Šperky

15 různých typů návrhů platinových šperků

Lidé velmi rádi nosí šperky, které obsahují všechny bižuterní doplňky, jako jsou prsteny, náramky, náušnice, náhrdelníky atd. Dnes je jedním z nejžádanějších typů šperků platinová bižuterie. Platina se stala první volbou celebrit, zvláště když mají příležitost k jejich svatbě nebo zasnoubení.

platinové šperky

Nejlepší na platinových špercích je, že se hodí ke všem druhům šatů a bohatě zvyšuje styl člověka.

Platinové šperky pro muže a ženy:

Zde uvádíme rychlý seznam 15 nejlepších sad platinových šperků na dnešním indickém trhu

1. Platinové prsteny pro ženy:

platinové šperky-platinové prsteny-pro-ženy

V současné době jsou platinové prsteny mezi ženami velmi oblíbené kvůli svému úžasnému vzhledu a pocitu. Tyto prsteny dodávají ženě elegantní a stylový vzhled. Díky platinovým prstenům nikdy nezpůsobíte žádný problém, protože na prstech nezanechávají žádné stopy ani výstelky. Platinové prsteny jsou na trhu k dispozici v různých provedeních a stylech.

2. Platinové prsteny pro muže:

platinové šperky-platinové prsteny pro muže

V zásnubních prstenech můžeme vidět maximální využití platiny. Pokud tedy máte zásnubní obřad, nebude nic lepšího než platinové šperky pro muže. Platinové prsteny jsou k dispozici také pro muže a existuje také široká škála designů pro muže. Jako drahokamy můžete získat prsteny s ohromujícím diamantem a jinými kameny.

3. Platinový náhrdelník:

platinový šperk-platinový náhrdelník

Náhrdelník dodává magické kouzlo, když ho žena nosí kolem krku. Tyto druhy platinových náhrdelníků lze nosit při zvláštních příležitostech, aby získaly elegantní vzhled. Tyto náhrdelníky jsou tvrdé, lesklé a reflexní a většinou se dodávají s bezbarvými diamanty. Tento druh platinových náhrdelníků můžete nosit s jakýmkoli indickým nebo westernovým oblečením a vždy se k vašemu oblečení dostane obleků.

4. Platinové náušnice:

platinové šperky-platinové náušnice

Náušnice byly součástí dámských šperků od minulého do tohoto století. Jedná se o jeden z nejžádanějších šperků mezi ženami. Platinové náušnice jsou vhodné pro každou příležitost. Jsou navrženy tak, aby se vám uši nijak nezatěžovaly. Tyto stylové, módní a trendy náušnice jsou dost, aby vám dodaly diva vzhled.

5. Platinové náramky pro ženy:

platinové šperky-platinové náramky pro ženy

Ženské ruce nejsou kompletní bez nádherného a lesklého náramku. V dnešní době byly pro ženy vytvořeny extrémně stylové a designové náramky. Tento šperk, platinový náramek přichází v různých provedeních a stylech s nastavitelným zámkem, aby se vešel na vaše zápěstí. Může to být perfektní dárek pro každou příležitost pro sebe nebo pro vaše přátele.

6. Platinové nosní prsteny:

platinové šperky-platinové nosní prsteny

Jak vidíme, prsteny v nose jsou velmi oblíbené u žen, zejména u mladých dívek. Váš nos bude opravdu rád mít na nosu tento platinový prsten. Platinový prsten do nosu může přinést kouzlo a doplnit celé vaše oblečení.

7. Platinové řetězy pro ženy:

platinové šperky-platinové řetězy pro ženy

Dámské platinové řetízky jsou k dispozici v široké škále designů a stylů. Kompletní povrchová úprava a moderní design platinového řetězce dodává vašemu oblečení mimořádný vzhled. Díky tomuto platinovému řetězci zaujmete oko každého, kdo dokáže ocenit jeho krásu.

8. Platinové kotníky:

platinové šperky, platinové kotníky

Náramky mají své vlastní zvláštní místo, pokud jde o zdobení ženy ozdobami ze šperků. Anklety vypadají atraktivně a mohou snadno přitáhnout pozornost k nohám nositele. Platinové kotníky mohou vašemu vzhledu dodat jiný styl pouhým jednoduchým krokem. Platinový náramek je ideálním šperkem pro každou příležitost. Lze jej nosit k jakýmkoli šatům a bude stačit k doplnění vzhledu vašich hezkých nožiček. Tyto trendy kotníkové ponožky mohou snadno vylepšit váš vzhled.

9. Platinové náramky:

platina-šperky-platina-náramky

Náramky jsou pro ženu nejdůležitější ozdobou, a pokud jde o indickou ženu, stane se nezbytným doplňkem. Platinové náramky jsou velmi lesklé a nádherně vypadající, což může doplnit dámské oblečení. Přidejte tento krásný platinový ornament do svého stylu a připravte se na vychloubání nového vzhledu. Můžete si vytvořit svůj vlastní styl a nosit je s jinými zářivě barevnými náramky.

10. Platinové přívěsky pro ženy:

platinové šperky-platinové přívěsky-pro-ženy

Platinové přívěsky lze snadno zakoupit v mnoha provedeních a stylech. Pořiďte si krásný platinový přívěsek a vyberte si řetěz, který bude vyhovovat vašim potřebám. Nositelka se může pochlubit bohatstvím poté, co jí tento přívěsek zavěsila na krk. Okouzlete se tímto designovým platinovým přívěskem a předveďte své záliby ve vysoce kvalitních špercích.

11. Platinové snubní prsteny:

platinové šperky-platinové svatby

Svatba je zvláštní událostí v životě každého z nás a všichni lidé si přejí, aby ten den byl navždy nezapomenutelný. Snubní prsteny hrály v době svatby velmi důležitou roli, protože jsou výrazem lásky a oddanosti. V platině najdete širokou škálu snubních prstenů. Spojte své svatební sliby s těmito krásnými platinovými snubními prsteny.

12. Platinové ušní čepy:

platinové šperky-platinové ušní čepy

Krásné náušnice z platinového uzlu mohou zvýraznit krásu ženy. Vaše uši budou určitě milovat tyto platinové cvočky. Protože platina je čistý kov, který nedráždí pokožku, jsou platinové ušní čepy ideální volbou pro lidi s citlivýma ušima. Tyto vysoce hotové a stylové cvočky mohou váš vzhled doplnit pro každou příležitost.

13. Platinové náramky pro muže:

platinové šperky-platinové náramky pro muže

Platinové náramky jsou jednou z nejznámějších ozdob v pánských platinových špercích. Pánské doplňky lze snadno doplnit tím, že si kolem zápěstí dají módní a stylový náramek. Dodejte svému celkovému vzhledu půvab s tímto zářivým platinovým náramkem. Může to být podpis vašeho stavu a může také ukázat vaši sílu a hrdost. Platinový náramek se bude hodit k formálům i příležitostným příležitostem.

14. Platinové řetězy pro muže:

platinové šperky-platinové řetězy pro muže

Platinové řetězy jsou mezi muži velmi oblíbené, a to je důvodem rostoucí poptávky po pánských řetězech ze dne na den. Existují různé vzory a vzory jsou k dispozici z platinových řetězců. Některé z nich jsou lanové řetězy, článkové řetězy atd. Tyto platinové šperky pro muže mohou být tím nejlepším dárkem pro vašeho otce, bratra nebo pro vašeho manžela. Platinový řetězec může udržovat, aby ukázal váš drsný a tvrdý vzhled, a také může líčit jedinečný smysl pro váš vlastní styl.

15. Odkazy na platinovou manžetu:

platinové šperky, platinové manžetové knoflíčky

Manžetové knoflíčky jsou nejlepším doplňkem pánských platinových šperků. Elegantní platinové manžetové knoflíčky s diamantem mohou dodat vaší osobě vysoký dojem a odrážet podpis vašeho jedinečného stylu. Platinové manžetové knoflíčky najdete v několika provedeních a různých variantách, takže si vyberte manžetové knoflíčky, které nejlépe vyhovují vaší náladě.

Jedna z nejlepších věcí na platině je, že šperky vyrobené z platiny jsou vyrobeny z velmi čisté platiny. Také šperky, platina by se nepoškodily žádnými škrábanci jako ostatní kovy. Platinové šperky vždy zachovávají svou povrchovou úpravu, barvu a lesk. Spárujte své produkty Platinum s cennými drahokamy, jako je diamant, a budete připraveni vypadat přitažlivěji a atraktivněji.

Obrázky Zdroj: M, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15.