předvečer Všech svatých

Nápad na kostým s maskou na Halloween – oslavte rok 2020 navzdory Covid -19

Rok 2020 bude koronavirem po všech stránkách ovlivněn. A zatímco mnoho akcí, festivalů a svátků muselo být zrušeno, blíží se velmi populární, které Covid -19 jen stěží může uškodit – Halloween. Jelikož se v tento den každopádně maskuješ, nevadí nám nosit masku, protože ji můžeš snadno schovat pod halloweenskou masku. Pokud tedy hledáte nápad na kreativní kostým, jste na správném místě. Dali jsme dohromady několik skvělých návrhů s maskami, které by se vám mohly líbit a se kterými můžete oslavit Halloween jako dříve.

Nápad na halloweenský kostým – kostra s jednorázovou maskou

Nápad na kostým na Halloween - kostra s malovaným respirátorem

Jednorázovou masku můžete snadno integrovat do svého kostýmu tím, že ji namalujete. Kostlivec je velmi oblíbený kostým a místo toho, abyste se jako obvykle líčili na celý obličej, letos můžete místo toho jednoduše namalovat ochrannou masku. K tomu stačí zaznamenat ústa a nos. Samozřejmě se můžete sami rozhodnout, zda je to úsměvné nebo ponuré. Trochu lze také zvolit jako alternativu k ústům. Máte svobodnou volbu a můžete si z tohoto nápadu na kostým vyrobit, co chcete.

 Nakupujte nápady na kostýmy 2020

Nápad na kostým 2020 na Halloween s maskou - Spiderman a další superhrdinové

Pokud se necítíte tak kreativní nebo se vám jen nechce dělat kostým sami, můžete samozřejmě využít i hotové kostýmní nápady. Klasiky, jako jsou superhrdinové nebo postavy ze Star Wars, jsou jen dvě z mnoha variant, které přicházejí s maskou. Hledáte nápady na kostýmy pro páry? Už tehdy jsou superhrdinové skvělý nápad, protože už nejsou vyhrazeni jen pro muže.

Nápad na kostým s motivem Hvězdných válek - helmy a ochranná maska ​​vespod jako ochrana před infekcemi

Masky hvězdných válek jsou obvykle vyrobeny z plastu a vespod můžete pohodlně nosit normální obličejovou masku. Masky pro superhrdiny jsou většinou vyrobeny z látky, takže slouží zároveň jako ochrana a maskování. Vzhledem k tomu, že tyto masky neleží zcela na obličeji, je nutné nosit běžnou respirační masku i pod nimi.

Nápad na kostým Halloween – kostýmy příšer

Vyrobte si vtipné masky sami a skryjte ochranné masky pod nimi

Monstra jsou bezesporu součástí Halloweenu a nejen jako převlek jsou mezi dětmi velmi oblíbená. Pokud si chcete příšery vyrobit jako kostým sami, rádi používáte jednoduché líčení na obličej. V dobách Corony lze místo toho ušít i masku. To může pokrýt celý obličej nebo můžete najít látku ve správné barvě a vytvořit masku, která zakrývá pouze ústa a nos, jako v příkladu s kostrou. Zbytek obličeje pak lze nalíčit.

Klasický duch s prostěradly

Jednoduchý nápad na kostým s prostěradly - drátěný duch pro děti i dospělé

Opravdu jednoduchým nápadem na Halloween, který si můžete rychle vyrobit sami, je klasický duch, ke kterému potřebujete pouze prostěradlo, nůžky a provázek. Umístěte list na budoucí oporu (střed listu je v horní části hlavy) a označte místa pro oči. Kostým pro kutily si pak můžete vyrobit vyřezáním otvorů. Pokud chcete, můžete také zaznamenat ústa. K tomu se hodí například akrylová barva. Pracovat ale můžete i s černou lepicí páskou.

Pokyny k výrobě kostýmu duchů DIY na Halloween navzdory ochranné masce

Pokud se má halloweenský kostým nosit později, můžete prostěradlo také volně uvázat kolem krku provázkem nebo gumičkou. Tímto způsobem na jedné straně zabráníte sklouznutí listu a na druhé straně si tvar hlavy přijde na své. Vnitřek očí může být opatřen černou síťkou. Díky tomu kostým vypadá strašidelněji a nevidíte do očí.

Zvířecí kostýmy

Vyrobte si masky zvířat pro Halloween 2020 z látky nebo papíru

Zvířata jsou nejen velmi oblíbená jako kostýmy s dětmi a mohou být realizována mnoha různými způsoby. V dobách Corony stačí použít masky místo klasického líčení a zabijete dvě mouchy jednou ranou. Zvířecí masky mohou být nádherně vyrobeny z látky a především se s filcem pracuje obzvláště snadno. Je důležité, aby maska ​​zakrývala nos i ústa. V tomto článku najdete pár vhodných nápadů na masky. Alternativně můžete převést jednoduché respirátory a okořenit je, abyste je použili pro svůj nápad na kostým.

Deštník místo ochranného hledí

Nápad na kostým na Halloween s průhledným deštníkem - drátěná medúza s osvětlením

Někteří lidé dávají přednost ochrannému hledí, protože je snazší dýchat pod než pod maskou. Zdá se, že takové hledí není zvlášť vhodné pro halloweenský kostým, pokud se neprojevíte jako zdravotník. Místo toho použijte průhledný deštník! To se dá úžasně proměnit v medúzu. Pokud k tomu použijete také světla, kostýmní nápad pro ženy bude na Halloween ideální.

Vyřízněte proužky z tašek a fólie, použijte provázek, stuhu nebo dokonce pozlátko nebo jiný materiál k výrobě chapadel, přidejte LED řetězec světel a máte hotovo. Perfektní nápad na jednoduché halloweenské kostýmy, které můžete dokonce recyklovat. I zlomený deštník lze takto znovu použít místo toho, aby skončil v koši. Doporučujeme deštník, který jde pod ramena, protože vypadá spíše jako medúza a také nabízí lepší ochranu. Kromě toho byste měli stále nosit ochrannou masku.

Nápady na kostýmy na Halloween s helmou

Přilba na kostýmy vhodné pro Covid na Halloween - astronauti a další nápady

Astronauti, hasiči, motocyklisté – to jsou jen tři příklady kostýmních nápadů pro muže, ženy a děti, ke kterým můžete použít přilbu. Takové přilby lze koupit hotové, ale můžete si je také vyrobit sami z papírové hmoty. Pokyny k výrobě kostýmu astronauta s helmou najdete v našem příspěvku o kostýmech pro venkovní použití.

Nápad na kostým s ochranným hledím

Originální nápad na kostým s vlastním ochranným hledím

Maska není pro vás, protože nemůžete dobře dýchat nebo protože použití masky se ve vašem zdravotním stavu nedoporučuje, ale přesto se chcete v roce 2020 zúčastnit halloweenského večírku? Pak si vezměte jednoduché ochranné hledí a namalujte jej podle svých potřeb. Co tím myslíme? Vezměte barvy a prostě navrhněte hledí, jako byste si jinak na obličej nanesli make -up. Rychlý a snadný nápad na kostým!

Kolem očního okolí můžete malovat zvířecí motivy, motivy princezen, typické vzory a motivy superhrdinů a mnoho dalšího, a tím doplnit zvolený kostým a také dodržovat pravidla ochrany před Covid-19. K ochrannému hledí můžete dokonce připevnit další příslušenství, jako jsou rohy (např. Pro kostým jednorožce) nebo uši a vtipné nosy. Pokud si vyrobíte hledí úplně sami a chcete nejen předělat hotový, můžete jej také vystřihnout přímo pomocí tvarů uší.

Nápad na halloweenský kostým – sněhová koule

Ochrana proti infekcím sněhovou koulí jako nápad na kostým

Sněhová koule nejen vypadá legračně, ale také nabízí ochranu před viry, aniž byste museli nosit masku. Vytvořte míč jako kostýmní nápad z fólie poté, co připravíte šablonu z papíru. Jakmile vyrobíte kopuli, můžete do ní zavěsit girlandy s bílými vatovými koulemi nebo bambulkami, pomocí kterých můžete napodobit sníh – stejně jako skutečnou sněhovou kouli. Pokud nechcete, aby to bylo tak zimní, můžete si na girlandy vybrat také další položky (kukuřici cukrovinek, strašidelná gumová zvířata, třpytky, pavouky atd.).

Návod na sněhovou kouli s fólií a pěnou

Pěnu pak použijete k vytvoření krajiny. Ať už si jako téma zvolíte Havaj, zimní krajinu nebo strašidelnou halloweenskou krajinu (např. Hřbitov, čarodějnický hrnec nebo hrad Dracula), je samozřejmě na vás. Vyřízněte kruh s otvorem pro bok a poté vystřihněte potřebné prvky, vybarvěte je barvou ve spreji a až barva zaschne, přilepte je. Stejným způsobem k němu připevněte míč a oblékněte kostým. Pokud dobře nesedí a klouže, můžete také připevnit pár popruhů. K tomu jsou velmi vhodné jednoduché stuhy nebo šňůra.

Nápady na kostým DIY – mumie s maskou

Integrujte ochrannou masku do kostýmu mumie a obvazů

Bez ohledu na to, zda dáte kostým mumie dohromady ze skutečných obvazů nebo jednoduše z toaletního papíru, si světlého respirátoru téměř nevšimnete a rychle se stane součástí přestrojení. Tímto způsobem chráníte sebe i své bližní před možnou infekcí a zároveň se bavíte.

Takovými nápady na halloweenské kostýmy budete inspirovat teenagery, děti i dospělé a bude pro ně nošení masky pohodlnější. Zvláště pokud si chcete sami vyrobit levné a jednoduché nápady na kostýmy, je mumie nádherně vhodná. Mimochodem, kombinace bílých a béžových obvazů je velmi účinná, pokud je pro vás jednobarevná verze příliš nudná.

ochranný oblek

Ochranný oblek Covid-19 s maskou jako převlek na Halloween s pivem Corona

Perfektní nápad na kostým na téma „Covid -19“ – ochranný oblek nejenže odpovídá aktuální situaci, ale také nabízí nejlepší ochranu na večírku. V kombinaci s ochrannou maskou, rukavicemi a brýlemi získáte skvělý převlek, který můžete kombinovat s pivem Corona a také narážet na rok Corona.

Výběr správné látky

Ušijte si ochrannou masku sami pro bezpečný nápad na kostým Halloween

Někdy stačí vybrat správnou látku na ochrannou masku, která by měla ladit s kostýmem. Poté si můžete masku ušít sami jednoduchým vzorem šití. Například výše můžete vidět nápad na kostým pro piráty. Látka pro masku má motivy lebky, které jsou typické pro piráty, a proto se skvěle hodí jako doplněk, pokud si chcete vyrobit halloweenské kostýmy sami.

Stejně tak by se například hodila látka s duhou na kostým jednorožce, kotevní látka na kostým námořníka, policejní odznaky na látku pro policistu atd. Stačí se porozhlédnout po obchodě s látkami. Určitě tam najdete velký výběr a najdete tu správnou látku.

Nápad na kostým 2020 - oslavte Halloween navzdory Covid -19 s pirátskou maskou