Šperky

9 krásných návrhů šperků na náramek

Armlet je druh šperku, který nosí ženy v pažích. Tento typ šperků nosí ženy již od starověku. To je také známé jako Vanki v jižní Indii. Ostatní názvy tohoto druhu šperků jsou vyzbrojení patti a bajuband. Lidé kupují náramek v Indii na svatbu nebo na sváteční období.

náramky

Návrhy náramků:

Jedním z oblíbených náramků je náramek na paži. Je to oslňující a můžete vypadat nádherně. Je obtížné vybrat oblíbený náramek mezi různými vzory náramků, které jsou v klenotnictvích.

1. Tradiční náramek:

armlet-designs-traditional-armlet

Tradiční náramek stojí za to, aby byl ve vlastnictví žen. Těžká ozdoba kamene na tradičním náramku může zvýšit krásu náramku. Tyto návrhy náramků stojí za to vyzkoušet alespoň jednou.

2. Nakshi Armlet:

armlet-designs-nakshi-armlet

Nakshi Armlets jsou vyrobeny z velmi kulturních a královských chrámových šperků. Mají na sobě nádherné rytiny vyrobené ze zlata. Díky těmto šperkům z náramků se svatby žen stanou nezapomenutelnými. Postava bohyně lakshmi dodává Nakshi náramkům na kráse.

3. Diamant/Drahé kameny Bohyně Lakshmi Armlet:

náramek-vzory-diamant-drahé kameny-bohyně-lakshmi-náramek

Náramek z diamantů a drahých kamenů je již ve své kráse jedinečný. Přidání postavy bohyně lakshmi a kamenné kapky k těmto náramkovým šperkům je jako třešnička na dortu. Tyto vzory náramků dodávají vašemu vzhledu svatost díky řezbám bohyně lakshmi.

4. Spojka Armlet/Arm Patti:

spojka-armletarm-patti

Jednoduché spojkové náramky/paže patti, které ladí s barvou dámské saree, jsou dobrou volbou pro nošení žen na předsvatebních akcích. Spojkové náramky se také dodávají ve špercích chrámového typu s řezbami. Mít řezby na spojkových náramcích je starodávný způsob, jak si navrhnout náramek. Klenotním náramkům můžete doplnit velikost pomocí kamenných kapek, které budou ladit s barvou vaší saree.

5. Vlákno Armlet:

armlet-designs-thread-armlet

Tyto typy náramků se dodávají s nitěmi, takže si je ženy mohou přivázat k ruce. Jedná se o starý trend šperků, který znovu začal existovat. Tyto náramky, stejně jako ostatní náramky, dodávají vašemu vzhledu krásu.

6. Náramek ve stylu řetězu/Bajuband:

armlet-designs-chain-style-armlet-bajuband

Tento typ náramku nahrazuje náramek, protože místo nití se používá zlatý řetízek. Vzory zlatých náramků jsou velmi majestátní a dobře vypadající. Jedná se o jeden z nejkrásnějších designů zlatých náramků. Místo zlatých řetízků můžete také nosit stříbrné náramky.

7. Návrhy Peacock Armlet:

armlet-designs-peacock-armlet-designs

Tento typ náramku má design podobný tvaru páva. Tento typ pažní paže je díky své jedinečnosti a kráse jednou z nejoblíbenějších.

8. Pearl Armlet:

armlet-designs-pearl-armlet

Tento náramek dodává šperkům nevěsty velkolepost. Pokud vaše šperky obsahují perly, měla by být vaše náramek také z mnoha perel.

9. Návrhy náramku ve stylu náramku:

armlet-designs-bangle-style-armlet-designs

Tyto náramky dodají ženě krásu. Jak vidíme na obrázku, existují různé vzory na různých náramcích ve stylu náramků. První náramek ve stylu náramku má listový design, zatímco druhý náramek ve stylu náramku má pávový design. Třetí náramek ve stylu náramku má také krásný a jedinečný design. Čtvrtý náramek náramku na daném obrázku má opět design listu. Tyto oslnivé a nádherné vzory náramků musí mít každá žena.

Jak se můžeme dočíst, existují různé druhy návrhů náramků, od náramků Nakshi, náramků bohyně lakshmi diamantů až po perlové náramky. Tyto náramky mohou snadno ukrást srdce ženy, protože dodávají ženě na kráse. Náramky dodávají nádheru mehndi oděným rukám nevěsty. Můžete si vybrat náramek na základě svých požadavků, například pokud žena chce nit v náramku, může jít o nitě. A pokud žena chce, aby byla bohyně spojena s její paží, může si vybrat diamantové drahé kameny, bohyně lakshmi náramek.

Obrázky Zdroj: M, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.