Peněženky

9 stylových designů Funky peněženek pro muže a ženy v trendu

Funky peněženky pro muže a ženy jsou dobrou volbou, pokud se chcete držet dál od tradičních peněženek. Peněženky jsou většinou tištěny jasnými potisky, které ukazují určitý přístup. Vyberte si tyto funky peněženky jako dárky nebo dokonce pro sebe. Toto jsou nejlepší možnosti, které budete mít.

Nejnovější a nejlepší designové peněženky pro muže a dámy v módě:

Zde je top 9 peněženek ve funky provedení.

1. Vytištěná peněženka Funky:

Funky peněženky s potiskem

Vyberte si tuto funky tištěnou peněženku pro chlapce a roztočte hlavu. Funky kabelka a peněženka mají nádherně výstřední design, který je vytištěn na přední straně. Použité barvy jsou výrazné a zářivé, a proto se peněženka odlišuje. Tyto funky peněženky a peněženky, které jsou skvělé pro děti, slouží k tomu, aby vaše bezpečí bylo v bezpečí.

2. Funkovaná peněženka pro ženy:

Funkovaná peněženka Funky pro ženy

Tato krásná dámská peněženka s velkými marnostmi je ideální pro dívky, které milují metalický styl. Funky kožená peněženka má na přední straně vytištěný abstraktní design. Peněženka je také lemována kovovými korálky, které jí dávají výhodu. Klopa, která uzavírá peněženku, má také kovové korálky, které jsou umístěny v designu.

3. Lego Funky peněženka:

Lego Funky peněženka

Pokud milujete Lego, pak je tato funky peněženka inspirovaná Lego právě pro vás. Peněženka je dodávána v jasných barvách, které jsou synonymem pro bloky Lego. Tato peněženka má pouzdro na zip, které udrží vaše účty a kreditní karty neporušené. Peněženka je super cool a určitě o ní bude řeč ve městě.

4. Superhrdina Funky peněženka:

Superhrdinová peněženka Funky

S touto jedinečnou peněženkou inspirovanou superhrdiny nabírá na síle pánská peněženka. Peněženka má design nebo logo jakéhokoli superhrdiny, který se vám líbí. Barvy jsou velmi jasné a výrazné, což přitahuje mnoho mladých lidí. Peněženky superhrdinů jsou nejlepší, aby byly vaše peníze v bezpečí před vetřelci.

5. Peněženka Funky Wallet:

Pohlednice Funky peněženka

Tady je nádherná dámská peněženka. Peněženka vychází z pohlednice. Na přední straně je design přední strany pohlednice s prostorem pro adresu a razítka. Na zadní straně peněženky je vytištěno mnoho razítek. Má také otevírání na zip pro uložení cenností.

6. Zip Around Funky Wallet:

Funky peněženka na zip

Tato skvělá funky peněženka pro ženy je to nejlepší, co si můžete koupit. Peněženka má v celém svém rozepnutí otvor na zip. Díky tomu se otevírá ve stylu akordeonu a snadno udržíte své věci v bezpečí. Peněženka má krásný potisk motýlů, který je vytištěn na jemném béžovém pozadí. Peněženka má hnědou koženou klopu, která má patentku.

7. Funky peněženka Snake Skin:

Funky peněženka s hadí kůží

Získejte to všechno z bláznivé peněženky, která je vyrobena z hadí kůže a obarvena na jasné barvy. Peněženka je nejlepší pro muže, kteří milují venku a divokou stránku. Barvy jsou jasné a dělají z peněženky prohlášení. Vyberte si to pro jedinečnou peněženku.

8. Cityscape Funky Wallet:

Cityscape Funky peněženka

Tato dámská peněženka je něco, co si můžete koupit na cestách do zahraničí. Je na něm vytištěna městská krajina. Nejslavnější tisky jsou z Paříže, Londýna, New Yorku atd. Vyberte si tyto nádherné peněženky pro sebe a nostalgicky vnímejte prázdniny, které jste si vzali.

9. Funky peněženka pro tisk novin:

Funky peněženka pro tisk novin

Další skvělou volbou pro funky peněženku je tato peněženka pro tisk novin. Na přední straně peněženky je vytištěna stránka z novin, která obsahuje smyšlené zprávy. Peněženka je skvělá pro všechny muže, kteří milují atmosféru novin. Je pro všechny věkové kategorie, a proto je dobrý nákup i jako dárek.

Funky peněženky jsou nejlepší volbou, pokud chcete něco jiného a kreativního. Peněženky mají dostatek slotů pro karty a účty. Potisky na těchto peněženkách jsou obvykle jasné a odvážné.