předvečer Všech svatých

Výroba kostýmu z alobalu – nápady a návody na levné kostýmy a doplňky

kostým vyrobený z alobalu karneval halloween nápady pečené brambory

Pokud přikládáte velký význam efektnímu vzhledu příštího Halloweenu, měli byste mu pomoci a vyrobit si kostým sami. K tomu můžete použít různé materiály: od konvenčních tkanin přes oblečení z vlastního šatníku až po jednoduché domácí potřeby. Už jsme vám ukázali, jak vyrobit kostým z popelnice nebo recyklovaného materiálu. V dnešním článku jsme shromáždili skvělé nápady na kostým z hliníkové fólie, který v žádném případě nezůstane bez povšimnutí. Sami se rozhodnete, zda je z levného materiálu vyroben kompletní vzhled nebo jen několik doplňků. Podívejte se na naše nápady a nechte se inspirovat!

Vyrobte si doplňky pro kostým princezny z alobalu

kostým princezny z hliníkové fólie

Mnoho malých dívek sní o tom, že budou princeznami. Příležitosti jako Halloween, Mardi Gras a tematické večírky jim dávají příležitost stát se na jeden den princeznou. Kromě krásných šatů potřebujete i správné doplňky. Bez koruny a hůlky by vzhled princezny nebyl úplný.

drotářský kostým z kouzelné hůlky princezny z hliníkové fólie

Toto jednoduché příslušenství si můžete rychle vyrobit sami z hliníkové fólie a lepenky. Z papíru nejprve vystřihněte šablonu pro korunku a šablonu hvězdičky a poté ji zakryjte alobalem. Lepidlo obvykle není nutné, ale zajišťuje lepší držení fólie na papíru.

princezna korunka dráteník hliníková fólie DIY

Korunu lze také cinkat bez papíru. Místo toho můžete čelenku zakrýt hliníkovou fólií a ze stejného materiálu vyrobit hroty. Tento projekt však vyžaduje trochu více dovedností.

Plechový kostým z hliníkové fólie a lepenky

kutilský kostým z plechu s instrukčními materiály z hliníkové fólie

Postavy z dětských knih a pohádek jsou mezi dětmi stejně oblíbené jako filmové postavy. Například v „Čarodějovi ze země Oz“ je mnoho postav, které představují skvělé nápady pro kostýmy na Halloween a Mardi Gras. Nyní ukazujeme, jak můžete napodobit kostým cínového muže z hliníkové fólie a dalších jednoduchých materiálů.

Co potřebujete: šedé tričko, šedé kalhoty, alobal, trychtýř, lepenková krabice (měla by odpovídat velikosti dítěte), bílý papír, fixy, nůžky, oboustranná lepicí páska

kutilský kostým z kartonové hliníkové fólie

Nejdříve zakryjte trychtýř hliníkovou fólií, abyste vyrobili klobouk.

Poté zakryjte bílý papír hliníkovou fólií a ujistěte se, že ostré hrany nedráždí pokožku.

Na krabici označte kruhy pro hlavu a paže a vystřihněte nůžkami. Odřízněte spodní část krabice.

Kostým pro malé děti s hliníkovou fólií

Oblečte se do šedého oblečení a umístěte krabici přes dítě. Omotejte hliníkovou fólií a konce oblepte oboustrannou páskou. Přilepte listy papíru pokryté hliníkovou fólií kolem paží a nohou.

Nakonec boty zabalte do alobalu, abyste dotvořili vzhled.

DIY kostým astronauta pro děti

vyrobte si kostým astronauta pro děti sami

Dobrodružné děti by rády letěly vesmírem s raketovým batohem. A díky tomuto skvělému projektu pro kutily můžete od svého potomka získat ocenění „Nejlepší rodiče roku“!

Co potřebujete: šedá košile s dlouhým rukávem, šedé tréninkové kalhoty, cyklistická přilba, chrániče loktů a kolen, prázdný box na cereálie, 2 plastové lahve, řemeslná plsť v červené, oranžové a žluté barvě, lepicí páska, hliníková fólie

astronaut kostým doplňky doplňky dráteník

Nejprve si pohrajte s jetpackem. Chcete -li to provést, zakryjte obalový box a dvě prázdné plastové lahve zcela hliníkovou fólií.

batoh na raketu astronauta vyrábí plastové lahve alobal

Poté vytvořte plameny z plsti a přilepte je k hrdlu láhve.

návod kostým astronaut z recyklované hliníkové fólie

Láhve přilepte na levou a pravou stranu krabičky od cereálií a pokud si přejete, ozdobte zadní část raketového batohu vlajkou.

kroj astronauta vyrobený z hliníkové fólie

Nakonec zabalte cyklistickou přilbu, chrániče loktů a kolen alobalem a oblékněte je přes šedý oděv. Připojte dva látkové popruhy k přední části raketového batohu a umístěte jetpack na záda. Kostým astronauta je připraven!

Vyrobte si vlastní doplňky pro vikingský kostým z hliníkové fólie

vikingský kostým halloween dětské doplňky z hliníkové fólie

Pokud je vaše dítě nadšené severskými národy, pak je vikingský kostým jako stvořený pro Halloween nebo Mardi Gras. Nejjednodušší způsob, jak vklouznout do role Vikingů, je správné příslušenství. K dokončení vzhledu můžete také splétat odpovídající vikingský účes.

vikingský kostým vyrobte si helmu z hliníkové fólie

První věc, kterou si musíte obléknout jako Viking, je helma. Chcete -li to provést, můžete jednoduchou přilbu nebo jiný vhodný klobouk zakrýt hliníkovou fólií. Je důležité, aby helma perfektně seděla na hlavě dítěte.

vinkerská vikingská helma, hliníková fólie

Přilby Vikingů mají obvykle na bocích rohy, které mohou být také vyrobeny z hliníkové fólie. Poté jednoduše připevněte ještě trochou fólie nebo lepidla a pokrývka hlavy ke kostýmu je připravena.

Vytvořte sekeru z lepenkové hliníkové fólie

Každý Viking stále potřebuje zbraň. Sekeru lze velmi snadno vyrobit z role balicího papíru, lepenky a hliníkové fólie. Ukážeme, jak na to:

návod sekera dráteník doplňky halloween kostým

Nejprve vystřihněte malý kousek lepenky a připevněte jej ke špičce role balicího papíru. Z lepenky také vystřihněte obě strany sekery. Můžete použít hotovou šablonu nebo si ji sami načrtnout. Poté oba díly přilepte na malý kousek lepenky silnou lepicí páskou, například gafovou páskou.

vikingská sekera, drátěná lepenková hliníková fólie

Protože jsou sekery vyrobeny z kovu, lepenková DIY zbraň by nevypadala realisticky. Proto zakryjete odpovídající části sekery alobalem, abyste z Vikinga vyrobili věrohodnou zbraň. Zkombinujte doplňky pro kutily s odpovídajícím oblečením a halloweenský kostým je připraven.

Tinker v přestrojení za rytíře a římského vojáka

rytířský kostým z alobalu si sami halloween

Dalšími skvělými nápady na kostýmy pro malé chlapce jsou rytíři nebo vojáci, jak jsou známí z filmů a pohádek. Našli jsme originální nápad, jak si můžete pro svého malého chlapce vyrobit rytířský kostým sami. K tomu slouží hlavně domácí potřeby z hliníkové fólie a výsledek je opravdu působivý. Šedý oděv slouží jako základ a pro vybavení rytíře potřebujete různé předměty z hliníkové fólie, jako jsou pouzdra na muffiny, kulaté a obdélníkové misky.

nápady kostým hliníková fólie helma dráteník římský voják

Přilbu pro převlékání za římského legionáře lze také zakrýt univerzálním filmem. Přilbu je nejlepší vyrobit z lepenky a poté ji jednoduše zakrýt fólií. Opravdu je to tak jednoduché!

Jednoduché robotické kostýmy pro děti

nápady na kostýmy děti kartonový robot z hliníkové fólie

Staré lepenkové krabice, které zůstaly doma z nedávných objednávek nebo nákupů, jsou jedním z nejoblíbenějších materiálů pro domácí kostýmy. Můžete použít o něco větší krabice, jaké jsou, a pouze je vhodně ozdobit, abyste vytvořili originální vzhled kostýmní party.

robotický kostým dětská hliníková fólie stará elektronická zařízení

Například z dostatečně velké krabice můžete vyrobit skvělý kostým robota. Nejprve musíte vystřihnout dno a poté tři kulaté otvory pro hlavu a paže. Nyní můžete krabici zabalit alobalem a ozdobit ji starými elektronickými zařízeními, CD, knoflíky, papírem, plstí, čističi potrubí, uzávěry lahví atd..

robotické kostýmy výfuky z lepenky z hliníkové fólie

Alternativně nemůžete ozdobit tělo robota, ale také vyrobit masku pro hlavu. Pokud má robot také ramena, jsou pro tento účel perfektní výfukové potrubí z železářství.

Hashtag kostým z hliníkové fólie

originální hashtag kostým z alobalu originální nápad

Hledáte moderní a originální kostým na Halloween? Tato myšlenka zaručuje nezapomenutelný vzhled. Kostým hashtag vyrobený z hliníkové fólie se velmi snadno kopíruje a stojí téměř za nic. Zaboduje také originalitou a je ideální pro teenagery.

Tinker rohy pro kostým Maleficent

kutilský kostým pokrývky hlavy

Nápad na kostým pro dámy, který vypadá děsivě a krásně zároveň, je převlek jako Maleficent – temná víla. Kostým můžete znovu vytvořit s obrovskými křídly nebo bez nich, ale rohy jsou nutností. Zde nabízíme jednoduchý nápad, jak si je můžete vyrobit sami.

materiály kutilské kostýmní rohy

Co potřebujete: Čelenka, černý hedvábný papír, lepenkové kelímky, černá lepicí páska (gaffa páska), horká lepicí pistole, hliníková fólie, drát, punčocháče, kleště

zlovolné rohy dráteník

Do každého ze dvou šálků nejprve udělejte malou dírku a nalepte do nich kousek drátu. Vytvarujte rohy z části, která vyčnívá z šálku. Poté horkým lepidlem přilepte kelímky na čelenku. Nyní navrhněte rohy pomocí hedvábného papíru, hliníkové fólie a gafové pásky. Nakonec z punčocháčů na čelence udělejte jakousi čepici a na ni také nalepte černou stužku. kompletní!

DIY kostýmy s hliníkovými kelímky

kroje na třepačky soli a pepře

Nemáte čas na propracované kostýmy? Pak může být příprava na kostýmní večírek při správném nápadu také velmi snadná. Spolu s přítelem se můžete obléknout jako třepačka na sůl a pepř. Myšlenka je zábavná a určitě vám vykouzlí úsměv a dobrou náladu.

kroje jednoduché kostýmy hliníková mísa kostýmu třepačky na pepř

Takto to vypadá: jeden člověk si oblékne bílé tričko a druhý černé. Vyřízněte „S“ z černé plsti a „P“ z bílé. Poté nalepte „S“ na bílé tričko a „P“ na černé. Opět vystřihněte malé kruhy z bílé a černé řemeslné plsti nebo papíru. Vezměte dva kulaté hliníkové tácky a nalepte černé na jeden a bílý na druhý. Nakonec si na hlavu nasaďte odpovídající hliníkovou skořepinu a kostým je připraven.

Vyrobte si parohy ke kostýmu jelena sami

proveďte preparování kostýmu jelena sami

Převlek jako Bambi nebo jelen je oblíbený u dětí i dospělých. V následujícím textu najdete podrobné pokyny, jak si pomocí alobalu vyrobit parohy ke kostýmu jelena sami.

čelenka kostým paroží paroh

Tinkerové zbraně jako příslušenství k halloweenskému kostýmu z alobalu

halloween doplňky pro výrobu kostýmu poseidon trojzubec hliníkové fólie

Zbraně jsou nutností pro mnoho nápadů na kostýmy. Vzhledem k tomu, že hliníková fólie je podobná kovu, je materiál ideální pro výrobu různých zbraní. Trojzubec Poseidona můžete například vyrobit z koštěte a lepenky. Jednoduše vystřihněte trojzubec z lepenky, přilepte jej na koště a zakryjte hliníkovou fólií.

příslušenství k kostýmům hliníková fólie dráteník kapitán háček kutil

Háček kapitána Hooka uspěje podobným způsobem. Můžete vyříznout háček z lepenky nebo plsti a zakrýt ho hliníkovou fólií. Háček pak vložíte do láhve a příslušenství nosíte pod košili s dlouhým rukávem.

drotářský meč, kartonová hliníková fólie

Nyní bychom vám chtěli ukázat, jak lze vyrobit jednoduchý meč pro různé kostýmy. Jednotlivé kroky najdete na obrázku níže.

Doufáme, že si výrobu kostýmů z alobalu užijete!

instrukce meč drotář příslušenství halloween kostým