Jak aplikovat a používat olivový olej na obličej

Zkoušeli jste někdy olivový olej na obličej? Jak si můžete na obličej nanést olivový olej? Většina lidí olivový olej velmi dobře zná, protože je široce používán při vaření. Mnoho lidí to také aplikovalo na vlasy a pokožku, ale co obličej? Musíte vědět, že olivový olej je široce používán pro kosmetické účely. Olivový olej hraje důležitou roli při léčbě různých problémů, jako jsou pupínky, akné, protože obsahuje protizánětlivé vlastnosti a také spoustu antioxidantů.

Jak aplikovat a používat olivový olej na obličej:

Dnes tedy v tomto článku diskutujeme o tom, jak aplikovat a používat olivový olej na obličej.

olivový olej na obličej

Nutriční výhody olivového oleje pro obličej:

• Olivový olej je vlastně ironický v minerálech, vitaminech a přírodních mastných kyselinách. To je také nejlepší pro citlivou pokožku.

• Jedná se o účinný prvek produktů proti stárnutí pokožky; je zábavný pro antioxidanty a zabraňuje stárnutí pokožky, vzniku vrásek a jemných linek.

• Navíc udržuje, revitalizuje a chrání pokožku.

• Olivový olej je ironický ve vitaminu A a E, a proto je prospěšný pro prodloužení mládí, zachovává si pružnost, hydratuje pokožku a jemnost.

Olivový olej

Způsob aplikace olivového oleje na obličej:

• Vezměte několik kapek kvalifikovaného organického olivového oleje lisovaného za studena a rozetřete ho sférickým pohybem na obličej. Kromě otevírání pórů pomáhá zvýšit pohyb kožních buněk.

• Umístěte na žínku horkou vodou na obličej, abyste extra otevřeli póry a odstranili kontaminace. Nechte působit 10 minut.

• Další metodou je, že můžete obdobně ohřívat určitou vodu v nádobě a poté nad ni na pár minut nastavit obličej, a také si pronajmout páru a zajistit její práci.

• Žínkou vyčistěte nepotřebný olivový olej z obličeje.

Olivový

Použití olivového oleje k zisku vaší tváře:

Nyní jsme níže uvedli některé způsoby použití olivového oleje, které jsou prospěšné pro vaši tvář a krásu. Jsou následující;

1. Čisticí prostředek:

Naneste čisticí prostředek

Olivový olej zjemňuje a upravuje vaši pokožku, což z něj činí účinné pleťové mléko pro dehydratovanou pokožku. Nejistota, musíte drhnout a eliminovat odumřelé kožní buňky, abyste zvýšili tón obličeje, vymačkali póry a posílili vrásky, zvýraznili mírně hrubé složky, například sůl nebo cukr. Chcete -li vytvořit čisticí peeling, smíchejte 1/2 šálku olivového oleje s 1 polévkovou lžící mořské soli. Naneste na obličej. V té době položte horký ručník, aby měl prospěch ze strmého zapínání ručníku nad obličejem na 10 minut. Sundejte ručník a poté si rozmačkejte obličej ledovou vodou.

2. Zvlhčovač:

zvlhčení 3

Olivový olej se šíří hluboko do pokožky a zanechává ji hladkou a hedvábnou. Tento olej je mimořádně zvlhčující pokožkou, protože pokrývá kyselinu linolovou, komplex, který není připraven v těle a který zabraňuje mizení vody. Olivový olej může podpořit vhodnou pokožku díky vitamínům A a E. Masírujte olivový olej na kůži jemně, zatímco je klidně vlhký. Jedná se o trvalou ochranu proti vlhkosti, aby byla pokožka jednotná a pružná.

3. Peeling:

Exfoliate - obličejová maska

Tento olej je úžasný exfoliátor a navíc může být recyklován, aby se úspěšně odstranily odumřelé kožní buňky a špína. Není schopen ucpat póry. Díky svému přirozenému obsahu antioxidantů dělá povrch pokožky hladkým a mírní vaši pokožku. Extra panenský olivový olej smíchejte s jemnou mořskou solí a vytvořte pastu a poté ji rozetřete na obličej. Mírně drhněte krouživými pohyby. Po nějaké době omyjte teplou vodou.

4. Stimulujte pružnost:

Zatímco olivový olej se intenzivně vmasíruje do pokožky krku a obličeje, je prospěšné podpořit pružnost, která dříve zmenšuje záhyby a podporuje, aby se zabránilo tomu, že začnou čerstvé. Rovnoměrně vetřete do pokožky olivový olej, abyste tuto výhodu zachytili.

5. Zdravě vypadající tvář:

získat krásnou tvář

Smíchejte 1/2 šálku olivového oleje, 1/4 šálku vody a 1/4 šálku octa a použijte jej jako noční krém, který vytvoří jiskru pokožky. Ocet snižuje stopy a olivový olej uvolňuje a upravuje a ničí bakterie a uvolňuje odumřelé kožní buňky. Dříve si potřete trochu vody vodou.

6. Oční krém:

Použití krému na oči

Olivový olej je zodpovědný za intenzivní výživu oblasti očí kolem očí a současně redukuje jemné linky a vrásky. Jako noční krém vyživuje jemnou pokožku kolem očí a zjemňuje jemné linky. Před spaním si jemně poklepejte pod očima určitý olivový olej nebo v dopoledních hodinách smíchejte 1/2 šálku olivového oleje pomocí 1/4 šálku octa a navíc 1/4 šálku vody. Naneste na obličej vodu, v té době naneste směs nad kůži. Třete dřív, než půjdete spát, a pak to nechte celou noc.

7. Léčba akné:

Akné pupínky987

Masírujte si obličej olivovým olejem a soustřeďte se na obtížná místa. V té době položte na obličej vlhkou, teplou žínku, kterou budete po dlouhou dobu používat, a nechte horkost vyhloubit otvory a ponořit olivový olej. Rekapitulace akcí horkého ručníku; nyní si jej v klidu vmasírujte nad obličej. Dokonale osušte pokožku, namažte extra olivový olej a v tu chvíli ji lehce poznačte čerstvým papírovým ručníkem.

8. Maska na obličej:

obličejová maska ​​z ovesných vloček z mrkve

Existuje mnoho typů pleťových masek připravených z olivového oleje a některé z nich jsou následující;

  • Olivový olej a banánová maska ​​na obličej: To je nejlepší pro citlivou pokožku, protože zvlhčuje váš obličej. Smíchejte 1 lžičku okurkové šťávy, 1 lžičku olivového oleje a ¼ banánů. Dobře promíchejte a rozetřete na obličej a po 10 minutách opláchněte vodou.
  • Obličejová maska ​​z ovesných fragmentů: To je velmi vhodné pro mastnou pleť. Smíchejte 1 bílek, ½ lžíce čerstvě vymačkané citronové šťávy, ovesné vločky a 1 lžíci olivového oleje. Všechny ingredience rozšlehejte a potřete obličejem asi 15 minut. Přepíná výrobu oleje, snižuje příchod velikosti pórů.

9. Krém po holení:

Olivový olej je netoxický a normální olej pro sousední střih jiný než kondicionér v pleťových vodách nebo mastích po holení. Krém po holení pro suchou pokožku je připraven spojením 2–3 lžíce. pomerančový džus, 2 lžíce olivového oleje a 5-10 kapek glycerinu.

Použijte olivový olej a získejte hezký obličej!