Péče o nehty

Jak udělat francouzskou manikúru?

Jak udělat francouzskou manikúru? Co je francouzská manikúra? Manikúra je kosmetické ošetření, které v podstatě zahrnuje úplnou péči o nehty počínaje pilováním, tvarováním, masáží a nakonec nanesením laku.

Nejlepší způsob provádění francouzské manikúry

Pokud jsou francouzské nehty správně připravené, vypadají extrémně čistě a sofistikovaně. Působí extrémně žensky a navíc elegantně. Akrylovou a gelovou francouzskou manikúru je lepší nechat na profesionálech, protože musí být prováděna s maximální péčí.

Pokud chcete ušetřit peníze, přečtěte si tento článek a získejte nejlepší metodu francouzské manikúry.

Nejlepší způsob provádění francouzské manikúry:

1. Požadavek:

 • 4 druhy laků na nehty;

  Tyčinka kůžičky

  základní nátěr nebo hřebenová výplň – barevný lak

 • krycí lak – bílý nebo krémový špičkový lak
 • Kůžový olej nebo jakýkoli jedlý olej
 • Bavlněná podložka

  Smirková deska

 • Hydratační krém na ruce a nehty – odlakovač na nehty

2. Odstraňovač laku na nehty:

Odstraňte starý lak na nehty nějakým odlakovačem na vatovém tampónu.

3. Kůžičkový olej:

Naneste na malý kutikulový olej a vetřete ho. Nechte působit při plnění, abyste zmírnili nehty. Stejně dobře bude fungovat i olivový olej.

4. Zapilujte si nehty:

Nemá smysl mít nádherně nalakované nehty, které jsou otrhané. Vezměte si smirkovou desku a spusťte ji po špičce hřebíku, jednoduše v jednom směru, čekejte, až získáte požadovaný tvar.

5. Vyčistěte si kůžičku:

Kůžičky jsou přirozeným dělením nehtu, nicméně olej v kůži znamená, že se k němu lak na nehty dlouho nepřichytí. V důsledku toho, aby se vaše nehtová kůžička ulevila v teplé vodě, může to začít 15 minut. Můžete také použít odstraňovač nehtové kůžičky na nehty, nabídnout ruce laskavou vrstvu zvlhčovače a na 15 minut zabalit do potravinové fólie.

To zjemňuje kůžičku a navíc zvlhčuje vaše ruce. Chcete -li odstranit mrtvou kůžičku, masírujte kůžičku kůžičky v extrémně malých kruzích, aby se odumřelá kůžička setřela.

6. Vyčistěte si ruce:

Odstraňte veškerý prach z nehtů plus špínu, abyste jej nezalepili. Vyčistěte nehty znovu malým odstraňovačem laku na nehty, abyste odstranili veškeré zbytky oleje, protože to způsobí odlupování laku.

7. Naneste základní nátěr:

Vyčistěte přídavné látky na straně lahve. Kartáčujte 2 jinak 3 opatrnými tahy. Základní lak chrání vaše nehty před barvením pigmenty v barevném laku.

Francouzská manikúra jak na to

8. Dejte na Tip:

Na špičku použijte bílou nebo krémovou barvu. Opatrně nakreslete tenkou čáru povrchové úpravy napříč přirozenou bílou špičkou nehtu. Nejistě linie původně vypadá drsně, nechte ji zaschnout a navíc, pokud to požadujete, na ni položte druhou úhlednější linku. Chcete -li vytvořit aplikaci špičky jednodušší, pořiďte si kousek kartonu a vystřihněte tvar diamantu. Vložte do něj nehet a kartáčujte bílou špičkou. Ukončí to lakování na vaší pokožce.

9. Smear The Color:

Poté naneste barevný lak. Ještě jednou potvrďte, že na štětci není nadbytek. Pokud požadujete prohloubení barvy, můžete umístit na více vrstev. Počkejte, až bude první vrstva zaschlá na dotek, a poté naneste na druhou vrstvu. Typická barva, kterou lze použít pro francouzskou manikúru, je průsvitná růžová, jinak béžová.

10. Naneste na vrchní nátěr:

Krycí lak je pevný, čirý povlak. Uzamkne barvu a chrání nehet.

11. Let It Dried Out:

Pokud toužíte po dobré francouzské manikúře, musíte ji nechat minimálně o 5 minut dříve, než dokonce kontrolovat, zda je suchá. Nejistě se bojíte, že vaše nehty jsou stále levné; naneste na ně trochu kutikulového oleje, aby se na nich přichytily vlákna z vašeho oblečení.

12. Uspořádejte: Nyní můžete nanést vrchní vrstvu barvy na nehty.