se splnili požadavky zákazníků na nové designy, přišlo mnoho designérů.

slavný návrhář diamantových šperků

Nejnovější návrhářské sady diamantových šperků:

Zde jsou top 9 indických návrhářů diamantových šperků pro ženy, které jsou následující.

1. Jednoduchý designový náhrdelník pro každou příležitost:

Jednoduchý designový náhrdelník pro každou příležitost

Tato diamantová sada má ohromující design. Má náhrdelník s diamantem a náhrdelník, který se hodí ke každé příležitosti. Tyto designové diamantové šperky mají moderní i etnický vzhled. Má krásné diamantové nastavení s několika rubíny a perlami, které mu dodávají elegantní vzhled. Jedná se o velmi kreativní design vytesaný špičkovými designéry diamantových šperků.

2. Designové náušnice s drahokamem v kroužku:

Designové napichovací náušnice s kroužkovaným drahokamem

Jedná se o napichovací náušnice s přibližně 1 karátovým diamantem a safírovými kameny vloženými uprostřed. To má vynikající diamantový řez s fascinujícím designem. To má bezpečné šroubové zadní uzávěry, které poskytují pohodlí s krásou. Má sofistikovaný, královský vzhled, který lze nosit při zvláštních příležitostech i na večírcích. To bude vypadat dobře u žen všech věkových kategorií.

3. Podmanivý designový diamantový prsten:

Podmanivý značkový diamantový prsten

Jedná se o diamantový prsten na kovovém pozadí s dokonalým 1 karátovým diamantem uprostřed. Prsten má výrazný vzhled, který se hodí při všech příležitostech. Má složitou designovou práci od špičkových designérských šperků, které jí dodávají správný elegantní vzhled. Jedná se o prsten inspirovaný klasikou, který je dokonalým příkladem krásných diamantových šperků.

4. Designový těžký diamantový náhrdelník pro nevěsty:

Těžký diamantový náhrdelník pro nevěsty

Sada náhrdelníků s diamanty a zlatem pro příznivé příležitosti. To má těžký a složitý vzhled. Má dokonalé nastavení kapek na konci náhrdelníku s malými rubíny a smaragdy, které mu dodávají sofistikovaný vzhled. Sadu doplňují sladěné náušnice. Diamanty jsou perfektně zasazeny, aby zvýraznily zlato. Jedná se o kompletní a elegantní sadu.

5. Designer White Diamond náušnice s perlou:

Designové náušnice z bílého diamantu s perlou

Jedná se o náušnice z bílých diamantů, do nichž jsou vloženy kameny s modrými kameny. Perlové kapičky ve středu mu propůjčují propracovaný vzhled vhodný pro všechny večírky a příležitosti. Tyto náušnice mají vynikající diamantový řez se složitými květinovými vzory. Hodilo by se k ženám všude a je navrženo špičkovými designéry diamantových šperků.

6. Designový diamantový náramek pro ženy:

Designový diamantový náramek pro ženy

Tento designový náramek má jedinečný design. Je poseta diamanty a má také zlaté provedení. Design se liší od běžných návrhů šperků. Dává ruce velmi elegantní a okouzlující vzhled.

7. Šperky s designovým nosním prstenem:

Designové šperky s prsteny v nose

Tyto nosní prsteny vypadají na nevěstě pěkně a jsou vhodné pro svatební oblečení. Je vyrobena ze zlata a je poseta diamanty. Má nádherný design a luxusní vzhled.

8. Moderní designérská nesestříhaná diamantová sada:

Moderní designérská nesestříhaná diamantová sada

Tyto diamantové šperky mají exkluzivní design a jsou vyrobeny z broušených diamantů. Dva pávi vypadají skvěle nastaveni s odpovídajícími náušnicemi. Je to opravdu dech beroucí kousek.

9. Designer Jhumka Náušnice:

Designové náušnice Jhumka

Jedná se o kombinaci jhumky a náušnic. Díky svému elegantnímu designu vypadají velmi pěkně. Mají těžký vzhled a budou skvěle vypadat na tradičním oblečení.

Diamantové značkové šperky jsou vždy velmi žádané, protože jsou ideální pro svatby a každý při takových příležitostech hledá exkluzivní značkové oblečení. Lze si vybrat designéry podle jejich rozpočtu.