Péče o nehty

9 jednoduchých kroků, jak udělat francouzskou pedikúru doma!

My jako dívky víme nejlépe, jak časově náročné mohou být naše salony, a přesto se jako dívky samozřejmě těšíme na tu dobu, kdy si konečně možná budeme moci vyhradit čas z našeho jinak nabitého programu, abychom se trochu rozmazlili. Být děvčaty, rádi děláme sami sebe, ale ne pokaždé dostaneme šanci panenku nahoru.

Je to nabitý program, který udržujeme, a proto se každý měsíc, když je čas jmenovat ten čas v salonu, cítíme nahodile. Předpokládejme, že existuje událost, která vyžaduje, aby byly vaše hezké nohy venku, a chcete si zaběhnout na rychlou pedikúru, a pak je tu salon, který vám poskytne data a požádá vás, abyste počkali, až na vás přijde řada. Jednoduše to nemůžeme mít, a tak nejlepším způsobem, jak toto řešení vyřešit, je naučit se obchod přímo doma, abyste se necítili povinni jít a čekat, až na vás přijde řada v salonu, když vám dojde čas..

Jak udělat nejlepší francouzskou pedikúru doma s 9 jednoduchými kroky

Pro ty, kteří stále nevědí, o jakém oboru mluvíme, je pedikúra formálním termínem pro kosmetické ošetření vašich nohou a nehtů. Stejně jako manikúra, i zde prostřednictvím určitých technik využívajících určité nástroje, jsou malá „prasátka“ na noze jiskřená a lesklá a zbarvená, aby vypadala stejně lákavě jako vaše ruce. Vždyť každá naše část by měla oslňovat jako my. V tomto článku mluvíme o francouzské pedikúře.

Všichni jsme obeznámeni se slovem francouzská manikúra, kde jsou zaměřeny ruce a nehty. Plusem této pedikúry nebo manikúry je, že má určitý styl nebo vzor úpravy nehtů. Špičky nehtů, vyčnívající části jsou zbarveny do broskvové nebo bílé barvy a zbytek nehtu je nanesen čirým lakem.

9 jednoduchých kroků k francouzské pedikúře:

I když to může znít tvrdě, zde jsou jednoduché kroky k francouzské pedikúře, která sedí přímo doma:

1. Připravte své nástroje:

Než začneme shromažďovat všechny vaše zásoby a shromažďovat je na jednom místě, abyste se mohli kdykoli natáhnout a chytit produkt, který potřebujete. Udržujte pracovní stanici jinak čistou, například použijte pod podlahu ručník nebo kus oblečení pro pevnější základnu. Můžete dokonce použít lepenkové kusy pro pevnější základ. Produkty, které budete potřebovat, jsou nůžky na nehty, pilníky, pufry na nehty, pomerančové tyčinky nebo tyčinky na kůžičku, proužky, dvě barvy na nehty, nejlépe jeden čirý průhledný, esenciální olej nebo krém na nohy, sůl Epsom, čistič nohou, vatový tampon a špička q a rozpěrky prstů. To vše lze využít v nedalekém obchodě s drogami nebo kosmetikou.

2. Vyčištění pracovního prostoru:

Možná tu budete chvíli sedět a pracovat na špičce, takže se ujistěte, že vaše pracovní místo, podlaha nebo základna, kterou jste si vybrali, jsou čisté a čisté, aniž byste se povalovali zbytečně..

3. Namočte to:

Prvním krokem pedikúry je nechat nehty a prsty na noze ponořit na chvíli do vody, aby hrubá kůže nahoře změkla a byla snadno ovladatelná. K tomu budete potřebovat velkou misku s dostatečným prostorem a vodou na ponoření nohou. Použijte mírně teplou vodu a promíchejte sůl Epsom a v případě potřeby esenciální olej a namočte do ní prsty na nohou.

4. Vydrhněte to dobře:

K tomu budete potřebovat mycí stroj na nohy, který je ve společné domácnosti náš pemza. Nyní, když jsou vaše prsty změkčeny teplým vodním ponořením, otřete pemzu o kůži a uvidíte, jak se mrtvé kůže jemně odlupují. Toto drhnutí se provádí, aby se nohy nebo prsty zbavily jakéhokoli extra tvrdého pokožky večer a nakonec vyhladily pokožku.

5. Zvlhčete:

Nyní, když jste odstranili mrtvé kůže, pokud trpíte suchou pokožkou, můžete použít krém na nohy k zvlhčení oblasti. Nepřehánějte to, protože příliš mnoho smetany a oleje narušuje vaši manikúru. Dobře masírujte, aby pokožka na špičce zůstala měkká. Nenechávejte nehty venku.

6. Péče o kůžičku:

Nyní se musíme postarat o ošklivé kůžičky. Pomocí zastřihovače, speciálního zastřihovače kůžičky ořízněte pokožku kolem nehtů a poté naneste krém na kůžičku na nehty. Zatlačovač kůžičky je také známý jako oranžová tyčinka, která nyní přichází hrát. Pomocí vršku pomerančové tyčinky jemně zatlačte kůžičku na spodní část prstu na noze a poté ji zakončete třením suchých a čistých nohou..

7. Podání:

Nyní potřebujeme zastřihovače nehtů zastřihnout nehty na požadovanou délku a tvar. Jde o to, nenechat ji příliš krátkou a nenechat ji příliš narůst. Proto zvolte délku mezi nimi a nehty zastřihávejte pomalu. Nyní přichází část pro podání, která může být trochu obtížná. Umístěte pilník těsně pod špičku nehtu a začne jemně sekat pohybem nahoru-dolů. Ujistěte se, že otáčíte rukama tak, aby odpovídaly úhlu, ve kterém hladíte. Jednou před podáním můžete také použít pufry na nehty, aby nehty byly rovnoměrné a měkké. Nyní můžete namočit špičku q do odlakovače a vyčistit oblast suchou a čistou.

8. Zahájení procesu:

Zde je zahájení procesu aplikace barevné francouzské pedikúry. Předtím můžete krém na nohy znovu použít v malém množství a důkladně masírovat oblast. Nyní je čas, abyste na každou nohu nasadili oddělovač prstů. Nyní vytáhněte jeden proužek na nehty a přejděte do polohy těsně nad nehtovým lůžkem, odkud vaše nehty začínají. Pevně ​​na něj proužek přitlačte, aby se vyrovnal. To samé udělejte s ostatními prsty. Můžete si vybrat jakoukoli barvu, ale nejběžnější je bílá barva, takže naneste barvu na horní část nehtů. Pásky jsou tam, aby udržely linii nehtového lůžka, takže nedávejte barvy na druhou stranu proužku.

9. Seal The Deal:

Počkejte, až barva nahoře zaschne, a jakmile to udělá, naneste na ni čirý lesk, aby se barva uzavřela. Můžete také vyzkoušet kresby nebo vzory v závislosti na svých schopnostech a poté použít transparentní nátěr.

Závěrečné myšlenky:

Nakonec si myslím, že jste po přečtení tohoto článku poznali, jak jednoduché je provádět francouzskou pedikúru. Zkuste to doma pomocí jednoduchých kroků a překvapte své přátele předváděním svých krásných nohou.