předvečer Všech svatých

Vytvořte si vlastní kostým Black Swan pro ženy na Halloween a Mardi Gras

kostým černé labutě partner tutu top korunní karneval

Hledáte zajímavé nápady pro Outlook pro Mardi Gras nebo Halloween a chcete vypadat kouzelně, elegantně a podmanivě? V dnešním článku bychom vám chtěli představit skvělé nápady ohledně kostýmu Černá labuť, se kterým budete nepochybně středem pozornosti na tematické párty nebo Halloweenu. Zde najdete tipy a triky, jak snadno znovu vytvořit kompletní vzhled Black Swan. Nechte se inspirovat našimi nápady a vklouzněte do role královny černé labutě.

Vyrobte si dramatický kostým Černé labutě sami

tutu-černá-labuť-peří-makeup-boty

S filmem „Černá labuť“ Darren Aronofsky vyprávěl hororový příběh z baletního světa. Natalie Portman v hlavní roli primabaleríny je na pokraji nervového zhroucení. V postavě Černé labutě se elegance a milost prolínají s temnou aurou zla. Přestože černá labuť vypadá elegantně a svůdně, je ztělesněním něčeho hrozivého a zlého, což je ve vašem kostýmu Černá labuť nejlépe zdůrazněno černou barvou. K vašemu outfitu Black Swan se hodí černé nebo tmavé oblečení, které vypadá dramaticky.

černé-labutě-dospělé-dámské-šaty-doplňky

Černé tělo, tutu, punčocháče a gymnastické boty v černé barvě jsou dokonalým základem pro originální kostým Black Swan. Váš outfit bude vypadat ještě poutavěji a dramatičtěji, pokud má vaše tutu na boku trčící více vrstev tylu. Pokud máte obavy z přiléhavého těla, můžete si jako top kostýmu Black Swan vybrat také korzet, který bude skvěle vypadat i s černým tutu. Svůj vzhled můžete okořenit pomocí černého peří a zajistit si tak autentický vzhled. Peří můžete na tyl připevnit lepidlem na látky a ozdobit jím výstřih. Peří boa také vylepšují váš elegantní vzhled na ramenou, jako čelenka nebo jako jemná ozdoba na náramku.

sukně-šaty-boty-černá-labutí koruna

Ke kostýmu Černá labuť si můžete také vytvořit vlastní tutu. K tomu potřebujete 5-6 metrů tylu, stuhu a samozřejmě nůžky. Tyl nakrájíme na proužky. Poté musíte na stužku zauzlovat proužky tylu, dokud nezískáte pěknou, objemnou tutu. Pokud se chcete proměnit v Primabalerinu, můžete také pomocí černé tlusté péřové boa proměnit černou, neelastickou sukni na odpovídající spodní část kostýmu Black Swan. Dalším nápadem na styl černé labutě by bylo přeměnit černé oblečení ze skříně na skvělý outfit.

olivia-munn-kostým-černá-labuť

Černý top v kombinaci s černou sukní je perfektní základnou pro vaše karnevalové oblečení. Malé černé šaty vám také mohou dobře posloužit při transformaci. Aby se vám váš vlastnoručně vyrobený kostým povedl a vypadal co nejvíce jako originál, musíte také věnovat potřebnou pozornost doplňkům a líčení k této postavě, kterým se budeme věnovat dále níže. Pokud byste chtěli sestavit kostým Černé labutě sami, můžete si samozřejmě dodat vlastní variantu kostýmu a předvést jedinečný kousek. Například můžete upravit řemeslné peří třpytivou barevnou barvou ve spreji a objevit se s jedinečným, elegantním kouskem oblečení. Kamínky a flitry jsou také velmi vhodné pro zdobení.

maska ​​na kostým černé labutě udělej si sám

Kostým Černá labuť vlastní výroby obsahuje také barevně sladěné gymnastické boty. Černé balerínky se stužkami, které můžete omotat kolem lýtek, vypadají elegantně a skvěle plní svůj účel. Vezměte si černé balerínky a na zadní část boty připevněte dlouhou černou saténovou stuhu. K tomu můžete použít univerzální lepidlo. Ve skutečnosti se k obleku hodí všechny boty s plochou podrážkou. Pokud ale rádi nosíte vysoké podpatky a chcete vypadat svůdně, lodičky a vysoké podpatky jsou samozřejmě také možností. Oblečte si bílé punčocháče nebo nemáte-li po ruce žádné v této barvě, třeba dva páry světlých punčocháčů přes sebe. Krásně vypadají i černé síťované punčocháče.

Vytvořte si výrazné líčení ke kostýmu Černé labutě

make-up-černá-labuť-kostým-koruna

Pokud je váš okouzlující kostým Halloween Černá labuť již hotový, můžete se věnovat fascinujícímu a výraznému líčení. Totiž dramatické líčení na tváři dělá váš skvělý kostým kompletní a opravdu efektní. Nejprve musíte celý obličej natřít bílým karnevalovým líčením nebo velmi lehkým líčením. Pokud je to nutné, naneste jej ve dvou vrstvách, aby byl váš obličej řádně pokrytý bílou barvou. Aby vám líčení dlouho vydrželo, přepudrujte pleť bílým pudrem. Můžete zvýraznit tváře malým bronzovým práškem.

halloween-make-up-self-made

Nyní můžete nalíčit krásné labutí oči. Pro líčení očí a konturové linky je nejlepší použít tekuté oční linky s tenkým štětcem, černou kohlovou tužkou a černým karnevalovým líčením. Čáry by měly být velmi tučné a připomínat pruhy nakreslené ke spánkům. Abyste získali symetrický a dokonalý make-up, nejprve nakreslete kontury. Chcete -li to provést, musíte od středu nosu přes obočí nakreslit čáru do chrámu. Další zametací linie probíhá od středu nosu přes spodní linii řas zpět do chrámu. V takto vytvořeném rámečku můžete nyní pokračovat v kreslení čar přes víčko.

make-up-černá-labuť-černá

Nyní můžete vyplnit mezery mezi řádky třpytivým očním stínem v šedé nebo stříbrné barvě. Můžete zdůraznit výrazné líčení očí jinými barvami, které se vám líbí, a obohatit svůj kostým Černá labuť trochou barvy. Používejte jej střídmě, aby si zachoval požadovaný vzhled peří. Jako vrchol lze použít stříbrné třpytky na vnější oblasti očního okolí. Nakonec na rty naneste rtěnku bohatého odstínu červené. Pokud chcete věrně napodobit vzhled Natalie Portmanové, můžete použít červené kontaktní čočky.

Příslušenství pro úspěšný vzhled Black Swan

tinker-crown-instrukce-příslušenství

Váš dramatický a atraktivní kostým Černá labuť dostane poslední bod s černou korunou na hlavě. Můžete si vybarvit malou princeznou čelenku černým lakem nebo můžete napodobit typickou černou korunu, kterou černá labuť nosí ve filmu. Na list pečicího papíru nakreslete obrys koruny a naneste na něj horké lepidlo. Poté na domácí korunku naneste černou barvu a oba konce korunky slepte dohromady. Pokud chcete více lesku, můžete korunu ozdobit několika kamínky.

kostým-černá-labuť-bílá-dámy-labuť

Můžete se objevit v partnerském pohledu na karnevalový průvod nebo halloweenskou párty a vypadat jako černobílá labuť. Zatímco černá labuť ztělesňuje tmu, bílá labuť je výrazem neviny. Vzhled bílé labutě lze také poměrně snadno znovu vytvořit pomocí oděvů z vašeho šatníku, pouze v tomto případě musí být bílé. Příslušenství a make-up pro oba vzhledy se liší. Jako bílá labuť můžete na hlavě nosit čelenku s bílým peřím. Make-up pro bílou labuť musí vypadat jemně a čistě. Nahá rtěnka dodá požadovanému vzhledu. Elegantní, jemný řetízek kolem krku dotváří váš jedinečný halloweenský kostým.