Šperky

15 nejnovějších a krásných šperků z drahých kamenů s obrázky

V seznamu drahokamů a drahých kamenů jsou uvedeny názvy stovek z nich. Ať už jsou to ty drahé nebo polodrahokamy, diamanty, korálky, kameny nebo jednoduché perly, zřídka se vyskytující kameny se na povrchu Země staly jizvou. Nalezení dokonalého shodného kamene podle data měsíce nebo drahokamu ideálního pro řešení lidského chování je intenzivním průzkumem za kameny a jejich vlivem na lidi. Mezi vzácnými kameny jsou rubín, diamanty, smaragdy a safíry považovány za nejvzácnější kameny na Zemi.

Vzory šperků z drahých kamenů:

Tyto drahé kameny jsou cenné díky svému průsvitnému a bohatému barevnému lesku, hloubce a způsobu řezání, tvarování a leštění. Zde je našich 15 nejlepších šperků z drahých kamenů v různých provedeních.

1. Opálový přívěsek:

Opálový přívěsek

Drahý kámen opál bliká svými duhovými barvami, když ho člověk vidí z různých směrů. Drahý opál, dostupný v různých barvách, jako je žlutá, oranžová, modrá, modrá, fialová a červená, vypadá ve špercích úžasně. Lidem se na opálu líbí hra barev.

2. Sada přívěsků drahokamů Peridot:

Sada přívěsků drahokamů Peridot

Starodávný drahokam drahokamu a také polodrahokam je drahokam peridot. Olivově zelená barva peridotského drahokamu je dobře známá pro faraony v Egyptě a pro různé olivínové minerály. Šperky ze světle zelených kamenů peridot vypadají úžasně.

3. Drahý rubínový náhrdelník:

Vzácný rubínový náhrdelník

Mezi názvy drahých kamenů je rubín téměř na vrcholu seznamu. Zřídka nalezené skutečné rubínové diamanty jsou růžové až krvavě červené. Šperky vyrobené z rubínových diamantů jsou vzácné a bohaté. Náhrdelník ze vzácného rubínu je otázkou hrdosti.

4. Náhrdelník z hlubokého safírového křišťálového kamene:

Náhrdelník z hlubokého safírového křišťálového kamene

Tmavě modrý diamantový drahokam ze safírového krystalu je velmi vzácný a je jedním z nejoblíbenějších modrých drahých kamenů. Půvab zářícího třpytivého modrého safíru je mezi bohatstvím tak cenný a slavný. Safíry jsou považovány za výhodu bohatých a udržují glam v hlavní roli po celou dobu.

5. Diamantový prsten Prive Spinel:

Prive Spinel Diamond Ring

Seznam šperků z polodrahokamů má název drahokamu spinel, který má stejnou červenou barvu jako rubín. Drahokam spinel je tvrdý kámen a byl široce používán v klenotnictví pro svůj třpytivý červený lesk.

6. Kamenný prsten ze surového tanzanitu:

Kamenný prsten ze surového tanzanitu

Drahokamy tanzanitu jsou považovány za jeden z kamenů v seznamu drahých kamenů. Je vidět v široké škále svých sytých barev a tónů. Proslulý svými modrými odstíny a tvrdostí se při výrobě ozdob používá surová a také leštěná forma.

7. Kamenný náramek Blue Topaz:

Kamenný náramek Blue Topaz

Topazové kameny jsou jedním ze vzácných modrých kamenů mezi safíry a tanzanity. Náramek světle modrého topazu vypadá tak okouzlujícím a bohatým pro své krásné vzory. Modré topazy se velmi zřídka nacházejí spíše než hnědé, žluté, zlaté, růžové nebo fialové.

8. Náhrdelník s přívěskem Dark Amber:

Přívěsek s tmavým jantarem

Jantarové kameny nejsou ve skutečnosti drahé kameny, ale druh šperků z polodrahokamů, jejichž účelem je napomoci projevu. Tmavé jantarové kameny vyrobené z fosilizované pryskyřice pomáhají vyrovnávat emoce a odstraňovat negativitu z mysli. Je to teplý kámen a přichází v jiných barvách, jako je žlutá, zelená, červená, modrá a černá.

9. Přívěsek Amethyst Stone:

Přívěsek Ametyst Stone

Mezi polodrahokamy se velmi vzácně nachází ametyst, ale běžné kameny, které jsou slavnými kameny pro výrobu módních šperků. Fialový odstín barvy vypadá královsky a dodá vašemu výběru oblékání strhující styl.

10. Náhrdelník z drahokamu z akvamarínu:

Náhrdelník z drahokamu z akvamarínu

Akvamarínové kameny barevného odstínu od zeleného po modrý jsou jedním z nejvzácnějších berylů. Nejslavnější minerály seskupené kameny akvamarínu jsou jedním ze čtyř drahokamů světa. Šperky vyrobené z akvamarínových kamenů jsou opravdu neuvěřitelné a mají výrazný vliv.

11. Náhrdelník z korálků z citrinového kamene:

Náhrdelník z korálků z citrinového kamene

Citrinové kameny jsou nejběžnějšími kameny dostupnými v zemské kůře. Přírodní citrínový kámen je velmi vzácný a patří k polodrahokamům světa. Jasně žluté až tmavě žluté odstíny citrinu nejsou příliš drahé, ale myslel si, že šperky vyrobené z kamenů vypadají neuvěřitelně.

12. Náramek z turmalínu a mincovního stříbra:

Náramek z turmalínu a mincovního stříbra

Turmalín je polodrahokam, který je velmi podobný žulovým kamenům. Barvy se liší od široké škály od purpurové přes modrozelenou, přes luční zelený odstín až po jasně zářivý nažloutlý odstín. Barva může být dokonce tmavá až černá. Šperky vyrobené z turmalínových kamenů vypadají velmi odvážně a působivě, díky čemuž získají půvab.

13. Náhrdelník z tyrkysového kamene:

Náhrdelník z tyrkysového kamene

Tyrkysové kameny jsou neprůhledný kámen zastíněný od modrých po zelené tóny. Vzácně nalezený kámen je cenný a je jedním z názvů drahých kamenů světa. Byl ceněn jako drahokam pro okrasné účely a je považován za jedinečný po tisíce let díky své barvě.

14. Zásnubní prsten z morganitového kamene:

Zásnubní prsten z morganitového kamene

Kameny Morganite jsou drahé kameny světa, které nejlépe vypadají na šperkových ozdobách pro krásu žen a mužů. Přináší uzdravení a čistí stres a špatné složky v lidské mysli a těle. Světle růžový odstín kamene působí jemně na srdce a zapaluje světlo v duchu.

15. Náušnice Silver Moonstone:

Stříbrné náušnice Moonstone

Mezi jmény drahých kamenů je měsíční kámen jedním z nejvzácnějších kamenů na světě. Vzácnost kamene závisí na tom, do jaké míry je jeho dospívání průhledné a modré. Díky velikosti a tvaru je kámen cennější.

Polodrahokamy obsahují názvy mnoha kamenů, které pocházejí ze zemské kůry, které jsou nejen vzácné, ale také neuvěřitelně krásné v barvách, odstínech a lesku. Afghánské kameny, tanzanitové kameny, jantar, ametysty, benitoit, beryl a měsíční kameny mají krásné tóny a odstíny, které vytvářejí nádherné ozdoby. Morganitové, tyrkysové a turmalínové korálky vypadají nádherně, když jsou spojeny dohromady a vytvářejí krásné šperky. Tyto krásné polodrahokamy jsou také vzácné a cenově výhodné. Chyby bohatosti náhrdelníků a náramků z těchto kamenů.