Péče o nehty

9 nejlepších tipů na krásné nehty

Nehty definují ženu. Je stejně důležitá jako kterákoli jiná část ženského těla, a proto by měla být udržována vždy čistá a hygienická. Dokonale upravené nehty odrážejí zdokonalení a lesk. Nehty jsou často výrazem vlastního nitra. Krásné nehty nejenže vypadají atraktivně a elegantně, ale jsou znakem dobrého zdraví. Většina žen touží po silných, dlouhých nehtech, ale častěji má potíže s jejich udržováním. Níže je 9 nejlepších tipů na krásné nehty a udržujte své nehty zdravé:

Tipy pro krásné nehty:

1. Čisté a zdravé nehty:

tipy na krásné nehty

Pravidelné mytí nehtů je udržuje měkké a zdravé. Vždy je vhodné používat spíše jemné čisticí prostředky než drsná mýdla, která zbavují ruce jejich přírodních olejů.

2. Ochrana nehtů:

Ochrana nehtů

Žádná žena nemůže uniknout domácím pracím, jedné z hlavních příčin poškozených a oštípaných nehtů. Řešením tohoto problému by bylo nosit gumové rukavice při domácích pracích, které zabraňují opotřebení rukou a nehtů.

3. Podání nehtů:

Podávání hřebíků

Abyste získali hladké, tvarově vypadající nehty, nemusíte chodit do kosmetického salonu. Stačí k tomu pilník na nehty a správná technika, která dodá vašim nehtům požadovaný vzhled.

4. Noste čistý lak na nehty:

Používejte čistý lak na nehty

Nic nemůže zhoršit vzhled vašich nehtů než štípaný lak na nehty, protože všichni víme, že manikúra nevydrží. Použití čirého laku na nehty však dodá nehtům hladší záři a konečnou úpravu a velmi dobře se jim daří tyto štípané nehty skrývat do té míry, že nikdo nebude schopen rozeznat rozdíl. Vhodnou volbou je lak na zpevnění nehtů, který při každodenní aplikaci nehty zpevní a zabrání jejich lámání.

5. Hydratujte nehty:

Hydratujte nehty

Nehty jsou stejně jako pokožka náchylné k dehydrataci, zejména při pravidelném nadměrném používání odlakovače. Vždy je tedy dobré udržovat prsty a nehty zvlhčené, aby nevyschly.

6. Ostříhání nehtů:

Ořezávání nehtů

Nehty by měly být zastřiženy po koupeli nebo po nějaké namáčení, protože jsou pružnější a snadno se stříhají. Kůžičku byste také měli jemně zatlačit a nikdy neřezat.

7. Nanášení laku na nehty:

Nanášení laku na nehty

Malované nehty vypadají krásně a jsou přínosem pro každou ženu. Umění nanášení laku na nehty lze zvládnout doma pomocí několika jednoduchých kroků, které člověku ušetří spoustu času a peněz z návštěvy salonů a par-lours. Jen se musíte ujistit, že vaše nehty neobsahují žádné stopy předchozí barvy nehtů. Poté na suché nehty naneste základní vrstvu a nechte ji zaschnout. Můžete začít od středu a postupovat směrem k vnějším rohům. Po zaschnutí naneste druhou vrstvu lehce a rychle od základny ke špičce. V případě potřeby naneste třetí vrstvu na nehty na nohou, protože nehty na nohou by měly být vždy o odstín tmavší než nehty na prstech.

8. Francouzská manikúra:

Francouzská manikúra

Pokud vás nebaví experimentovat s uměním na nehty nebo s různými odstíny laků na nehty, udělejte to jednoduše, ale trendy s francouzskou manikúrou. Soupravy na francouzskou manikúru jsou plné a bohaté, takže se s nimi můžete nechat hýčkat z pohodlí domova. Díky své obvyklé bledé, ale nedotčené růžové základně a bílým špičkám je francouzská manikúra považována za nejelegantnější styl malování nehtů.

9. Nail Art Designs:

Vzory na nehty

Nakonec vylepšete ty nehty nějakým oblíbeným uměním na nehty. S množstvím různých designů a barev, které jsou k dispozici pro každou sezónu, příležitost nebo slavnost, je nail art jako třešnička na dortu. Dívky to milují a ženy to fascinuje. Je to podpora pro neposkvrněně upravené nehty. Vytváří to vlastní stylizované prohlášení. Takže pro ty, kteří chtějí jít proti zvyku a tradici, dopřejte si zázraky nehtového umění.

Téměř každé ženě se líbí její nehty. Tady je pár tipů na krásné nehty! Souhlasili jste? podělte se prosím o svůj názor.