Šperky

9 nejlepších návrhů šperků z bílého zlata pro muže a ženy

Šperky z bílého zlata se liší od běžných zlatých šperků. Bílé zlato je slitina zlata s bílým kovem, jako je mangan, palladium nebo nikl. Šperky z bílého zlata vypadají krásně a jedinečně. Trh s tímto druhem šperků v poslední době vzkvétá.

Sady šperků z indického bílého zlata:

Zde jsou nejlepší návrhy šperků z bílého zlata pro ženy a muže spolu s obrázky

1. Návrhy náušnic z bílého zlata pro nevěsty:

Návrhy náušnic z bílého zlata pro nevěsty

Tento elegantní pár náušnic je jednoduchý a zároveň elegantní. Je vyroben z bílého zlata a má diamanty poseté květy. Z každé náušnice visí perla. Na mladé ženy to vypadá velmi pěkně. Nejlepší na tom je, že to půjde dobře na tradičním i západním oblečení.

2. Sada šperků z bílého zlata na svatbu:

Sada šperků z bílého zlata na svatbu

Tato úžasná sada je jedním z nejlepších příkladů značkových šperků z bílého zlata. Je to opravdu těžká sada, ideální pro příležitosti, jako jsou svatby. Je zcela diamantově posetý a má podzimní vzhled. Krásný náhrdelník se stejnými náušnicemi dotváří svatební vzhled. Je elegantní a je jednou z jedinečných sad šperků z bílého zlata.

3. Náramek z bílého zlata pro muže:

Pánský náramek z bílého zlata

Muži také rádi nosí doplňky. Tento pevný náramek z bílého zlata upoutá pozornost všech mužů. Je to elegantní a vypadá to opravdu chytře. Lze jej nosit i do kanceláře, protože není příliš těžký. Jedná se o jeden z nejlepších šperků z bílého zlata pro muže.

4. Krásný náhrdelník z bílého zlata:

Krásný náhrdelník z bílého zlata

Tento diamantový náhrdelník s duetovým kruhem z bílého zlata má propracovaný vzhled. Je lehký a jednoduchý, a proto jej můžete nosit pravidelně. Průsečík prstenu z bílého zlata a diamantu vypadá inovativně a přitažlivě pro oko.

5. Snubní prsten z bílého zlata pro dívky:

Snubní prsten z bílého zlata pro dívky

Tento prsten je elegantní a stylový a jedinečný. Je to bílé zlato s diamantem posetými listy. Listy jsou umístěny elegantně a prsten vypadá na prstech opravdu pěkně. Tento prsten mohou nosit mladé i staré ženy. Je to stálezelený šperk z bílého zlata pro ženy a bude vypadat dobře u každého.

6. Přívěsek srdce z bílého zlata pro ženy:

Přívěsek srdce z bílého zlata pro ženy

Tento přívěsek na srdce se liší od běžných přívěsků na srdce. Jeho design je jedinečný, protože polovina srdce je posázena diamanty, zatímco druhá polovina je vyrobena z bílého zlata. Jedná se o krásné designové šperky z bílého zlata, které lze nosit pravidelně a budou vypadat dobře ke všemu.

7. Medailon z bílého zlata s diamanty:

Medailon z bílého zlata s diamanty

Medailony lze použít k ukládání fotografií nebo jiných drobností, například klíče. Tento šperk z bílého zlata má na sobě devět diamantů, což mu dodává atraktivnější vzhled. Je to jednoduché a dá se nosit každý den.

8. Šperky z bílého zlata s šperky:

Šperky z bílého zlata

Tento 18karátový náramek z bílého zlata posázený diamanty je jedním z nejjednodušších designů šperků z bílého zlata. To mohou nosit pravidelně ti, kteří do práce rádi nosí šperky. Je to jednoduché a elegantní a splňuje všechny požadavky každodenních doplňků.

9. Náhrdelník Infinity s bílým zlatem:

Náhrdelník s nekonečnem z bílého zlata s diamantem

Tento krásný náhrdelník s přívěskem nekonečna je v dnešní době velmi žádaný. Polovina nekonečna je posázena diamanty, zatímco druhá polovina je bílé zlato. Vypadá to hezky na dětech i dospělých.

Bílé zlato se dnes stalo populární nejen proto, že má elegantní vzhled, ale také proto, že dodává oděvu hotový vzhled.