Top 12 lázeňských procedur v Indii

Lázeňské procedury jsou pro vás v dnešním světě tím nejpohodovějším útěkem, protože kvůli neustálému namáhání mysli a fyzického těla lidé neustále hledají způsob, jak si odpočinout nebo ještě lépe získat klid, který hledali. Ani v uzavřeném prostoru vašich domovů dnes nezískáte takový klid, jaký byste si přáli s neustálou údržbou a rodinnými problémy, které musíte vyřešit. Neexistuje lepší způsob než lázeňská léčba, která vám pomůže dostat se zpět na nohy osvěžená a připravená vstoupit do světa s čímkoli, co může nabídnout.

lázeňské procedury v Indii

Nejlepší lázeňské procedury v Indii:

V samotné Indii je nyní k dispozici několik tisíc lázeňských procedur, váš jediný problém je, jak považovat dobro za nejlepší, protože na konci 6. dne chcete, aby to stálo vaše peníze, abyste jasně pochopili, které lázeňské procedury jsou nejlepší, nejlepší Níže je uvedeno 12 lázeňských procedur v Indii pro muže i ženy-

1. Spa Wildflower Hall, Shimla:

Tyto lázně v shimle jsou jedny z nejznámějších lázní v Indii. Mocné Himálaje po staletí vzbuzovaly bázeň a probouzely v duších každého, kdo se setkal s jejich velikostí. Toto pohádkové letovisko nabízí klidnou svatyni v těchto mohutných horách. Lázně Oberoi v resortu nabízejí holistické procedury založené na ajurvédě, užijte si jacuzzi nebo pohodové procházky v široké škále parků, které jsou v tomto skvělém letovisku k dispozici. Mír a mír, který z tohoto úžasného místa získáte, nemá konce. Jsou to opravdu nejlepší lázně v Indii.

Spa lázně 2

2. Ananda In The Himalayas, Hrishikesh:

Pohoří Hrishikesh je domovem mnoha rozmanitých a nádherných druhů přírody a krásy. Jedna z těchto velkých oblastí hrishikesh je domovem známých lázní ananda. Je to opravdu velký zázrak Indie a mnoho lidí nejen v Indii, ale z celého světa navštíví Himaláje, aby se vykoupali ve službách poskytovaných anandou. Stejně jako lázně s divokými květinami se i ananda zabývá hlavně ájurvédskými procedurami, které vám přinesou kontakt s vaší duší. Pokud tedy hledáte osvícení a možná se chcete spojit se svou duší, pak je ananda skvělým místem k návštěvě.

3. Kaya Kalp, The Royal Spa. Agra:

Agra je známá svým taj mahalem a díky taj mahalu město přijalo více královský výhled a aby tomu odpovídalo, byly vytvořeny královské lázně kaya kalp. Tyto lázně vám nejen poskytnou pohled do indického dědictví, ale poskytují příkladné lázeňské procedury, které zcela vyléčí veškerý stres a nesrovnalosti, které byste mohli mít. Tyto královské lázně jsou hrdě součástí hotelů itc a jsou součástí pobočky itc v Agře.

Spa lázně 3

4. Maya Spa Kumarakom, Kerala:

Lázně Maya jsou nejznámějšími lázněmi v Kerale a nabízejí řadu mimořádně užitečných služeb, které vás udržují zdravé a pomohou vám odstranit veškerý světský stres. Různé služby, které maya spa zahrnuje, jsou ajurvéda, aromaterapie, vodoléčba a další takové procedury, díky nimž se budete při odchodu z lázní cítit jako nová a vylepšená lidská bytost. lázně maya jsou opravdu jedny z nejlepších lázní v Indii, kde se jedná o ošetření a poskytne vám nejlepší možnou léčbu, kterou si přejete. Personál je zkušený a prostředí je vhodné pro úlevu od stresu. Spolu se všemi těmito službami má maya spa extravagantní sbírku zahrad a chat, kde můžete zůstat a využívat luxusní služby, které místo může nabídnout.

5. Lázně Jiva, Udaipur:

Tyto lázně jsou součástí skupiny hotelů taj a ukazují jen na kvalitu služeb, které tyto lázně nabízejí. Jiva spa má skupinu profesionálních zaměstnanců, kteří jsou tu, aby uspokojili vaše potřeby a poskytli vám nejlepší lázeňské procedury v Indii, které zahrnují vodní a aromaterapii. Každý den se konají meditační schůzky, které mají lidem pomoci vyrovnat se se svou duší.

Spa lázně 5

6. Lázně Sereno, Goa:

Mnoho lidí navštěvuje goa, aby se vyhnuli rigiditě života. Nechat prohrát pustit a užít si jen dobrou přestávku. Ale pro některé lidi, kteří vyžadují klidnější estetické prostředí, kde se mohou jen tak rozplést a pustit, je pak nejlepší sereno spa v goa. Díky široké škále procedur mají specialisté na Sereno Spa procedury, jako je aromaterapie, a velmi uvolněnou rutinu pro všechny své zákazníky. Můžete zůstat a užít si meditace za úsvitu nebo si jen rezervovat dobré ayurvédské sezení. Neexistuje nic, pro co by personál serena nebyl vyškolen.

7. Jiva Spa, Cochin:

Další ze skupiny hotelů taj je toto další pobočka mnoha lázní jiva a poskytuje stejně kvalitní služby jako všechny ostatní lázně jiva v Indii.

Spa lázně 6

8. Amattra Spa, Nové Dillí:

Lázně amattra se specializují především na tradiční metody terapie. To zahrnuje ajurvédské sezení, meditaci a další procedury. Amattra spa vám dává pocit, jako byste byli odříznuti od světa a propojeni s přírodou.

9. Lázně Quan, Bombaj:

Lázně quan jsou dokonalou záplavou do rušného města Bombaj. Jsou to docela slavné lázně v Indii a nabízejí širokou škálu extrémně dobře definovaných procedur, které vám pomohou léčit vaši mysl tělem i duší. Lázně quan se pyšní svou schopností přinést do vašeho života mír. Vyvede vás to z rušného života a uvede vás do klidnějšího světa, do světa, který jste dříve necítili.

Spa lázně 4

10. Lázně Amarvilas, Agra:

Agra je domovem dalších lázní, které jsou proslulé zemí. Amarvilas má velkou plochu půdy plnou parků, zahrad, tichých chat a hlavně lázní. lázně jsou nejvíce posvěcenou částí amarvilas a nemají obdobu velkých ajurvédských služeb, které poskytují.

11. The Oberoi, Gurgaon: Golden Glow Facial:

Tyto lázně se zabývají i kosmetickou stránkou léčby. Obličeje, manikúra, pedikúra, masáže a mnoho dalších. Seznam pokračuje, pokud jde o služby, které tyto lázně nabízejí.

Spa lázně 1

12. Myrah Spa, Mumbai: Jasmín a kaviár Body Spa:

Tělové lázně s jasmínem a kaviárem jsou nejen země proslulé, ale jsou světově proslulé. konkrétně se zabývají dvěma speciálními ošetřeními, což zahrnuje tělové ošetření jasmínu a ošetření kaviáru. Kromě toho můžete také využít jejich další služby, které zahrnují vodoléčbu, aromaterapii, ošetření obličeje, masáž chodidel atd. Žádné z těchto ošetření se neliší v kvalitě a máte jistotu, že dostanete více, než za co jste zaplatili.

Zdroj obrázku: Závěrka