předvečer Všech svatých

Tinker unicorn pumpkin – okouzlující mýtické stvoření jako dekorativní motiv na Halloween, karneval nebo párty

jednorožec dýňová šablona motiv pletací příze roh cítil se udělat růžovou purpurovou mátou

Už jste chytili halloweenskou řemeslnou chybu? Domácí Halloween nemusí být děsivý ani děsivý. Existuje mnoho roztomilých a hezkých dekoračních nápadů, které vytvářejí skvělou atmosféru a vypadají skvěle. Pokud vás fascinující mytické stvoření, jednorožec, fascinuje, pak jste přistáli na správném místě. Co si myslíte o dýni jednorožce jako součásti vaší dekorace na Halloween? V následující obrázkové galerii najdete skvělé nápady pro inspiraci i jednoduché návody.

Vyrobte si vlastní halloweenskou jednorožeckou dýni bez vyřezávání

diy jednorožec dýně bez vyřezávání očí halloween dekorace

Děsivá dýňová lampa není jediným způsobem, jak přivítat noc duchů a duchů a vytvořit jednomyslnou atmosféru. Pokud jste se rozhodli ozdobit vnitřní nebo venkovní prostor dýní, nemusíte se nutně uchýlit k řezbářské technice. Roztomilou dýni jednorožce lze vyrobit rychle a snadno, a to i bez spousty materiálu a času.

kutilské nápady na třpytivé dýňové papírové rohové dýně

Zde jsou jednoduché pokyny pro náš projekt DIY jednorožec dýně. K tomu potřebujete následující materiály:

bílá dekorativní dýně

Pěnové prostěradlo v duhových barvách

Třpytivý papír v černé a zlaté barvě

Horká lepicí pistole

Lepidlo

nůžky

halloween dýně bez vyřezávání řemeslných materiálů jednorožec duhové barvy

Jednou z vlastností, které charakterizují charakteristický vzhled nádherných fantasy tvorů, je bezpochyby nádherná hříva v jemných pastelových duhových barvách. K tomu je ideální řemeslná pěna. Abyste tento krok mohli snadno provést, doporučujeme použít šablonu. I když to zní trochu divně, pro krásný zakřivený tvar budete potřebovat šablonu na knír v různých velikostech.

Návod na vytvoření jednorožec dýňový papír duhové barvy

Pak se můžete věnovat vystřihování. Nyní složte barevné kníry a rozřízněte je na polovinu. Seřaďte řemeslnou pěnu podle velikosti. V dalším kroku můžete k dýni poprvé připojit největší kousky. Poté připevněte středně velké kusy. Nakonec přilepte nejmenší prvky řemeslné pěny kolem pařezu nebo tváře dýně jednorožce.

halloween jednorožec dýně úvod papír roh lesk

Roh je pak vyroben ze zlatého třpytivého papíru. Zajistěte ho horkým lepidlem přímo před pařezem. Dokud vaše sympatická dýňová jednorožec nezáří v celé své kráse, stačí řasy vystřihnout z černého třpytivého papíru a také je připevnit.

nápady na dýně jednorožce malují bez vyřezávání očí

Neváhejte a vyzkoušejte různé možnosti designu, když vykouzlíte stvoření jednorožce na Halloween, karneval nebo tematickou párty. Pokud například nemáte po ruce správný papír na řasy, může vám skvěle posloužit černý permanentní fix. Zavřené oči jsou namalovány během okamžiku.

motivy dýně jednorožce halloween papír řemeslné materiály květiny

Rovný roh jednorožce lze také připevnit gumičkou. Bílá gumička je umístěna v přirozených prohlubních dýně tak, aby byla sotva viditelná. Pokud nechcete použít umělou dýni pro svoji sympatickou dekoraci jednorožce na karneval nebo Halloween, můžete samozřejmě také z skutečné dýně udělat jednorožce. S barvou ve spreji ve vámi zvolené barvě je zajištěn perfektní základ pro váš další vzrušující rukodělný projekt.

roztomilý jednorožec dýně udělat si dekorace nápady halloween

Výše uvedený příklad ilustruje další roztomilou alternativu k obvyklým dekoracím s vysokým faktorem dotvarování. Jednorožec je vyroben z modelovací hmoty a omotán dřevěnou tyčí. Typickou hřívu nahradila nádherná květinová koruna. Můžete také použít růžovou barvu k orámování tváří pro hezkou tvář. Tato jednorožec dýně je okouzlující a určitě perfektní dekorace nejen na podzim a Halloween.

řemeslné materiály jednorožec dýně diy sprej na řasy květinová koruna

Pokud jde o výběr květin, můžete se svobodně rozhodnout pro výběr umělých květin jakéhokoli druhu. Jednorožec bude určitě vypadat obzvlášť pěkně se skutečnými květinami, ale zůstanou čerstvé jen krátkou dobu a poté budou muset být vyměněny. Praktičtější jsou umělé květiny, které můžete libovolně kombinovat a aranžovat. Umístěné kolem jednorožce nebo uspořádané do strany jako vodopád vypadají nádherně.

motivy dýně jednorožce květiny třpytky papír zlatý roh

halloween karneval ozdobit jednorožec dýně květiny hříva

halloween jednorožec dýně dráteník oči uši papírové květiny

Papírové květiny jsou krásnou a jemnou ozdobou hřívy jednorožce. Jemné pastelové barvy, stejně jako zlato a stříbro, jsou vynikající volbou. Elegantní papírové květy můžete také vyrobit sami pomocí příslušné šablony. Krásné jsou také trojrozměrné květiny kolem rohu. Na hřívu můžete použít i čističe trubek.

růžový jednorožec dýně třpytky pletací příze halloween zdobení nápady

Dýňová jednorožce není jen pěkným nápadem na dekoraci na Halloween a karneval. Jednorožec nahoře vypadá nádherně a dívčí. Vaše malá princezna by se na takového růžového, malého jednorožce určitě těšila. Jednoduše nastříkejte dýni barvou, namalujte roztomilý obličej, přilepte k ní uši a připevněte nádhernou hřívu. Tlustá příze nebo vlna jsou další vhodné materiály pro tuto skvělou ruční práci. Jednoduše odstřihněte vlnu ve svazcích na požadovanou délku a přilepte ji.

halloween jednorožec dýně zdobí malování roh květiny dekorace stolu

halloween dýně jednorožec dráteník malovat plastelíny dekorativní kameny

jednorožec dýně háčkování kamínky květiny uši

halloween jednorožec dýně čistič potrubí plstěný papír šablony pro obličej

Nápady na dýňové jednorožce s barvami a třpytkami

dekorace halloween, abyste si vyrobili dýňový jednorožec

Můžete také vytvořit roztomilého jednorožce vybarvením dýně. Nejprve se podívejte po pěkném vzorku s co nejhladším povrchem, bez prasklin nebo měkkých skvrn. Odstraňte veškeré nečistoty a dýni důkladně osušte. Naneste na něj tmel a nechte jej úplně zaschnout. Teprve poté můžete na dýni dát šablonu jednorožce a obkreslit obrysy vodotěsným perem.

Nápady na vyřezávání dýně Unicorn

jednorožec dýně vyřezávání dekorace nápady zahradní halloween

Pokud chcete zůstat věrní tradici a chcete vyřezat dýni na Halloween, můžete pomocí této techniky navrhnout motiv jednorožce. Se správnými šablonami na vyřezávání dýní a malým taktem můžete vytvářet krásné lucerny. V příloze najdete dvě šablony na vyřezávání dýní, které si můžete vytisknout a vystřihnout, což vám usnadní práci.

Šablona na vyřezávání dýně

Vytiskněte šablonu vyřezávání dýně Unicorn

šablona dýně jednorožce k vystřihnutí nápadů na dekorace na halloween