předvečer Všech svatých

Připravte a ozdobte halloweenské nápoje a koktejly – 19 nápadů

Halloween pije koktejly-recepty-party-dekorace-pavouk-dýně-pavučina

Každá dobrá halloweenská párty potřebuje vhodné jídlo a pití, které jsou vhodně nazdobené a servírované. Halloweenské koktejly by měly vypadat děsivě nebo nejlépe děsivě, aby ladily s festivalem. V tomto článku najdete recepty na Halloweenské drinky s alkoholem nebo bez něj, stejně jako několik skvělých nápadů na výzdobu perfektních párty nápojů s příšerným vzhledem.

Typické halloweenské nápoje – recept na Bloody Mary

Halloween pije alkohol-koktejly-barevné-dekorace-krev-udělej si sám

Ideální halloweenské koktejly by měly chutnat dobře a měly by být sladěny s touto příležitostí, takže barvy jako krvavě červená, mimozemská zelená, noční černá nebo oranžová jsou nejlepší. Pokud byste chtěli své hosty pobavit typickými drinky na halloweenské párty, pak jsou pro vás jako stvořené koktejly jako Bloody Mary, Black Russian nebo Halloween Sunset s vhodnou dekorací. Zde jsou ingredience pro koktejl Bloody Mary:

  • 40 ml vodky
  • 75 ml rajčatové šťávy
  • 2-3 kapky Tabasca
  • 2 panáky worcesterské omáčky
  • 15 ml citronové šťávy
  • 1 špetka soli a černý pepř
  • Ledové kostky.

Vyberte si správnou dekoraci na halloweenské drinky

Pokud nemáte čas na přípravu speciálních halloweenských koktejlů, můžete jednoduché nápoje okořenit strašidelnou dekorací s alkoholem nebo bez alkoholu. Můžete například použít halloweenské ovocné dásně v různých tvarech, jako jsou oči, červi a upíří zuby, nebo ozdobit brýle plastovými ozdobami, jako jsou pavouci a kostlivci.

Kreativní halloweenské koktejly

Když připravujete halloweenské nápoje, můžete být kreativní a sami si namíchat atypické koktejly a mísy. Poté můžete vymyslet kreativní název pro vlastní nápoj a překvapit jím své hosty.

Vyrobte si falešnou krev na halloweenské nápoje sami

Halloween pije-strašidelné-krev-dělat-malinové-pyré-vařit

Chcete -li vytvořit krvavý efekt pro halloweenské nápoje, můžete si malinový sirup připravit sami a použít ho do míchaných nápojů. Pyré 500 gramů malin, protlak protlačte přes síto a semínka vyhoďte. Poté dejte pyré do kastrůlku s 350 gramy cukru a vařte na středním ohni. Míchejte často silikonovou škrabkou, dokud není sirup krémový a tmavý. Malinový sirup by měl být před použitím vychladlý.

Děsivé halloweenské koktejly s úvodní

Oblíbeným nápadem pro podávání nápojů na Halloween je použití stříkaček s falešnou krví. K tomu můžete použít recept na malinový sirup. Připravte si světlý koktejl a podávejte se stříkačkou plnou sirupu, kterou by si měli hosté sami nastříkat.

Halloween pije s kouřem

halloween-drinky-kouř-koktejly-cukrový okraj-ostružiny-skleněné baňky

Bez ohledu na to, zda chcete na Halloween připravit alkoholické nebo nealkoholické koktejly, můžete nápoje ozdobit fascinujícím suchým ledem. To vytváří kreativní efekt a halloweenské drinky vypadají dokonce děsivě.

Zdobení halloweenských nápojů kouřem

halloween-drinky-kouře-dekorace-suchý-led-dělat-koktejly-cool-efekt

Při používání suchého ledu je důležité být opatrný, protože jeho teplota je velmi nízká a kůže se může spálit. Vždy vezměte suché kostky ledu kleštěmi na cukr. V žádném případě by se neměl jíst ani pít suchý led, měli byste na to hosty varovat.

Podávejte halloweenské koktejly kreativně

halloween-drinky-vtipne-drinky-baňky-zelené-pití-ovocné gumové oči

Můžete také připravit halloweenské nápoje se želé a dosáhnout lahodné chuti. K tomu byste měli želé smíchat s ovocnou šťávou, alkoholem a nealkoholickým nápojem. Jakmile najdete perfektní recept, můžete nápoj podávat ve výjimečné sklenici, jako je skleněná baňka.

Děsivé halloweenské koktejly s alkoholem

halloween-drinky-krvavé-koktejly-cukr-ráfek-bez alkoholu

Pokud hledáte strašidelný nápoj na halloweenskou párty, pak jsou nejlepší nápoje s tmavě červenou barvou. Toho můžete dosáhnout buď použitím červeně zbarvených šťáv, jako je šťáva z granátového jablka, nebo použitím červeného vína. Pro zvýšení efektu navrhněte brýle s okrajem z červeného cukru.

Připravte si děsivý halloweenský punč

halloween-drink-punč-strašidelný-efekt-ruční-výroba-ledového-krevního nápoje

Dobrý nápad na halloweenské drinky je připravit si celý punč. Nápoj byste tedy měli míchat pouze jednou ve velké míse a každý host si může pomoci sám. Můžete si připravit strašidelný halloweenský punč v krvavě červené barvě a ozdobit ho plovoucí rukou z ledu. „Ledovou ruku“ si snadno vyrobíte sami tak, že jednorázovou rukavici naplníte vodou a vložíte do mrazáku.

Halloweenský punč bez alkoholu se strašidelným faktorem

halloween-drinky-nechutné-punč-připravující-hřbitov-gumové-červy

Se sladovým pivem, gumovými červy a jogurtovou zmrzlinou můžete jako hřbitov vytvořit halloweenský punč bez alkoholu a dosáhnout hrůzostrašného efektu. Nejprve byste měli zmrazit podnos na kostky ledu gumovými červy a sladovým pivem. Poté naplňte velkou misku jogurtovou zmrzlinou a sladovým pivem a nakonec přidejte hotové kostky mladiny.

Halloween drinky s plovoucíma očima

halloween-nápoj-punč-recepty-strašidelné-oči-krvavý efekt-nápad

Halloweenské nápoje s plovoucíma očima jsou ideální pro halloweenskou párty. Použijte skleněnou mísu, kterou naplňte buď červenou ovocnou šťávou, nebo alkoholem dle svého výběru a proměňte ji v halloweenský punč. Jako oči můžete buď hledat oči z ovocných žvýkaček, nebo si vyrobit vlastní z liči a třešní nebo červených hroznů.

Halloweenské drinky na dětskou párty

halloween-drinky-snadné-dětské-párty-gumové-červy-nealkoholický nápoj

Halloweenské koktejly bez alkoholu jsou vhodné pro děti, ale neměly by být zdobeny příliš strašidelně. Pro menší děti jsou nápoje s gumovými červy nebo duchy perfektní a o krvavých halloweenských nápojích můžete uvažovat až od určitého věku.

Ozdobte brýle jako duchové

halloween-drinky-děsivé-děti-party-koktejly-skleničky-ozdobte-duchy

Lahodný vanilkový milkshake se smetanovou polevou pro dětskou párty na Halloween můžete snadno navrhnout jako duchovní nápoj. Na prázdné nádoby s medem byste měli nakreslit tři kruhy jako oči a ústa a poté sklenice hodit do hnědého cukru nebo černého třpytu. Odstraňte přebytek a naplňte sklenice mléčným koktejlem.

Frankenstein Halloween nápoje pro děti

halloween-drinky-děti-frankenstein-mléčné-zelené-čokoládové postřiky-kroutí očima

Dalším kreativním nápadem na dětskou oslavu na Halloween je příprava nápojů Frankenstein. Údajně si připravte nápoj zelenou barvou (nejjednodušší je mléko se zeleným potravinářským barvivem) a nalijte ho do sklenice s googly očima. Natřete horní část sklenice medem a zakryjte čokoládovým posypem, abyste upravili vlasy.

Ozdobte skleněné lahve na Halloween

halloween-nápoje-dekorace-lebka-železo-korálky-dráteník-skleněné lahve-ozdobit

Pokud dáváte přednost nákupu halloweenských nápojů, než abyste si je vyráběli sami, můžete také ozdobit lahve nebo nápojové balíčky. Za prvé, můžete zabalit skleněné lahve krepovým papírem a namalovat na ně tváře zombie. Naproti tomu brčka na pití mohou být ozdobena malými lebkami z nažehlovacích korálků.

Ochutnejte halloweenské plechovky od nápojů

halloween-drinky-dekorace-nápady-pití-plechovky-malování-netopýří křídla-lepení

Kreativním nápadem na nealkoholické nápoje na Halloween je namalovat plechovky na nápoje na černo a ozdobit je netopýřími křídly z papíru. Takže můžete z jednoduchých nealkoholických nápojů udělat skvělé halloweenské nápoje.