Jak se přirozeně zbavit kazů?

Má vaše kůže kazy? Chcete se jich zbavit? Skvrny jsou nedokonalost pokožky, jako jsou stopy po akné, pigmentační skvrny a tmavé skvrny. Skvrny jsou klasicky způsobeny póry zanesenými olejem a tlakem. Existuje mnoho způsobů, jak můžete dosáhnout úplného uvolnění skvrn.

Ty jsou obvykle způsobeny hormonálními změnami, jinak faktory prostředí podobné kontaktu s chlupy domácích zvířat, špína se jinak mění v počasí nebo vlhkosti. Přesto existuje mnoho přirozených způsobů, jak odstraňovat kazy, ať už máte jen příležitostné výpadky, jinak jsou obvykle náchylné k vadám.

Jak se přirozeně zbavit kazů

Jak odstranit kazy:

Naučíme se o nejlepších prostředcích, jak se přirozeně zbavit kazů, které jsou velmi užitečné při odstraňování kazů a které lze také snadno sledovat.

1. Denní péče o pleť:

Pravidelně si čistěte obličej jemným čisticím prostředkem, který je vhodný pro řešení problémů s kůží, jako je nadbytek oleje, suchost, černé tečky a bílé hlavy. Vyhněte se používání drsných křovin, protože zhoršují akné.

2. Tvaroh se může zbavit skvrn:

Tvaroh obsahuje několik úžasných, které pomáhají při odstraňování nečistot z pokožky a také uvolňují tón pleti. Tvaroh je nejlepší způsob, jak se zbavit černých skvrn a jizev po akné na kůži. Pro dosažení lepších výsledků můžete do tvarohu přidat vaječné bílky, aby byla pokožka vláčná a hebká. Vše, co musíte udělat, je namazat tvaroh na přehnané oblasti vašeho obličeje a nechat jej působit asi 25 minut. Acidophilus je jemná makrobiotická složka tvarohu, která je velmi účinná při tenorování pokožky.

3. Mandlový peeling s pomerančovou kůrou:

Pomerančová kůra spolu s mandlovým křovím je pravidelně používaným domácím lékem na mastnou a náchylnou pokožku. Chcete-li vytvořit pomerančovou kůru plus mandlový peeling, vložte osminový šálek pomerančové kůry plus osmý hrnek celých mandlí do mixéru, jinak kuchyňský robot a kotleta čekající na směs má stálost písku.

  • Navlhčete pokožku studenou vodou a jemně drhněte kombajn na kůži po dobu 30 sekund nad umyvadlem nebo ve vaně před sprchou.
  • Očistěte pokožku studenou čerstvou vodou, abyste odstranili přebytečnou pomerančovou kůru a mandlový peeling.

4. Ice Compress:

Získejte kousek kostky ledu a navíc jej přikryjte čistou žínkou. Zabalenou kostku ledu položte na vady pokožky asi na pět minut. Toto cvičení ochladí kožní kazy a sníží zánět. Tuto metodu použijte v okamžiku, kdy se objeví vada, která odstraní zarudnutí a otok.

5. Okurková plus citronová šťáva:

Srazte okurku a odstraňte z ní šťávu. Smíchejte šťávu z okurky s citronovou šťávou plus mlékem. Vytvořte jemnou směs těchto přísad. Poté si tuto kombinaci namažte na obličej, nechte působit 25 minut a poté si obličej opláchněte čistou a standardní vodou. Každodenní provádění vám nabídne kůži bez vady.

6. Smear Scar Lightening Cream:

Kupte si dobrý krém na zesvětlení pokožky, jinak sérum s peptidy a dalšími přírodními extrakty, které vyblednou kazy a další kožní problémy. Dávejte to často dvakrát denně, aby se váš problém během několika týdnů uzdravil.

7. Calamine Lotion se může zbavit kazů:

Jemně vmasírujte kalamínové mléko na obličej, jinak tam, kde jsou kožní kazy. Toto kalamínové mléko pomáhá při fascinujícím přebytečném oleji z pokožky, a proto má za následek odstranění kožních defektů, počítání kazů na obličeji. Kalaminové mléko nanášejte podle potřeby pravidelně.

8. Aloe Vera:

Sada Aloe Vera je lékem prověřeným, jak se zbavit skvrn na obličeji a dalších oblastech. Do gelu z aloe vera můžete přidat 3–4 kapsle vitaminu E, aby byl tento lék mimořádně úspěšný při odstraňování kazů na kůži a při počítání kazů na obličeji.

9. Pasta ze santalového dřeva:

Zkombinujte pastu ze santalového dřeva s trochou růžové vody plus glycerinu. Umístěte na vady pokožky na obličeji, jinak tam, kde jsou. Santalové dřevo je vynikající starodávný domácí lék, který udržuje vaši pokožku čistou, bez kazů a bez akné. Je to jeden z nejlepších domácích prostředků k odstranění kazů.

10. Evade In Excess of Sun Kontakt:

Sluneční paprsky obtěžují akné a to může způsobit kazy. Chcete -li zmírnit poškození sluncem, naneste si na opálenou pokožku dobrý opalovací krém minimálně 15 SPF, když jdete ven na slunce.

11. Udržujte zdravou výživu:

Potraviny bohaté na vitamíny A, B, C a E mohou také vytvořit vaši pokožku zdravou a zářící. Vitamín A očividně vyhlazuje vrásky a jemné linky na obličeji, zatímco vitamín E tlumí jeho měkkost. Vitamín B plus C vyživuje kožní buňky, vytváří kolagen a zesvětluje pleť.

12. Medová maska ​​na obličej:

Zkoušeli jste někdy postup, jak se přirozeně zbavit kazů pomocí medové masky. Používá se k ničení bakterií a navíc nabízí vlhkost, která činí pokožku zdravou a měkkou. Protože je med antiseptický, pomůže vám zbavit se kožních infekcí a nedokonalostí. Rozetřete na kůži med a nechte jej zaschnout. Nyní ji vyčistěte studenou vodou a opakujte ji třikrát týdně. Můžete přidat limetkovou šťávu do medu a poté ji také použít, aby byla obličejová maska ​​mimořádně účinná a silná.

13. Napařování obličeje:

Napařování obličeje pomáhá uvolnit kožní póry a eliminovat další oleje z pórů pokožky. Nejlepším způsobem, jak to udělat, je umístit horkou vodu do misky a vytvořit průchod páry na kůži. Tato akce je mimořádně užitečná při odstraňování nečistot a při vyrovnávání vlivu melaninu v kůži. Provádění napařování každý den by vám nabídlo zářící a zářivou pleť bez jakýchkoli kazů.

14. Ošetření laserem:

Tato akce je v dnešní době velmi akceptována. Tímto způsobem laserové pulsy vyhladí melaninovou výplň z vašeho obličeje, což způsobí tmavé skvrny. Oblast pigmentu absorbuje světlo a melanin získává vaporizaci a rozbíjí se lasery. Toto je jedno z nejlepších řešení, jak odstranit kazy.

15. Brambory pomáhají odstraňovat kazy:

Masírujte brambory na skvrny na pokožce, abyste zmenšili pigmentové skvrny. V opačném případě můžete skvrny na obličeji potřít šťávou z brambor, jinak, ať jsou kdekoli, aby se zmírnily pigmentační skvrny.

16. Chemický peeling:

Tato kosmetická akce se využívá, zatímco normální kosmetika a krémy nezesvětlují vaše tmavá místa. Chemický peeling odstraní vrchní vrstvu pokožky. Slupky obalují kyseliny ve velké koncentraci.

17. Rajčatová šťáva dokáže odstranit kazy:

Namažte rajčatovou šťávu na pigmentové skvrny na kůži, běžný lék na odstranění kožních kazů z obličeje a jinde.

18. Získejte injekci kortizonu:

Váš dermatolog může vložit kortizon do značky, která sníží otoky za den. Na druhou stranu je to klasicky považováno za poslední možnost, když vaše pokožka nereaguje na další ošetření.

19. Jablečný ocet:

Množství alfa hydroxykyselin pomáhá zesvětlit tmavé kruhy a kazy na kůži. Pomáhá také otevírat ucpané póry, činí pokožku méně mastnou a vyrovnává pH pokožky. Díky svým protizánětlivým vlastnostem také pomáhá omezit náhlou tvorbu akné. Lze jej použít smícháním jablečného octa a vody v poměru 3: 1 a navlhčením roztoku na kůži vatou.

20. Fullerova Země:

Známější v hindštině „multani mitti“ je skutečně účinná metoda přirozeného odstraňování kazů z pokožky. Používá se také k odlupování pokožky a odstranění odumřelých kožních buněk. Pomáhá zesvětlit tón pleti a absorbovat odstranit z pokožky přebytečný olej. Směs růžové vody, okurkové šťávy, citronové šťávy a zeleného čaje spolu s fullerovou zeminou při aplikaci na kůži jednou nebo dvakrát týdně přináší velmi žádoucí výsledky.

21. Jahody:

Antioxidanty a živiny přítomné v jahodách působí jako přírodní odstraňovače kazů. Pomáhají udržovat čistou pokožku. Přítomnost různých kyselin a vitaminu C z něj činí vynikající exfoliátor odumřelé kůže. Zesvětluje jizvy na kůži a také snižuje tvorbu akné na kůži. Používá se směs jahod, jogurtu a bio medu a ovesné vločky. Tento proces také pomáhá otevřít ucpané kožní póry.

22. Banánová slupka:

Protizánětlivá povaha banánové slupky snižuje zarudnutí a závažnost pupínků. Množství draslíku a antioxidantů pomáhá udržovat pokožku zdravou. Vnitřek banánové slupky se má potírat poškozenou oblastí pokožky po dobu 5-10 minut pomalu, aby se odstranily kazy.

23. Papaya:

Nevíte, jak se zbavit kazů pomocí papáje? Silná exfoliační povaha papáje pomáhá odstraňovat odumřelé kožní buňky a omlazuje suchou pokožku. Tyto vlastnosti papáje z něj činí extrémně účinný prostředek v boji proti akné. Pomáhá také uvolnit kožní póry. Rozdrcené zelené papáje při aplikaci na obličej po dobu asi 15 minut mohou člověku pomoci opravdu rychle se zbavit kazů.

24. Šípkový olej:

Zčervenání kazů může mít opravdu nežádoucí vzhled a je to také bolestivé. Šípkový olej je mimořádně účinný v boji proti zarudnutí. Jeho aplikace na kůži v nízkých dávkách po dobu čtvrt až půl hodiny každý den, a poté umytí pokožky studenou vodou dokáže zázraky při vaší snaze odstranit kazy.

25. Mrkev:

Bohatá přítomnost vitaminu A v mrkvi a dalších užitečných antioxidantech z něj činí skvělého bojovníka při mnoha kožních problémech, a tím udržuje dobré zdraví pokožky. Extrémně plodný lék na kazy je aplikace šťouchané mrkvové pasty na vady pokožky nebo pravidelné používání mrkvové šťávy.

Tyto jednoduše úžasné prostředky na kazy vám určitě poskytnou velkou úlevu. Vyzkoušejte je a už si nikdy nebudete stěžovat na kazy.