Peněženky

9 nejnovějších návrhů peněženek na zip pro muže a ženy

Počet přídavných jmen, která lze spojit s peněženkami, je menší. Peněženky jsou důležitým doplňkem, se kterým se muž nebo ženy denně setkávají, a jsou ve skutečnosti nezbytnou položkou. Peněženky jsou v dnešní době módním doplňkem a stylovým prvkem as obrovskými značkami malých i velkých rozměrů.

Peněženky na zip

Stylové a nejlepší modely peněženek na zip pro muže a ženy:

Lidé mají hodně experimentovat a chlubit se peněženkami, podle své osobnosti. Peněženky již nejsou věcí, která by ukládala peníze. Zde je několik selektivních peněženek na zip.

1. Pánská kožená peněženka na zip:

Fashion-Men-font-b-wallets-b-font-Genuine-Leather-font-b-Wallet-b-font-Men-Purse [1]

Je vyrobena z pravé kůže pro všechny hezké muže. Je to dokonalá roztomilá peněženka na zip pro uložení téměř všech nezbytností, jako jsou hotovost, karty, ID atd. Pánská peněženka na zip poskytuje peněžence jistotu, aby věci při otevření nespadly. Může to být skvělý dárek pro muže.

2. Tan barevná peněženka se zipem:

c3e9f74cb7e03033f5e2469cab8ff41b [1]

Jedná se o neobvyklou peněženku na zip pro muže s novým odstínem hnědé opálení. Peněženka je vyrobena z kůže se zapínáním na zip nahoře i na boku. To dává velký prostor pro uložení cenností a peněženky na zip vypadají současně módně.

3. Bifold hnědá kožená peněženka na zip pro muže:

135765a008fb7bf7810203ec9ff2b7f2 [1]

Muži dávají přednost bifold peněženkám na zip, protože se snadno vejdou do kapes kalhot. Jedná se o klasickou hnědě zbarvenou peněženku na zip s pevným zipem pro uložení mincí atd. Dále je zde dostatečný prostor pro uložení karet i hotovosti atd. Je to perfektní doplněk, který lze vzít s sebou i na formální oblečení. Velký dárek pro muže musí říct.

4. Half Zip peněženka pro muže:

ba_vegtan-half-zip-interiér [1]`

Jedná se o hezkou pánskou peněženku s polovičním zipem vyrobenou z kůže vyčiněné ze zeleniny. Vnitřek peněženek na zip je potažen voskem. Vnitřek peněženky je vyroben z měkké kůže. Prostor je dostatečný k uložení cenností a je skvělou dárkovou možností pro muže.

5. Dámské peněženky na zip:

samsung-galaxy-3-peněženka-4 [1]

Nejběžnější a ten s maximální užitečností jsou tyto v trendovém zipu kolem obdélníkových peněženek pro ženy. Jsou k dispozici téměř ve všech barvách a jsou ideální pro každodenní použití a lze do nich uložit téměř vše.

6. Dámské ručně malované peněženky na zip:

il_570xN.1194508849_42st namalováno

Páni, a ohromující jsou slova, která lze vyslovit při pohledu na tuto ručně malovanou peněženku na zip. Peněženka má reliéfní květinové vzory, které jsou pečlivě ručně malované ve více barvách, aby celkový vzhled peněženky vypadal jako celek. Tato peněženka na zip může mít různé velikosti.

7. Dámská plátěná peněženka na zip:

119e7633-d860-7bc1-730d-97709da4e444 [1]

Jedná se o krásně vypadající dlouhou peněženku pro ženy vyrobenou z plátna. Peněženka má geometrické vzory a vzory pro skvělý vzhled peněženky na zip. Tato barevná plátěná peněženka na zip skvěle doplní jakékoli šaty a boty.

8. Kožené peněženky s dvojitým zipem pro ženy:

Peněženky s dvojitým zipem-značkové ženy-velká peněženka-2015-velká dámská peněženka s dvojitým zapínáním na zip [1]

Jedná se o pěknou velkou koženou peněženku s dvojitým zipem pro uložení téměř všeho od hotovosti, mincí, průkazů, karet, účtů, mobilů atd. Je to velmi robustní a peněženka s dvojitým zipem poskytuje pěkný módní vzhled a je vyrobena z pravé kůže, která vypadá elegantně.

9. Dámská módní peněženka na zip:

peněženka [1]

Jedná se o jednu nejfunkčnější peněženku na zip, pokud jde o ženy. Design je jen minimalistický, ale peněženka je vyrobena z kvalitní kůže a odstíny a tóny peněženek jsou nádherné. Přichází s držitelem karty, místem pro účty a hotovost, tato krása je skvělá, protože vaše peněženka nikdy nepraskne. Zlatý zip poskytuje luxusní vzhled.

Skvělým doplňkem a nezbytností, kterou musí mít každý muž a žena, je pěkná, zajímavá a poutavá peněženka. Tyto peněženky na zip se natolik liší od běžných peněženek, že se rychle doplňují s lidmi. Každý se chlubí těmito peněženkami na zip a experimentuje se stylem.