Peněženky

9 nejnovějších a roztomilých vytvořených peněženek v různých provedeních

Peněženka je výjimečnou součástí vašeho každodenního života. Bez peněženky bude hektické zařídit si všechny potřebné věci jako měnu a karty. Pokud při procházce zapomenete peněženku, může vám to způsobit problém. Aranžovaná peněženka vám usnadní práci. V současné době jsou v módě vysoké řemeslné peněženky. Jedná se o ručně vyrobenou peněženku vytvořenou pomocí kreativity umělce. V vytvořené peněžence se provádí mnoho inovací, aby byla jedinečná oproti běžné. V vytvořené peněžence jsou nové designy a patenty, které budou vypadat efektně.

Nejlepší a kreativní ručně vyráběné peněženky v nejnovějších provedeních:

Hledáte nejnovější řemeslné peněženky? Poté přejdete na správnou stránku. Zde se podívejte na našich top 9 roztomilých vytvořených peněženek v různých provedeních.

1. Vyrobená dřevěná peněženka:

vytvořené peněženky

Tato vytvořená peněženka je vyrobena výhradně ze dřevěného dřeva. Je tenký s jednou sekcí a je připojeno tlačítko, aby se zavřelo. Je to malá peněženka, a protože je to dřevo, musí být také vážná. Dřevěná peněženka se bude zdát odlišná od ostatních.

2. Kožená ručně vyrobená peněženka:

Ručně vyrobená kožená peněženka

Jedná se o ručně vyráběné kožené peněženky v bi-fold formě. Celý design této peněženky je zcela ručně vyrobený. Přes sekci je zip, takže vaše věci jsou chráněny. Existuje design různých tvarů, jako je plus, čtverec a srdce. Jedná se o tenkou peněženku, kterou lze snadno nastavit v kapse.

3. Vytvořená peněženka s tyrkysovým kamenem:

Vyrobená peněženka s tyrkysovým kamenem

To je opravdu překvapivé vidět ručně vyráběnou koženou peněženku s tyrkysovým kamenem. Přes přední část peněženky je velký nerovný tvar tyrkysového kamene. Kámen je pokryt úžasnými vzory, jako je peří a květiny.

4. Peněženka vytvořená na mapě světa:

Peněženka vytvořená na mapě světa

Je to výstřední řemeslná peněženka s obrázkem mapy světa. Je to unisex peněženka. Velmi krásná tvorba je použita v peněžence při navrhování mapy světa. Kdykoli potřebujete vidět směr, můžete rychle použít peněženku a zjistit, který stát se v které zemi nachází.

5. Patchwork Crafted Wallet:

Patchwork vytvořená peněženka

Tyto ručně vyrobené peněženky jsou speciálně pro dámy. Patchworková látka je prošitá květinovým vzorem. Tento design vypadá městský typ a také mimořádně. Některým dámám se to může líbit, ale dnešním moderním dívkám rozhodně ne.

6. Floral Crafted Wallet:

Květinová peněženka

Tato vytvořená peněženka je první volbou kovbojů. Na dřevěném barevném podkladu je prošitá černá kůže s květinovým potiskem. Květinový potisk je ve světle hnědé barvě. Tato barevná kombinace se proto zdá být úžasná. Výběr této peněženky definuje silnou mentalitu mužů.

7. Vintage vytvořená peněženka:

Vintage vytvořená peněženka

Je to nádherná ručně vyrobená peněženka s více sekcemi. Některé citáty jsou napsány přes něj a zbytek je ozdoben krajkou. Tato peněženka je prostorná, takže všechny vaše potřebné věci budou pěkně uspořádané. Na něm jsou připevněna černá svítící tlačítka.

8. Peněženka vytvořená tetováním Anchor:

Anchor Tattoo Crafted peněženka

Tato ručně vyrobená kožená peněženka má opasek. Přes peněženku je nakreslené kotevní tetování a je na něm napsáno „NADĚJE“. Namísto střední oblasti je nahoře tlačítko. Tento design přináší pocit k Ježíši Kristu a naději na lepší budoucnost.

9. Ručně malovaná kožená peněženka:

Ručně malovaná kožená peněženka

Jedná se o příjemnou ženskou ručně vyrobenou peněženku. V této kabelce je design proveden ručně vyrobeným obrazem. Kreslí se velmi pěkný motýl, květiny a další tvary. Tato jasně žlutá peněženka upoutá pozornost a vypadá pěkně. Malovaná peněženka dlouho vydrží.

Ručně vyráběné peněženky vypadají svérázně a skvěle. Podporuje talent skrytý pod umělcem. Použití vytvořených peněženek nepřímo pomáhá malým lidem, kteří žijí pouze touto prací. Dokonce i vy můžete vytvořit ten, který používáte své inovativní nápady. Vytvořené peněženky obsahují různé designy a dodají vám neobvyklý vzhled. Dodává slávu vašemu jednoduchému vzhledu.