předvečer Všech svatých

Pozvánka na Halloween – vyrobte si pozvánky na strašidelnou párty

Halloweenská pozvánka-udělej si sám tinker-pop-up-pozvánka-netopýr

Noc před All Saints se blíží a je čas opět na Halloween! Každá dobrá halloweenská párty začíná strašidelnou pozvánkou, která informuje hosty o mottu. the Pozvánka na Halloween by měl odkazovat na požadované kostýmy, informovat o přesném čase a místě a případně také obsahovat příšerné rčení jako text pozvánky. V tomto článku najdete několik nápadů na strašidelné pozvánky na Halloween, které jsou vhodné pro děti i dospělé.

Vytvořte si vlastní pozvánku na Halloween

Pozvánka na Halloween tinker-idea-papír-černé-netopýry-pozvánky

Pokud plánujete halloweenskou párty doma, měli byste kreativně navrhnout pozvánky, abyste zajistili očekávání svých hostů. Pozvánky si můžete snadno vyrobit sami a vložit je do odpovídajících obálek. Vždy je vhodné sladit pozvánku s přesným mottem večírku. Pozvánky na netopýry na Halloween jsou například vhodné pro děti i dospělé a lze je snadno navrhnout pomocí vhodné šablony.

Vytvořte a napište svou vlastní kreativní pozvánku na Halloween

Pozvánka na Halloween tinker-bat-wings-pozvánka-text-psát

Můžete vytvořit netopýří pozvánku na Halloween s pohyblivými křídly, která odhalí text pozvánky. Za tímto účelem byste měli navrhnout pozvánku na Halloween ze tří částí, které jsou svázány dohromady sponou na vzorkový sáček. Šablonu pro tuto pozvánku najdete na konci článku.

Nápady na strašidelné pozvánky na Halloween

Šablona pozvánky na Halloween-kostra-pozvánka-černá-obálky

Pro skutečné strašidelné večírky byste určitě měli navrhnout strašidelné pozvánky. Kostry v malých obálkách, pozvánky s krvavým písmem nebo krvavé skvrny a úmrtní listy s kreativním textem jsou jen část možností. Nechte své kreativitě volný průběh a připravte své hosty na děsivou párty.

Vytvořte děsivou pozvánku na Halloween – lebku

Pozvánka na Halloween-udělej si sám-drotář-šablona-lebka-pozvánka

Pokud letos slavíte Halloween pod heslem „Festival nemrtvých“, můžete pozvánky navrhnout jako strašidelné lebky. Jednoduše najděte vhodnou šablonu na internetu a ozdobte si vlastní karty podle svého výběru.

Ozdobte obálky pro pozvánky

halloween-pozvánka-obálky-zdobení-netopýr-kresba-otisk prstu

Pokud si pozvánku na Halloween vyrobíte sami, můžete pozvánky nejen děsit, ale také okořenit obálky. Tyto strašidelně krásné netopýry představují skvělý nápad, který je vhodný i pro děti.

Nakreslete strašně krásného netopýra

halloween-pozvánka-pozvánka-karta-obálka-zdobící netopýr

Netopýr pro obálku je velmi snadno navržitelný, ke kterému potřebujete pouze inkoustovou podložku a černý fineliner. Stiskněte palec na inkoustovou podložku a vezměte otisk prstu na obálku. Poté nakreslete křídla a obličej netopýra a halloweenská dekorace pro obálku je připravena.

Pozvánka na Halloween na párty Haunted House

halloween-pozvánka-strašidelná-pozvánka-drotářka-razítko

Příprava na halloweenskou párty může být velmi nákladná. Pokud máte před oslavou nějaký volný čas, můžete si pozvánky vyrobit sami z jednoduchých materiálů a ušetřit nějaké peníze. K dalšímu nápadu nám stačí listy papíru, tiskárna, čaj a razítko vítězství.

Navrhněte pozvánku na Halloween se skvrnami od čaje

halloween-pozvánka-pozvánka-karta-cool-efekt-udělej si sám-nápad

Nejprve si vymyslete kreativní text na pozvánku na Halloween nebo najděte vhodné říkanky na internetu. Potom můžete jednoduše navrhnout pozvánku pomocí aplikace Word a vytisknout ji černobíle na bílý papír. Chcete -li vytvořit mrazivý efekt, můžete potištěné pozvánky namořit čajem a nechat je uschnout na vzduchu.

Vyrobte si voskové pečetě sami

halloween-pozvánka-strašidelná-pozvánka-razítko-krev-červeně-pečetní vosk

Poté, co jsou pozvánky suché, můžete udělat několik krevních skvrn červeným potravinářským barvivem pro strašidelnější a strašidelnější věci. Nakonec lze pozvánky zapečetit voskovou pečetí. Pokud nemáte k dispozici žádný pečetní vosk, můžete jej nahradit svíčkovým voskem.

Ozdobte Halloweenské pozvánky tylem

halloween-pozvánka-pozvánky-tinker-tyl-jednoduchý-levný-nápad

Pokud si pozvánky na halloweenskou párty vyrobíte sami, můžete je okořenit několika triky. S tylovou nebo síťovanou stuhou můžete vytvářet skvělé efekty, které se perfektně hodí k Halloweenu. Tyl vypadá jako pavučina a přidává další děsivý faktor.

Vyrobte si jednoduché dekorace na pozvánku na Halloween

halloween-pozvánka-děti-party-netopýři-dráteníci-pozvánky-textový tisk

Malé netopýry můžete velmi snadno a rychle vyrobit z tlusté stuhy látky a malých kolébavých očí a použít je k ozdobení halloweenských pozvánek na dětskou oslavu. Ustřihněte černou stuhu látky na několik malých kousků a uprostřed každého dílu spojte uzel. Poté na každý uzel přilepte dvě kroutící se oka a ozdobné netopýry jsou hotové. Tato myšlenka je ideální pro ruční práce s dětmi.

Vytvořte pro děti snadné pozvánky na Halloween

halloween-pozvánka-děti-večírek-pozvánka-tinkering-záchodový papír-kroutit očima

Pokud děláte pozvánky na dětskou halloweenskou párty, musíte vytvořit design, který je strašidelný a roztomilý. Krevní skvrny a strašidelné kostry jsou v tomto případě spíše nevhodné. Spíše by se měli spoléhat na duchy, mumie a příšery.

Nápady na text pozvánky na Halloween

halloween-pozvánka-pozvánka-text-nápad-pozvánka-tisk karet

Text karty je důležitou součástí pozvánky na Halloween. Mělo by být maximálně kreativní, ale také obsahovat všechny informace o čase, místě a dress code. Rýmované výroky jsou skvělý nápad a jsou obzvlášť příjemné, ale samozřejmě nejsou nutností.

Textový nápad na pozvánku na halloweenskou párty

halloween pozvání pozvání text strana dýně strašidelný nápad

Pokud chcete, aby byla pozvánka jednoduchá, můžete se rozhodnout pro krátkou verzi textu pozvánky. Měli byste se držet strašidelné slovní zásoby a psát text tak, aby byl příjemný a trochu děsivý. Několik rýmů na druhou stranu může dát jasně najevo, že odmítnutí nepřichází v úvahu.

Pozvánka na Halloween – jako text pozvánky použijte rýmy

halloween Pozvánka na večírek Pozvánka na pozvánku na textový nápad

* Šablona pro netopýří pozvánku tady.