Šperky

9 nejlepších návrhů zlatých šperků Rold pro muže a ženy

Kov jako mosaz, ocel nebo měď potažený tenkou vrstvou zlata, ryzost je nad 9 karátů. Tento druh šperků je definován jako zlaté šperky a není tak drahý. Design a vzor ozdob jsou stejné jako u skutečných a podobají se také jako skutečné šperky. Někdy je obtížné analyzovat, zda jde o skutečné ozdoby nebo o zlaté šperky.

zlaté šperky

Zlaté šperky nejsou tak drahé jako originální a můžete jich vlastnit více, protože by se vám do kapsy příliš nepíchlo.

Indické vzory zlatých šperků Rold:

Zde diskutujeme o některých designech zlatých šperků pro muže a ženy, které jsou následující.

1. 14karátový Rold zlatý řetěz pro muže:

14karátový zlatý řetízek Rold pro muže

Zlaté řetízky jsou k dispozici pro muže i ženy a jsou k dispozici v různých vzorech a provedeních. Je k dispozici také podle úrovně čistoty a v různých tvarech. Tento článkový řetěz o délce 8,9 mm je vyroben ze 14 karátového zlata. Protože muži dávají přednost širokému designu, může pro ně být tento řetěz dokonalou volbou, aby vypadali skvěle a stylově.

2. Sada zlatých náhrdelníků Rold pro ženy:

Sada zlatých náhrdelníků pro ženy

Můžete získat různý typ náhrdelníku v roldovém zlatě a můžete si je vybrat podle účelu a příležitosti. Řemeslné zpracování zobrazuje design původní sady a je těžké pochopit, že tento ornament je vyroben z ryzího zlata. Náhrdelník je navržen tak, aby vypadal chytře a jedinečně.

3. Zlaté náramky Rold pro ženy:

Rold Gold náramky pro ženy

Ženy vždy dbají na své oblečení a vzhled a vždy nosí ty ozdoby, které vylepšují jejich vzhled a vzhled. Zlaté náramky z tučného zlata jsou ideální volbou pro dívky a ženy, protože vypadají jedinečně a stylově a mohou zapůsobit na zápěstí a vy budete vypadat trendy a stylově.

4. Zlatý náramek Rold pro muže:

Rold zlatý náramek pro muže

Náramky jsou ozdobou, která o vás hodně řekne, aniž by řekla slovo. Design a vzor náramku vypovídají o vaší osobnosti a stylu a mužům na něm velmi záleží. Tento náramek vypadá jednoduše, ale s nádechem elegance. Lze jej nosit jako každodenní oblečení a dokonce i na cool párty. Čistota tohoto náramku je 10 karátů.

5. Zlaté náramky pro dívky:

Zlaté náramky pro dívky

Tento náramek je vyroben z oceli a ve třech vrstvách. Náramek je pokovený zlatem, bronzem a stříbrem, což dodává celému náramku jedinečný a odlišný vzhled. Dívky je mohou nosit také v kolážích a na hangoutech. Vypadá skvěle a lze jej spojit s funky tričky a džíny, takže budete vypadat sexy a zábavně.

6. Rold zlaté náušnice:

Zlaté náušnice

Náušnice je ozdobou, o kterou jsou všechny ženy velmi zvláštní, protože ukazuje jejich styl a osobnost. Ženy tedy velmi dbají na design a vzor náušnic. Tyto náušnice jsou pozlacené a kameny na nich působí elegantně a mohou být dobrou volbou pro všechny věkové skupiny.

7. Zlatý náhrdelník Kundan a Ruby Rold:

Zlatý náhrdelník Kundan a Ruby Rold

Kombinace kundanu a rubínu na drahých zlatých špercích může být úžasná. Jelikož má kundan bílou barvu, rubín v červené a zlaté barvě dodává žluté jiskry. Tato úžasná kombinace těchto tří dodává náhrdelníku ohromující design, a tím vylepšuje vzhled vašeho výstřihu i vaší osobnosti.

8. Zlaté bílé prsteny Rold:

Zlaté bílé prsteny

Tento prsten je vyroben ze stříbrného kovu a na jeho povrchu byl proveden bílý lesk. Povrchová úprava z bílého zlata dodává prstenu a také nositeli tohoto prstenu třpytivou a oslnivou krásu. Můžete je nosit denně, aniž byste se museli bát, že by se polštovaly.

9. Tradiční indický styl Peacock Rold Gold Jhumka:

Páv v tradičním indickém stylu Rold Gold Jhumka

Přicházejí tradiční pumy stylizované jhumky vyrobené z lesklého zlata v kombinaci perel a červeného a zeleného kamene. Tyto styly jhumkas velmi oceňují mladé dívky a ženy středního věku a lze je nosit jak na svatbách, tak při zvláštních příležitostech. Zdá se, že tyto typy jhumkas vypadají dobře s tradičním oblečením a dodávají vám tradiční vzhled.

Pokud chcete vypadat módně a stylově tím, že budete nosit nové šperky podle svého outfitu, pak zlaté zlato bude tou správnou volbou pro vás. Protože nejsou tak drahé, můžete vlastnit barvy a vzory podle své osobnosti a stylu a vypadat skvěle a jedinečně od ostatních. Jsou k dispozici v různých vzorech a provedeních as různými kovy a kameny. Popadněte tedy jejich počet a vytvořte dojem před svými přáteli a kolegy.