Peněženky

9 Stylových a trendových peněženek Alligator pro muže

Přenášet své kreditní /debetní karty a peníze jednoduše v kapse není dobrý nápad, můžete o něj přijít. Vždy je dobré mít s sebou peněženku, aby byla v bezpečí. Jeho jednadvacátá století a každý se chce unést stylem bez ohledu na typy, ať už jde o malé patřící nebo velké. I peněženka dodá vaší osobnosti styl. Peněženka z kůže aligátora je v dnešní době trendová a její texturu a krásu muži milují. Některé aligátorové peněženky jsou vyrobeny z kůže aligátora a některé ukazují její strukturu. Tyto peněženky jsou jen mužské věci.

Nejnovější a nejlepší návrhy aligátorových peněženek pro muže v módě:

Zde je pro vás top 9 módních aligátorových peněženek.

1. Ručně pletená aligátorová peněženka:

aligátorové peněženky

Jedná se o peněženku z kůže aligátora, která je na okrajích spletena ručně. Má hnědou barvu a velmi jedinečnou peněženku. Je to skládací peněženka, která má dokonce i identifikační okno pro uchování vašich identit a její výrazná barva vám nikdy nedovolí zapomenout na peněženku doma.

2. Peněženka Glossy Alligator:

Lesklá peněženka Alligator

Jedná se o pánskou peněženku aligátora, která je lesklá. Je to peněženka v šedé barvě, která se vám bude nejlépe hodit na noční párty. Má několik kapes na karty, aby vaše karty zůstaly. Je dokonce dobře prošitý na okrajích, aby vám kapsa zajistila život.

3. Velká peněženka Alligator:

Velká peněženka Alligator

Kůže aligátora je velmi vzácná a máte štěstí, pokud získáte pánskou peněženku aligátora. I když vám to může připadat drahé, stojí to za to. Tato velká aligátorová peněženka má želvovinovou barvu a působí velmi rustikálním dojmem. Je to bifold peněženka, ale má mezi tím prostor pro vytvoření většího prostoru v peněžence.

4. Alligator Backbone Skin Wallet:

Kožená peněženka aligátora

Toto je velmi odlišná aligátorská peněženka pro muže; skládá se z kůže aligátora v páteři, která je jasně vidět na peněžence. Peněženka má na okrajích síťovou strukturu, která vypadá elegantně.

5. Alligator Wallet se Snapem:

Alligator peněženka se Snapem

Peněženka se zapínáním na knoflíky zajistí větší bezpečnost našich věcí. Tato peněženka z kůže aligátora je tmavě hnědé barvy s drsným vzhledem. Muži s drsným vzhledem to pro ně najdou nejlépe. Na okrajích je spletená, což mění její vzhled.

6. Peněženka s vyřezávanou nohou aligátora:

Peněženka s vyřezávanou nohou aligátora

Jedná se o speciální aligátorovou peněženku pro muže, která má na sobě vyřezanou aligátorovou nohu. Noha se zdá být velmi realistická, že je vyrobena na peněžence. Dudes to mohou získat, aby přidali kouzlo jejich stylu.

7. Peněženka Alligator Coin:

Peněženka Alligator na mince

Pokud jde o mince, vždy je ztratíme, když jsou uloženy v otevřené peněžence. Nyní si na mince nemusíte schovávat malé kapsičky, můžete si pořídit tuto peněženku na mince aligátora, která vám pomůže udržet si mince. Tato peněženka je trochu zakřivená a má zip, který ji uzamkne.

8. Peněženka Slim Alligator:

Tenká peněženka Alligator

Módní oblečení je obvykle těsné a neradi dáváme doplňky, které se vyboulí, i když je to peněženka. Peněženka je ale naší nutností, tady je štíhlá aligátorová peněženka, která se nebude vyboulit a dokonce bude vypadat stylově. Tato štíhlá peněženka z aligátora je vyrobena z krokodýla buddhistické kůže.

9. Tri-Fold Alligator Wallet:

Trojnásobná peněženka Alligator

Skoro každý má dvojnásobnou peněženku, ale trojnásobná peněženka není s každým. Try fold peněženka má svůj vlastní jedinečný vzhled. Tato trojnásobná aligátorová peněženka je hnědé barvy a má v sobě několik kapes na karty a pouzdro na mince. Ve srovnání s dvojitými peněženkami má více prostoru.

Aligátor má tvrdou kůži a jejich kůže nelze snadno uchopit. Alligator peněženky získávají novou výšku v módních trendech. Muži nosí mnohem méně příslušenství a ať už nosí jednu nebo dvě věci, chtějí to nejlepší. Aligátorská peněženka určitě dodá jejich osobnosti kouzlo.