Peněženky

9 nejlepších návrhů personalizovaných peněženek pro muže a ženy

Personalizované peněženky jsou skvělou dárkovou možností pro muže. Jsou to peněženky, které lze přizpůsobit a navrhnout podle vašich potřeb. Vyberte si z tohoto bohatého seznamu peněženek a obdarujte svého blízkého něčím jedinečným.

Nejnovější a stylové personalizované návrhy peněženek pro muže a dámy v trendu:

Pojďme se podívat na 9 nejlepších návrhů personalizovaných peněženek.

1. Citace peněženky:

personalizované peněženky

Tyto personalizované peněženky pro muže jsou tím nejlepším dárkem, jaký můžete případně dát. Na obal peněženky můžete vygravírovat jakákoli zvláštní slova, která muž miluje. Tyto peněženky mají přihrádky na bankovky a sloty na kreditní karty. Barva této peněženky je krásné opálení s kontrastním prošitím krémovou nití.

2. Pojmenujte personalizované peněženky:

Pojmenujte personalizované peněženky

Podívejte se na personalizované peněženky těchto úžasných mužů, které mají možnost vygravírovat jméno osoby na ně. Kvalita kůže těchto peněženek je vynikající a detaily na vnější straně jsou velmi elegantní. Hnědá peněženka má ve středu peněženky krémové prošití a jméno lze vygravírovat na spodní část peněženky.

3. Personalizovaná peněženka tajných zpráv:

Personalizovaná peněženka tajných zpráv

Miluješ svého muže moc ?? Ukažte mu svou nehynoucí lásku s touto jedinečnou personalizovanou peněženkou. Peněženka má vyryté jméno osoby. Tajná zpráva je poté vyryta na malý kousek kůže, který je umístěn uvnitř jednoho ze slotů. To bude dárek, na který dlouho nezapomene.

4. Personalizovaná peněženka ve tvaru knihy:

Personalizovaná peněženka ve tvaru knihy

To je opět nádherná peněženka pro muže, která má tvar knihy. Peněženka je vyrobena z kvalitní kůže a ve spodní části je vyryto jméno. Má také otvor na zip v horní části peněženky. Vyberte si tuto skvělou peněženku v barvách, které budou vyhovovat vašemu muži, včetně černé, opálené, hnědé atd.

5. Personalizovaná peněženka Bill Flap:

Personalizovaná peněženka Bill Flap

Zde je další skvělá verze personalizované peněženky pro muže. Na kožené peněžence je vyryto jméno osoby. Peněženka má na vnější straně peněženky také klopu, do které se vejde několik složených účtů. Klopa je zajištěna magnety, aby účty snadno nesklouzávaly dolů. Vyberte si to jako skvělý dárek.

6. Monogramovaná peněženka:

Monogramovaná peněženka

Pokud máte rádi monogram svého jména, je to velmi dobrá volba. Monogram vašeho jména můžete vyrýt do kožené peněženky pro osobní dotek. Monogram je vyroben jemným a složitým písmem a dodává peněžence luxus. To může také sloužit jako velmi luxusní dárek pro milovanou osobu nebo dokonce vašeho šéfa.

7. Fotografická peněženka:

Fotografická peněženka

Je to skvělý způsob, jak někomu projevit lásku. Zde je personalizovaná peněženka, která má na vnější straně peněženky vytištěný sentimentální obrázek podle vašeho výběru. Můžete se rozhodnout vyfotit vás a vašeho manžela nebo dokonce vaše děti. Toto je velmi osobní peněženka a obrázek řekne tisíc slov.

8. Lebka přizpůsobená dámská peněženka:

Personalizovaná peněženka s lebkou

Pokud máte rádi věci funky a metalízu, pak je to pro vás perfektní peněženka. Tato odvážná peněženka, jediná svého druhu, určitě zvedne pár obočí. Peněženka má po celé peněžence drobné kovové lebky ve vzorované podobě. Peněženka na zip je nejlepší, aby vše zůstalo na svém místě. Vyberte si tuto dramatickou peněženku pro její poutavý efekt.

9. Vložte vloženou personalizovanou peněženku:

Vložte personalizovanou peněženku Flap

Zde je personalizovaná peněženka, která má minimalistický charakter a je nejlepší pro lidi, kteří nechtějí něco příliš hlasitého. Samotná peněženka je velmi jednoduchá a jednoduchá s vyrytým jménem na kůži. Peněženka se zavírá klopou, která je vsazena do koženého pásku, který kolem peněženky běží.

Vyberte si vyrytí jména nebo rčení do peněženky pro osobní dotek. Peněženky lze také monogramovat nebo potisknout dokonalým obrázkem.