Peněženky

25 různých typů peněženek pro muže v Indii

Moderní člověk ke své existenci potřebuje luxus a pohodlí, který je v dnešní době k dispozici, na rozdíl od dávných dob. Jakýkoli doplněk, ať už jde o oblečení, hodinky, opasky, peněženky atd., Odráží mužský styl a jeho celkovou osobnost. Je tedy velmi pečlivý a vybíravý ohledně doplňků a vybírá ty, které odrážejí jeho styl. Malé obdélníkové skládací příslušenství pro nošení karet a hotovosti jsou peněženky. Peněženky jsou jedním z nejdůležitějších módních doplňků, kde si je muž vybírá při vytahování karet nebo při jakékoli hotovostní platbě. Peněženky tedy o člověku nenápadně hodně vypovídají. Peněženky tedy nelze ignorovat a v mužském světě zaujímají velmi důležité místo.

různé typy peněženek pro muže v Indii

Nejnovější a nejlepší modely značkových peněženek pro muže v trendu:

Peněženky jsou jednou z nezbytných nezbytností a člověk se bez své peněženky neobejde. Zde je seznam 25 jednoduchých a značkových pánských peněženek na karty, mince a peníze.

1. Jednoduché peněženky pro muže:

jednoduché peněženky

Muži dávají přednost jednoduchým koženým peněženkám pro každodenní použití. Účelem základní peněženky je uchovávat základní věci, jako jsou peníze, debetní a kreditní karty, vizitky atd. Nejsou propracované, ale stačí k uložení základních věcí pro každodenní použití. Peněženky vyrobené v kůži v různých barvách, jako je hnědá, černá, šedá atd., Posilují celkovou osobnost a slouží také účelu nošení peněz, které muži vyžadují.

2. Bifold peněženky Muži:

dvojité peněženky

Toto je také běžná pánská peněženka. Jak název sám napovídá, skládá se na dvě poloviny a může ukládat peníze, karty, papíry atd. Tyto dvoudílné peněženky pro muže mají oddělená místa pro ukládání karet a jsou rozděleny také na peníze. Kromě toho existují sloty pro ukládání důležitých čipových karet, jako je řidičský průkaz; PAN karta atd., Které jsou důležité pro účely identifikace. Držení dokladu totožnosti je velmi důležité. Dvojitá peněženka vypadá organizovaně, dobře udržovaná a uložená.

3. Pánské peněženky Alligator:

aligátorské peněženky

Drahé a luxusní mohou být dokonalým způsobem, jak popsat tyto aligátorové peněženky. Vyrobeny z originální krokodýlí kůže, jsou vytvořeny k dokonalosti, a proto je lze popsat jako luxusní klipy na peníze. Tyto drahé peněženky pro muže používají pravou kůži aligátora a používají také spony ze stříbra, mosazi atd. To má mnoho slotů na karty, sloty na peníze, držitele důležitých dokumentů atd. Je to jedna z nejlepších možností darování a jedna z ceněných věcí v pánském šatníku.

4. Hliníkové pánské peněženky na karty:

hliníkové peněženky

Jedná se o extrémně tenké a odolné peněženky vyrobené z hliníku a ne z kůže. Otevírá se to jako kniha a ne jako běžné peněženky. Tyto hliníkové peněženky jsou voděodolné, a proto upřednostňují, aby mohly ukládat karty a hotovost stejně. Při přenášení nejsou objemné a vypadají elegantně, ale mají spoustu úložného prostoru. S minimálně šesti až sedmi sloty lze adekvátně uložit téměř všechny důležité karty a hotovost.

5. Trifold peněženky pro muže:

trojnásobné peněženky

Jedná se o tenké trojnásobné kožené pánské peněženky navržené tak, aby unesly více karet a peněz. To se otevírá a má dva záhyby, a proto název trojnásobně. Oba držáky mají mnoho slotů pro karty a střední část má průhledný kryt pro uložení dokladů totožnosti pro snadný přístup a použití. Pohodlně se nosí a používá, tato trojnásobná peněženka slouží účelu, kdy lidé chtějí nosit mnoho věcí v jedné peněžence.

6. Náprsní kapesní peněženky pro muže:

náprsní kapsy

Tato peněženka na hrudi se vejde do přední kapsy a je ideální pro uložení mnoha věcí. Nejsou to obvyklé, malé obdélníkové tvary, ale mají prodlouženou délku a jsou kratší na šířkových hranách. To má jeden záhyb a otevírá se na jednu stranu se spoustou štěrbin pro uložení karet a další jedinou velkou štěrbinou pro uložení pasu nebo šeků, letenek atd..

7. Malé kapesní peněženky pro muže:

malé kapesní peněženky

Jedná se o malé kapesní pánské peněženky pro uložení několika minimálních věcí, jako je hotovost a několik karet. Jsou malé a tenké a snadno se vejdou do kapsy. Není objemné, a proto je ideální na nošení při běhu nebo na krátké vzdálenosti. Ty jsou vyrobeny z kůže a vypadají stylově a skvěle plní svůj účel. Jsou k dispozici také v mnoha různých barvách.

Přečtěte si více> Malé peněženky pro muže a ženy

8. Cool Wrist Wallets:

peněženky na zápěstí

Nejunikátnější a zároveň nejužitečnější peněženky jsou tyto peněženky na zápěstí. Vypadají jako kožený náramek na zápěstí. Ty jsou jako ta tajná skrýš, kde je možné ukládat nebo skrývat peníze, klíče, zdraví atd. V tajném zipu. Muži mohou mít v peněženkách ukryté peníze, fitness pásku, klíče atd., Ale mohou být také v bezpečí a v případě potřeby je lze použít.

9. Pánské přední kapesní peněženky Slim-Fit:

tenké přední kapesní peněženky

Přední kapsy tenkého střihu slouží k nošení minima věcí v peněžence. Hotovost lze nosit nebo držet v přední části pro snazší přístup k hotovosti a dalším kartám. To je jen velikost a tvar přední kapsy a je velmi tenký. Přední kapsy jsou snadno přístupné pro hotovost a karty, nikoli zadní kapsy. Mít peněženku v přední kapse je tedy snazší přenášet věci bez rizika, že vás někdo dostane do kapsy. Jeho pohodlí s menším objemem.

10. Nejlepší peněženky s držáky klíčů:

peněženky s držáky na klíče

Peněženky z pravé značkové kůže jsou dodávány také se stylovým držákem na klíče, který slouží k držení klíčů. Klíče nemusí být oddělené, ale lze je pouze připnout k tomuto držáku v peněžence. Peněženka je dvoudílná s dostatečným prostorem pro hotovost a karty. Může se tedy jednat o víceúčelovou peněženku, která slouží mnoha účelům, jako je skladování, používání i bezpečnost.

11. Kožené peněženky na šekovou knížku:

kožené šekové knížky

To se ideálně hodí a je navrženo výhradně pro nošení šekových knížek. Spolu s prostorem pro šekovou knížku má prostor pro uložení pera a má také několik slotů pro karty. Jsou vyrobeny z pravé kůže v hnědých nebo černých odstínech nebo jiných elegantních barvách. Prodloužené jsou pro držení šekových knížek, a proto nejsou jako ty malé běžné peněženky.

12. Mince peněženky pro muže:

peněženky na mince

Jedná se o malé, drobné kožené pánské peněženky určené pouze pro ukládání mincí. Ukládání mincí do běžných peněženek je činí objemnými a těžšími. Takže další peněženka na mince je přesně to, co chce muž ukládat mince. Vyjímání mincí se také stává snadnějším a mince jsou snadno přístupné. Ty nejsou ani velké jako běžná peněženka, protože jsou mnohem menší.

Přečtěte si více> Návrhy peněženek na mince pro muže

13. Kožená peněženka s peněženkou na mince:

kožená peněženka s peněženkou na mince

Pravidelné kožené peněženky v úžasných odstínech jsou nezbytným doplňkem muže, který definuje jeho celkovou osobnost. Kožené peněženky také přicházejí s vybavenou peněženkou na mince. Celkově tedy jde o úložiště hotovosti, karet, dokladů totožnosti a mincí. Vypadají extrémně stylově a mají vysoký módní index a nejoblíbenější kožené peněženky.

14. ID peněženky pro muže:

id-peněženky

Tyto peněženky jsou peněženky pro uložení několika karet, ale hlavně pro uložení ID (identifikačních) karet. Ty mají na horní straně peněženky průhledný/průsvitný kryt, kam lze vložit a uschovat průkaz totožnosti. Je snazší blikat ID, když o něj někdo požádá, než ho vytáhnout úplně z peněženky. Takže to je také na pohodlí.

15. Cestovní peněženky pro muže:

cestovní peněženky

Každý muž potřebuje exkluzivní cestovní peněženku splňující všechny jeho cestovní náležitosti. Muži to potřebují pro správné uspořádání jeho dokumentů a pro třídění. Jedná se o pánské peněženky z pravé kůže s mnoha úpravami. Ty mají mnoho slotů pro karty pro přenášení mezinárodních karet, forexových karet spolu s normálními kartami. Kromě toho může obsahovat pero, sloty pro šekové knížky, lístky, papíry atd. Spolu s otvory pro uložení hotovosti. Uvnitř je držák na klíče.

16. Taxi peněženky:

taxi peněženky

Jedná se o jednu z nejlepších nejmenších minimalistických peněženek pro muže. Jsou vyrobeny z kůže a jsou v nich kapsičky na peníze, mince, bankovky atd. A tajný vak na důležité dokumenty. Tajný vak lze použít ke skrytí čehokoli. Muži to milují pro velikost peněženky a pro větší účely, kterým slouží. Je to přesně to, co člověk nevyžaduje ani více, ani méně, ale je perfektní pro ukládání všech věcí do jedné malé peněženky.

17. Peněženky pro muže:

peněženky pro mobilní telefony

Je to jako dvojitá peněženka, ale s klopou uprostřed a knoflíky. Mají spoustu klapek pro karty a samostatnou oblast určenou pro mobilní telefon. Mobilní telefon lze řádně uchovávat v peněžence bez jakýchkoli potíží a jelikož je oblast hotovosti a karty oddělena, lze mobilní telefon snadno spravovat. Mohou být uloženy v tašce nebo také jako pouzdro na spojkový telefon. Ty jsou protáhlé, a proto pojmou i obrovské velké mobilní telefony.

18. Pánské peněženky na krk:

peněženky na krk

Peněženky na krk jsou oblíbené u mužů, kteří často cestují nebo milují cestování a poznávání míst. Peněženka je připevněna na šňůrce jako opasek a lze ji nosit na krku. Mají samostatné chlopně a kapsy pro uložení hotovosti, karet, pasu, šeků atd. Má také průhledné pouzdro pro uložení dokladů totožnosti pro snadný přístup. Muži, kteří milují bezproblémové cestování, tedy tuto peněženku na krk určitě potřebují.

19. Nylonová peněženka na suchý zip:

nylonová peněženka na suchý zip

Nylonové pánské peněženky jsou v módě, protože jsou také voděodolné a mají také suchý zip pro uzavření peněženky. Ty mohou být dokonce dvojité nebo trojnásobné a mohou mít klapky a kapsy na karty i hotovost. Přicházejí v různých barvách a nejlépe se chlubí teenagery a mládeží. Mohou zvýšit svůj chladný kvocient pomocí těchto skvělých nylonových peněženek. Na okrajích mají proplacení, aby se peněženka snadno neodtrhla. Ve srovnání s koženými peněženkami jsou také dostatečně trvanlivé a trvanlivé a nenáročné na údržbu.

20. Peněženky z nerezové oceli pro muže:

peněženky z nerezové oceli

Tyto pánské peněženky z nerezové oceli vyzařují špičkovou třídu a nápor na módu. Vyrobené z vysoce kvalitní nerezové oceli, jsou nejtrvanlivější ze všech peněženek a jsou upřednostňovány před kůží. Kůže je někdy velmi náročná na údržbu, a proto i muži přecházejí na tyto elegantní peněženky. Mají sloty pro karty, hotovost a mince a jsou také elegantní.

21. Pánské peněženky RFID:

rfid-bezpečnostní peněženky

RFID je radiofrekvenční identifikace používaná k ochraně osobních a zabezpečených informací přidáním čipů a štítků k osobním věcem. Muži používají kožené peněženky zabezpečené RFID k ochraně osobních údajů a dokumentů. Běžné a trojité peněženky z normální kůže mohou být označeny RFID a lze je zdvojnásobit jako bezpečnostní peněženku, čímž se zabrání všem možnostem krádeže.

22. Nejlepší kouzelné peněženky:

magické peněženky

Jedná se o pěkné jedinečné peněženky, skutečně magické peněženky. Jsou extrémně elegantní a tenké a mají dvě části, jednu pro karty a druhou pro hotovost. Pokladní oblast má křížový popruh pro zajištění hotovosti a dva svislé popruhy pro držení karet a dokladů totožnosti. Kvůli vzhledu se člověk mýlí, že je to vlastně peněženka a odtud název magické peněženky. Tyto peněženky lze skutečně vyrobit i doma. Muži je používají k malým aktivitám.

23. Peněženky pro pánské opasky:

peněženky na opasek

Zajištění peněženky v opasku je také nejlepší způsob, jak přenášet všechny požadované věci na jednom místě současně. Ty lze také bezpečně schovat do kalhot. Mají oddělené sloty a prostory pro karty, pasy, hotovost, šeky, klíče, průkazy totožnosti atd. Jsou to jedna peněženka, kterou každý potřebuje k přenášení většiny věcí současně. Většinou jsou vyrobeny z pravé kůže, jen aby byly trvanlivé a trvanlivé.

24. Skvělé peněženky na kreditní karty:

peněženky na kreditní karty

Výhradně pro ukládání pouze kreditních a debetních karet jsou tyto karty ideální pro uložení všech plastových peněz na jednom místě pro snadné vyhledávání a přístup. Ty jsou vyrobeny z kůže a mají mnoho plastových nebo kožených štěrbin pro ukládání karet. Jsou velmi kompaktní a mají velikost pouze kreditní karty.

25. Titanové peněženky Muži:

titanové peněženky

Jedná se o nejtradičnější peněženky pro muže. Ty jsou vyrobeny z titanu a mají dva plechy a hotovost a karty jsou uloženy mezi těmito listy. Klasická barva titanu odráží třídu a osobnost muže. Uprostřed je výřez, kde muž může sklouznout prstem, vyjmout víko a odstranit potřebné věci.

Móda se stala synonymem spousty doplňků. Peněženka ukládá všechny peníze, karty atd. A je nesmírně důležitá. Kvalitní a dobře vyrobené peněženky jsou jedním z ceněných věcí muže. Pro muže se staly velmi důležitými pro každodenní činnosti. Nošení dobré, značkové peněženky podle požadavku také zdůrazňuje osobnost muže. Tiše hodně mluví o muži. Ochlubte se těmito pěknými, stylovými peněženkami a vytvořte trvalý dojem.